Büyük Torbalı

Bayanlarin son gözdesi sakalli perdeler

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bayanlarin son gözdesi sakalli perdeler
423 Görüntüleme
03 Mart 2011 - 21:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’da faaliyet gösteren perde firmalari bu yaza damgasini vuracak olan ürünleri raflarinda sergilemeye basladi. Bu yaz pencereleri ütü istemeyen ve ‘sakalli’ olarak tabir edilen perdeler süsleyecek

YAZ mevsiminin gelmesi ile birlikte birçok sektörde büyük hareketlilik yasaniyor. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin ilk tercihleri arasinda yer alan evlere asilacak perde büyük önem tasimakta. Torbali’da faaliyet gösteren perde firmalari bu yaza damgasini vuracak olan ürünleri raflarinda sergilemeye basladi. Bir birinden degisik model ve markalarin sergilendigi isletmelerde ilçe halkina bir çok seçenek sunuluyor. Ilkbahara özel olarak yapilan kampanyalar ise piyasada büyük bir rekabet ortami yaratiyor. Çiftlerin evlerinde kullanacaklari perdeler için büyük özen gösterdiklerini dile getiren isletme sahipleri, alinacak perdelere sadece perde gözü ile bakilmamasi, kullanilacak perdenin çok önemli oldugu vurgusunu yaptilar.

ZEBRA PERDELER YAZA DAMGASINI VURACAK

ERTUGRUL Mahallesi Mithatpasa Caddesinde 4 yildir faaliyet gösteren Tireli Perde, müsterilerine farkli tarz ve modellerle birbirinden degisik modelleri sunuyor. Torbalinin yani sira Tire ve Kütahya’da subeleri bulunan isletmenin bünyesinde Taç, Brillant marka ve farkli birçok perdenin bayiligi bulunuyor. Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte büyük bir hareketlilik yasadiklarini dile getiren isletme sahibi Haluk Özden, bu yilin modasinin zebra perdeler ve pullu perdeler oldugunu söyledi. Utüye gerek kalmayan perdelerin çok tercih edildigini dile getiren Özden: “Dügün sezonun yaklasmasi ve baharin gelmesiyle büyük bir hareketlilik yasiyoruz. Bu yil özellikle ütüye gerek kalmayan perdeler çok tercih ediliyor. Bu perdeleri çamasir makinesinden çikardiginiz gibi ütüye gerek kalmadan asabiliyorsunuz” dedi. Istege göre perde dikimi de yaptiklarini ifade eden Özden: “Müsterinin istegine göre kendi atölyemizde özel dikimler yapiyoruz. Ustelik bunu için müsterilerimizden dikis ücreti almiyoruz” dedi. Bir çok renk ve modellerde perdelerin satildigi isletmede müsterilerine özel olarak kedi kartina birçok taksit imkani saglaniyor. Perdenin evin içerisinde önemli bir rolü olduguna dikkat çeken Özden: “Begeniler dogrultusunda sadece perdelerini degistirmek bile evlerinin yepyeni bir görünüm kazanmasini saglayacaktir. Perde ayni zamanda hayatlarindaki degisimi yaratacak ilk adim olmasi bakimindan da önemlidir. Çünkü perde tasiyicidir. Perde istediginiz gibi oldugunda gerisi zaten gelir. Bu detaylari iyi bildigimizden en güzel perdelikleri renkleri ve modelleri A’dan Z’ye perde hizmet ile müsterilerimize sunuyoruz” dedi.

BUTUN ZEVKLERE VE RENKLERE GÖRE PERDE SEÇENEGI SUNUYOR

ANKARA Mobilya karsisinda hizmet veren ve ilçenin önde gelen isletmeleri arasinda yerini alan Incim Perde firmasi da bahar ayinin gelmesi ile oldukça hareketli günler yasiyor. Bir çok ünlü markanin bayiligini elinde bulunduran isletme, farkli tarz ve modellerde müsterilerine genis ürün konsepti ile hizmet veriyor. Dügün sezonun yaklasmasi ile birlikte büyük bir yogunluk yasadiklarini dile getiren isletme sahibi Mehmet Adalar, perde alacak çiftlere ve ev hanimlarina oldukça önemli bilgiler verdi. Her odanin perdesinin farkli bir tarz ve modele sahip oldugunu ifade eden Adalar: “Salon perdesi ve salonlar bizim için ayri bir yer teskil eder. Perdeleri sadece günesi ya da birinin sizi görmesini engellesin diye kullanma islevlerinin yani sira yasam tarzinizi sergilemesini ve göz zevkine hitap etmesine çok dikkat ediyoruz. Farkli tarz ve modellerdeki perdelerimizle ilçe halkina hitap ediyoruz”

HER ODAYA ÖZEL PERDE KULLANILIR

HOME Art, Kotil, Brillife, Elvin, Oba gibi dünya markalarinin bayiligini elinde bulunduran Yesim Perde, yepyeni tarz ve modelleri ile bu yaza damgasini vuracak ürünleri raflarin-da sergile-meye basladi. Büyük bir hareketliligin yasandigini dile getiren isletme sahibi Yesim Tamtürk, bütün ürünlerinde yüzde 50’ye varan indi-rimleri baslattiklarini söyledi. Bu yil ütü gerektirmeyen sakalli perdelerin moda oldugunu söyleyen Tamtürk, müsterin bu ürünlere talep göster-digine dikkat çekti. Perdenin kulla-nim alanlarinin yerinin ayri oldugu-nu, her oda için kullanilacak perde-lerin çok önemli oldugunu dile geti-ren Tamtürk: “Örnegin yatak odasin-da kullanacaginiz perde önemlidir. Yatak odasi yeni bir güne hazirlandi-gimiz, dinlenme yerlerimiz. Hevesle kullandigimiz yatak örtülerimiz, nev-resim takimlarimiz ve uyumlu perde-leri müsterilerimiz için tasarliyoruz. Müste-rileri hem rahatlatacak, hem de odalarinin sikligini tamamlaya-cak tasarimlarimi mevcut. Firmamiz bünyesinde dinlenme yerlerine özgü tasarimlari müsterilerimize sunuyo-ruz” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web