Büyük Torbalı

Bayanlarin süslenme meraki Japon Pazari’na yaradi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bayanlarin süslenme meraki Japon Pazari’na yaradi
491 Görüntüleme
29 Kasım 2010 - 22:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

5 yildir Kâzimdirik Caddesi’nde 10 bin adedin üzerinde ürün ile faaliyet gösteren Japon Ucuzluk Pazari’nda en çok ilgiyi makyaj malzemeleri görüyor.

KAZIM Dirik Caddesi’nde 5 yildir faaliyet gösteren Japon Ucuzluk Alisveris Merkezi, faaliyete girdigi günden bu yana oldukça yogun talep görüyor. Insan hayatinda gerekli olan bir çok malzemeyi bünyesinde bulunduran isletmede A’dan Z’ye her seyi bulmak mümkün. Pazardaki payini gittikçe büyüten isletme 2009 yilinda Izmir Altindag’da ikinci subesini faaliyete geçirdi. 10 kurustan, 100 TL’ye kadar ürünlerin bulundugu magazada en çok talebi ise parfüm ve cam esya ürünleri görüyor. Sattiklari ürünlerin TSE markali oldugunu ifade eden isletme sahibi Ali Dogan, insanlara ucuz ve kaliteli ürünler sattiklarini ifade etti.

JAPON DEYINCE AKLA UCUZLUK GELIYOR

2005 yilinda 300 Bin TL’lik bir yatirimla ilçede faaliyetine baslayan Japon Ucuzluk Alis-veris  Merkezi uygun ve cazip fiyatlari ile herkesimden yo-gun talep görüyor. 300 metre-kare kapali alanda faaliyet gösteren isletme 2 katli ma-gazasi ile faaliyet gösteriyor. A’dan Z’ye her seyin mevcut oldugu isletmede 10 bin ade-din üzerinde ürün bulunuyor. Torbali’da ilk kez “Japon” is-mini kendisinin kullandigini ifade eden isletme sahibi Ali Dogan: “Insan hayatinda kul-lanilan yiyecek hariç gerekli bütün ürünler magazamizda mevcut. Sattigimiz ürünlerim yüzde 10’nu yurt disindan ge-liyor. Türkiye’de bir çok yer-de Japon isimli magaza var ama ilçemizde ilk defa ben açmak istedim. ‘Japon’ ismi insanlarimizda aradiklari her seyi bulabilecekleri bir islet-me izlenimi birakiyor akillar-da. akillarina. Bizde insan-larin aradigi hersey var” dedi. Artan talep karsisinda Izmir-de ikinci magazayi açtiklarini dile getiren Dogan: “Faaliyete girdigimiz günden beri olduk-ça yogun talep görüyoruz. Magazamizda 10 Kurustan 100 TL’e kadar ürün bulabi-lirsiniz. Artan talep karsisinda Izmir Altindag’da ikinci ma-gazamizi faaliyete açtik” dedi.

TSE MARKALI URUNLER

URUNLERIN arasinda en çok cam ve parfüm ürünleri-nin talep gördügünü bayanlarin ucuza kaliteli ürün bulmalarinin talebi artirdigini ifade eden Dogan: “Özellikle ev ha-nimlari artan ekonomik sartlar karsisinda her alanda kisitla-ma yapiyor. Örnegin evinde saçini kendisi boyuyor. Magazamizda bulunan cam ve parfüm kozmetik ürünlerine yogun talep gösteriyor. Büyük alisveris merkezlerinde çok yüksek rakamlarla aldiklari parfümlerin aynisini bizde yari fiyatina buluyorlar” dedi. Firma olarak daima ucuz ve kaliteli ürünler sattiklarini ve tüm ürünlerinin Türk Standartlari Enstitüsü kalitesine uygun oldugunu dile getiren Dogan: “Biz sattigimiz ürünlerin daima arkasindayiz. Müsterilerimiz sattigimiz ürünleri gayet iyi biliyor. Urünlerimiz kalitesiz olsaydi piyasadan silinip giderdik. Urünlerimiz barkodlu ve TSE markalidir. Toptan alip ucuza satiyoruz” dedi.  Çin mallarinin sagliksiz oldugu yönündeki haberlerin asildiz oldugunu dile getiren Dogan: “Sattigimiz ürünlerin hepsi Saglik Bakanligi’nin izni ile geliyor” dedi. kkampanyasidir. Daha önceki yillarda ürünler tekellerin elinde bulunuyordu. Bundan dolayi fiyatlar yüksekti. Artik bu böyle degil. Halkimiza kaliteli ve ucuz ürünleri sunarak herkesin bütçesine göre alisveris yapmasini sagliyoruz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web