Büyük Torbalı

Bayan LPG’ciden araçlara dogal gaz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bayan LPG’ciden araçlara dogal gaz
492 Görüntüleme
12 Ocak 2011 - 22:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Atatürk Sanayi Sitesi’nin tek bayan ustasi Bati Lpg’nin sahibi Elif Melek Bati birilke imza atarak araçlarda yakit olarak dogal gaz kullanilmasini saglayan sistemi Torbali’ya getirdi.

TORBALI Atatürk Sanayi Sitesinin ilk ve tek bayan ustasi olan Elif Melek Bati Özaltindis, her geçen gün farkli yeniliklerle ilçe halkina hizmet veriyor. Ticaret hayatinda hizli bir sekilde büyüme kaydeden Altindis, Torbali’da araçlara dogal gaz kiti takmasinin yani sira Ayrancilar Moil Petrol Istasyonu içerinde tanitim ve gaz ayari standi açti. Araçlarda dogal gaz kullaniminin her geçen gün arttigini söyleyen Özaltindis, yakit olarak dogal gazin benzinden yüzde 70, Lpgden yüzde 40 daha tasarruflu oldugunu söyledi.

OTOBUSLERE DOGAL GAZ KULLANDIRIYOR

BATI LPG’nin Isletme Sahibi Elif Bati Özaltindis, Zavoli, Atiker, Wentgaz, Mimgaz, bayiliginden sonra Dünyada ve Türkiye’de ilk olarak kullanilan sirali dogal gaz sistemlerini Torbali Ana Bayiligini bünyesine katti. Margas Mühendislik’in gelistirdigi 3 yakit tek sistem slogani ile benzinli araçlarin hem LPG hem dogal gaz hem de benzinle çalismasini saglayan sistemi ve dizel araçlarin sirali sistem ile dogal gaza dönüstürülmesini sagliyor. Elif Bati Özaltindis, dünyada ve ülkemizde ilk kez uygulanacak sisteminin her geçen gün araç sahipleri tarafindan büyük ilgi gördügünü söyledi. Erkek egemenliginin üstün oldugu Torbali Atatürk Sanayi Sitesinin tek bayan ustasi olan Özaltindis, her geçen gün ilçede farkli hizmete imza atiyor. Ayrancilar Moil Benzin Istasyonu içerisinde tanitim ve gaz ayari standi açtiklarini ifade eden Özaltindis, “Müsterilerimize ayakta hizmet veriyoruz” dedi. Kamyon, minibüs, otobüslere dogal gaz kiti taktiklarini ifade eden Özaltindis: “Ilçede dogal gaz kullanimi pek yaygin olmadigindan insanlar endiseleniyor. Araçlar hem lpg hem de dogal gaz ile çalisabiliyor. Dogal gaz tanklarinin patlama riski yok. Özel kaynaksiz olarak üretilmistir. Ayrica Kusçuburun’da dolum merkezi var” seklinde konusarak sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web