Büyük Torbalı

Aslan Yüksel İnşaat ile değişen tek şey her şey

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aslan Yüksel İnşaat ile değişen tek şey her şey
1.070 Görüntüleme
05 Aralık 2015 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Değişimci ruha sahip olan Aslan Yüksel İnşaat, inşa ettiği projelerle Torbalılılara farklı yaşam alanları sunuyor. Kaliteden ödün vermeyen firmanın, ilçenin dört bir yanında projesi bulunuyor

 

 

TORBALI’NIN en büyük ve en eski müteahhitlerinden biri olan Aslan Yüksel, gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çekiyor. Torbalı’nın dört bir yanında yükselen projeleri ile ilçenin çehresini değiştiren en önemli isimlerden olan Yüksel, özellikle dayanıklı ve kalitesi yüksek evleriyle biliniyor. Halihazırda Torbalı Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi ve Muratbey Mahallesi’nde 2+1 ile 3+1 daireler satılmayı bekliyor. Aslan Yüksel İnşaat güvencesine sahip olan daireler, süper lüks özelliklerine sahip. Başarılı iş adamı Yüksel: “Firmamızla birlikte sektörde değişen tek şey her şey” dedi.

 

28 YILDIR SEKTÖRDE

Torbalı’nın tanınmış müteahhitlerinden olan Aslan Yüksel İnşaat’ın sahibi Aslan Yüksel, prestij projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 1987 yılından bu yana inşaat sektörünün içinde bulunan Yüksel, 1997 yılından bu yana da müteahhitlik yapıyor. İnşaatlarda amelelik yaparak başladığı meslekte şimdilerde kendi işinin patronluğunu yapan Yüksel, prestij projesini de geçtiğimiz aylarda Torbalı Mahallesi’nde 105 daire ve 2 dükkandan oluşan Sude Konakları ile hayata geçirmişti. Yüzme havuzundan güvenlik kameralarına, kamelyasından oyun parklarına kadar her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü proje, bölgenin de en iyisi konumunda.

 

İŞÇİLİKTEN PATRONLUĞA

 

1987 yılında inşaatlarda işçilik yaparak sektöre atılan Aslan Yüksel, 1994 yılından sonra taşeron hizmeti sınamaya başladı. İlçedeki binlerce binanın yapımında imzası bulunan Yüksel, inşaat sektörüne de eleman tedarik ederek büyüme trendine girdi. 1997 yılında Aslan Yüksel İnşaat’ı kuran başarılı iş adamı, bu zamana kadar yüzlerce konut inşa etti. Taşeronluk yaptığı yıllarda neredeyse ilçedeki her üç evden birinin yapımına imzasını atan Aslan Yüksel, uzun yıllar Romanya ve Almanya’da da faaliyet gösterdi. İnşaat alanında demircilik, duvar, sıva, beton, kalıp gibi birçok alanda hizmet veren Aslan Yüksel, şimdilerde hayata geçirdiği birbirinden modern projeleriyle dikkat çekiyor. Torbalı’nın birçok bölgesinde süper lüks daire inşa eden başarılı müteahhit Aslan Yüksel, yeni projeleriyle de sektördeki gücüne güç katıyor.

 

SUDE KONAKLARI DÖNÜM NOKTASI OLDU

 

Torbalı Mahallesi’nde 5 bin 526 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen 105 daire ve 2 dükkandan oluşan Sude Konakları, bölgenin en modern evlerini içinde barındırıyor. Bu proje, firmanın sektördeki gelişimi ve büyümesi açısından da önemli bir dönüm noktası olarak gösteriliyor. Yenilikten ödün vermeyen Yüksel, projelerinde, kendisine özgün imzası ve kalite anlayışı ile fark oluşturuyor. İlçenin dört bir yanında projelerinin tamamlandığını ve dairelerin satışa hazır hale geldiğini dile getiren Aslan Yüksel: “Dairelerimiz çok konforlu, çünkü evler çok geniş ve çok kullanışlı olarak tasarlandı. Sıcak bir yuva isteyen herkesi satış ofisimize bekliyoruz” diye konuştu.

 

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web