REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Bakanlik onayli kokoreç satiyor!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bakanlik onayli kokoreç satiyor!
622 Görüntüleme
28 Kasım 2010 - 22:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


7 yilda bölgenin en çok tercih edilen restaurantlari arasinda yerini alan Hanimaga, organik ürünleri ile ön plana çikiyor. Mekan kokoreç dahil olmak üzere tüm ürünler TSE belgeli ve Bakanlik onayli.

YESILKÖY’DE faaliyet gösteren Hanimaga’nin Yeri Restaurant 7 yildir vermis oldugu kaliteli hizmet ile müsterilerinin damak zevkine hitap ediyor. Birbirinden güzel lezzetlerini müsterileriyle bulusturan isletme; Çöp Sis, Sucuk, Köfte, Kokoreç, Saç Kavurma, Tire Köfte, Adana, Organik Köy Kahvaltisi ve daha birçok çesidi ile müsterilerine hizmet veriyor. Isletmede TSE garantili, Tarim ve Köy Isleri Bakanligi üretim izinli kokoreç satisa sunuluyor.

ORGANIK URUNLERLE HIZMET VERIYOR

AYRANCILAR Yesilköy’de 7 yil önce 1200 dönüm üzerine Izmir-Aydin Asfalti kenarinda faaliyete baslayan Hanim Aganin Yeri Restaurant, vermis oldugu kaliteli hizmet ile tercih edilen mekânlarin basinda geliyor. Müsterilerine kapali ve açik bölmeleri ile hizmet veren isletme, kir kahvaltisi, köfte, süt kuzu kokoreç, saç kavurma, izgara çesitleri ve gözleme çesitleri ile damak zevkine düskünlerin vazgeçilmezi arasinda. Otantik köy sofralari ile gül bahçesinin ortasinda müsterilerini agirlayan isletme ünlü fotog-rafçi Erol Atar, Funda Barin, Gürdal Tosun gibi birçok ünlü sanatçi ve tiyatrocularinda vazgeçilmezi arasinda.

ANNESININ ANISINA YATIRIM YAPTI

HANIM Aganin Yeri Restaurant, uzman personeli ile müsterilerine unutulmayacak lezzetler sunuyor. Yayik ayrandan kuzu kokorece kadar yüzlerce çesidi bünyesinde barindiran isletme her kesimden yogun ilgi görüyor. Annesi ve babasinin hatirasini yasatmak için Yesilköy’e yatirim yapan Gönül Sevim, esi Fuat Sevim ile birlikte ilçemize yerlesmis. Açildiklari günden bu yana büyük talep gördüklerini dile getiren Gönül Sevim: “Annem ile babam burada yasiyordu. Onlar vefat ettikten sonra bende onlarin hatirasini yasatmak adina buraya geldim. Yatirim yaparak burayi faaliyete açtik. Gösterilen ilgiden oldukça memnunuz” dedi.

TSE GARANTILI KOKOREÇ!

ÖTE yandan isletme turlara çikan yerli ve yabanci turistleri agirliyor. Urünlerinin TSE ga-rantili oldugunu ve tüm kahvalti çesitlerinin garantili oldugunu dile getiren isletme sahibi Gö-nül Sevim: “Urünlerimizde ke-sinlikle katki maddesi kullanmi-yoruz. Müsterilerimize sundu-gumuz kahvalti çesitlerinin ta-mami kendi bahçemizde yetis-tirdigimiz ürünlerdir. Peynirden reçele kadar, her sey kendimize aittir. Süt kuzu kokorecimiz Ta-rim ve Köy Isleri Bakanligi-ndan üretim belgesi var. Her seyden önce müsterilimizin sag-ligini düsünüyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web