REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bu klimalar az yakiyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bu klimalar az yakiyor
520 Görüntüleme
16 Temmuz 2014 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sezonsal verimliligin öncüsü olan Daikin, sezona yeni serisiyle ‘merhaba’ dedi. Tegora serisi klimalar, yüksek enerji tasarrufu ve kullanim konforuyla dikkat çekiyor.

 

KULLANICILARININ farkli ihtiyaç ve beklentilerine genis ürün gami ile çözüm sunan Daikin, en yeni klima serisi olarak Tegora’yi satisa sundu. Tegora, sessiz, estetik, dayanikli ve ekonomik özelliginin yani sira inverter serilerinden yüzde 20 daha tasarruflu. Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun ilk klimalari Türkiye’ye tanitan marka olan Daikin, bu yaz da Tegora Seasonal serisi klimalar ile fark olusturmayi hedefliyor. Tegora serisi, farkli iklim ve ortam kosullarinda yüksek enerji tasarrufu ve kullanim konforunu birlikte sunarak kullanicilarina serin bir yaz yasatacak.

 A PLUS ENERJI

Türkiye’de Ocak 2014 tarihinde uygulanmaya baslayan sezonsal verimlilik kriterlerini, AB ile es zamanli olarak Ocak 2013’ten bu yana uygulayan Daikin, ürün gamini genisletmeyi sürdürüyor. Avrupa’daki yeni sezonsal verimlilik enerji yönetmeliklerine göre gelistirilmis yeni bir inverter klima serisi olan Tegora Seasonal, farkli iklim ve ortam kosullarinda yüksek enerji tasarrufu ve kullanim konforunu düsük isletme maliyetiyle beraber sunuyor. Mevcut yönetmelik degerlerine göre daha kapsamli ve gerçekçi sonuçlar ortaya koyan Sezonsal Verimlilik kriterlerine uygun olarak gelistirilen Tegora Seasonal Serisi Klimalar, 9.000-21.000 Btu/h araliginda sahip oldugu 4 farkli kapasite ile sezonsal sogutma ve isitma verimi A+ enerji sinifina ulasiyor.

 USTUN ÖZELLIKLER

Tegora Seasonal klimalar, gerek enerji tasarrufunu gerekse kullanici konforunu arttirici özelliklerin yani sira konforlu Ufleme modu ile soguk ya da sicak havanin vücudu direkt etkilemesini önlemek için uygun kanat pozisyonu seçiyor. Tegora ayni zamanda gece siz uyurken vücut isi ritmini takip eden bir ortam olusturarak Rahat Uyku Modu ile konforlu bir uyku ortami sagliyor. Turbo Modu ile 20 dakikalik bir sürede ortamin hizli bir sekilde sogutulmasini ya da isitilmasini saglayan Tegora, Ekonomi Modu ile güç tüketimini minimuma indirebiliyor. Ertugrul Cami yaninda faaliyet gösteren Daikin Torbali Subesi Polat Teknik’in sahibi Sezgin Polat, “Daikin Tegora, bir klimada aranan en önemli özellikleri bir araya getiriyor. Ayrica uygun fiyatiyla da oldukça sasirtici. Tüm Daikin inverter klimalar gibi yüksek performansi, gereken en az enerji düzeyiyle saglayan Tegora, her iklimde ideal ortami sagliyor” diye konustu.

 

GÖKHAN YALKALK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web