Büyük Torbalı

Asfaltin krali tasindi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Asfaltin krali tasindi
327 Görüntüleme
05 Aralık 2012 - 7:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’nin ilk ve tek asfalt sirketi olan As-tas Asfalt, yeni yerine tasindi. 1 yillik süre zarfinda Türkiye’nin birçok bölgesinde asfaltlama projelerinde görev alan firma, onlarca kilometrelik yolu asfaltladi.

YAKLASIK bir yildir 2. Hürriyet Caddesi’nde hizmet veren As-Tas Asfalt sirketi eski emniyet binasi karsisindaki pasaja tasindi. Afrika’da bulunan Johannesburg OR Tambo (JNB) Havaalani’nin insasinda sef olarak çalisan Tahir Tire’nin islettigi firma, çalismalarini artik yeni yerinde sürdürecek. Emisyon, sati asfalt kaplama, ev ve is yeri yollari, fabrika önleri, otoparklar gibi yol olan her yere asfalt yapan sirket, Türkiyenin birçok ilinde de isler yapiyor. Kuruldugu bir yil içinde Bolu, Adiyaman, Sinop, Karabük gibi bölgelerde asfalt isleri yaparak imzasini yollara atan sirket, hizli bir ivmeyle büyüyor. Firma kuruldugu günden bu yana 70 kilometrelik yol asfaltladi.

TURKIYE’NIN YOLLARINI ASFALTLIYOR

KURULDUGU 1 yil içinde faaliyetlerine, sathi kaplama asfalt yapimini, ardindan da asfalt betonu yollar ve parke tas döseme gibi isleri de dahil eden AsTas, kisa sürede basarili bir sirket konumuna geldi. Torbali’nin asfalt isiyle ugrasan tek firmasi olan AsTas Asfalt’in sahibi Tahir Tire, garantili asfalt yaptiklarini ve piyasa sartlarinin yüzde 25’inin altinda fiyata ve kaliteli isçilik yaptiklarini belirtti. Son sistem makineler ile asfaltlama isi yaptiklarinin altini çizen Tire, “Kuruldugumuzda sadece Torbalida is yapiyorduk. Ancak simdi ülke genelinde çalisiyoruz. Yaptigimiz isten de herkes memnun kaliyor” diye konustu.
“TEKNOLOJIYI BILGI VE BECERIYLE HARMANLIYORUZ”

YAPTIKLARI projelerdeki kaliteden dolayi birçok kurumdan aldiklari takdirnamelerin, sektörde nasil bir tecrübeye sahip olduklarinin en iyi kaniti oldugunu söyleyen Tahir Tire; deneyimli personeli, uzman ekipleri ve güçlü makine parki ile teknolojiyi bilgi ve beceriyle harmanlayan, sektörün en önemli firmalarindan olduklarini belirtti. Tire, “Türkiye’nin dört bir yaninda gerçeklestirdigimiz islerde, pek çok yol, asfalt kaplanarak basariyla hizmete açilirken, yol insaati konusunda giderek artan bir deneyim kazaniyoruz” seklinde konustu.

“ISÇILERIMIZIN HAKLARINI KORUYORUZ”

‘ÖNCE insan’ felsefesinden yola çikarak, kuruldugu günden bu yana çalistirdigi tüm personelin özlük haklarini korumayi, tüm sosyal güvencelerini saglamayi ve yaptigi her imalati sartnamelere uygun, en iyi kalitede ve zamaninda tamamlamayi is ahlaki olarak benimsediklerini anlatan AsTas Asfalt’in sahibi Tahir Tire, “Bugüne kadar üstlenmis oldugumuz taahhütleri basariyla yerine getirdik. Sirketimiz, bu sayede, gerek bünyesinde çalistirdigi personelinin gerekse bugüne kadar hizmet verdigi kamu ve özel sektörün ilgili birimlerinin güven ve saygisini kazandi” seklinde konusarak sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web