Büyük Torbalı

Bröve, Italya’da fuara katildi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bröve, Italya’da fuara katildi
337 Görüntüleme
21 Ocak 2013 - 7:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

RIMINI Fiera firmasi tarafindan 1923 Ocak 2013 tarihleri arasinda otuz dördüncüsü düzenlenen SIGEP 2013 Uluslararasi Dondurma (Gelato), Hamur Isi ve Ekmek Sanati Fuari’na Torbali’dan da Bröve Pastanesi katildi. Kuruldugu günden bu yana verdigi kaliteli hizmet ile dikkat çeken Bröve Pastanesi, hizmet kalitesini ve ürün çesitliligini arttirmak adina fuara katildi. Dünyanin birçok bölgesinden katilimcinin bulundugu fuarda, yeni tatlar ve birbirinden lezzetli ürünler sergileniyor. Torbalinin markasi haline gelen Bröve Pastanesi’nin isletmecisi Ahmet Demirci, çarsamba gününe kadar devam edecek olan fuarda yeni lezzetler ile ilgili sik sik bilgi alirken, sektördeki degisiklikler hakkinda da fikir sahibi oldu.

DUNYANIN LIDER FUARI
34. SIGEP Uluslararasi Dondurma (gelato), Hamur Isi ve Ekmek Sanati Fuari’nda; dondurma ve ekmekçilik alanlarinda kullanilan en son hammaddeler, temel ürünler, makineler, mutfak ekipmanlari ve diger gereçler ile etkinligi essiz kilan tematik bölümler, yarismalar, gösteriler, kurslar, güncel seminerler ve sovlar ziyaretçilere sunuluyor. Toplam 14 büyük salonda 730 firmanin standlariyla katildigi SIGEP 2012’yi yaklasik 150 bin kisi ziyaret etmisti. Dondurma, sekerleme, çikolata, kahve, firin ürünleri, pasta ve dekorasyonun temel sektörler oldugu Sigep 2013’ün ziyaretçi sayisinin geçen yila oranla artmasi bekleniyor.  1979 yilindan bu yana dondurma (gelato), hamur isi, pastacilik, çikolata ve firin ürünleri alaninda dünyanin lider fuari olan SIGEP’ten, sirketlere yeni pazarlar olusturulmasi ve ilgili sektörlerdeki yeni egilimlerin paylasilmasi bekleniyor.

DONDURMADA YENI TATLAR
SIGEP 2013’te fuarin bütün günlerinde hamur isi ve pastacilik salonlari, profesyonel egitim enstitülerinin aktif katilimi ile egitim aktivitelerine ev sahipligi yapacak. Firmalarin ürünlerini sergileme ve dondurmacilik, pastacilik, sekerleme, tatlicilik, kahve, firincilik sektöründe faaliyet gösteren birçok firma ile bir araya gelme firsatini yakaladigi fuara katilan Bröve Pastanesi’nin sahibi Ahmet Demirci, “Fuar oldukça faydali. Dondurmacilik, pastacilik ve kahve sektörlerinde yasanan degisiklikleri görme firsati yakaladik. Daha iyi hizmeti daha fazla çesit ve yenilik için fuara katildik. . Daha önce de Bröve Pastanesi olarak Istanbul ve Ankara’da düzenlenen çesitli fuarlarda boy göstermistik. Buna benzer fuarlar sayesinde sektördeki degisiklikleri ve yenilikleri görme firsati yakaliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web