Büyük Torbalı

Bu tabletler sadece çamasir yikayamiyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bu tabletler sadece çamasir yikayamiyor
226 Görüntüleme
07 Eylül 2011 - 22:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TURK Telekom bayilerde satilan yeni nesil tabet bilgisayarlar piyasada yok satiyor. Içerisinde teknoloji adina herseyi barindi-ran tabletlere teknoloji tutkunlari büyük ilgi gösterdi. Türk Telekom Torbali Bayisi’nden dün yapilan açiklamaya göre, ilçe halkinin bu tapletlere büyük ilgi gösterdigi, almak isteyenlerin bir kaç gün öncesinden siraya alindigi belirtildi. Içerisinde birçok özelligi bulunduran tab-let bilgisayar, televizyon, kitap, fotograf makinesi, kamera, telefon gibi birçok özelligi içeri-sinde bulunduruyor.

SON TEKNOLOJI HARIKASI

TEKNOLOJI ilerledikçe insanlarin hayatinda bir çok kolayliga imza atacak icatlarda ortaya çikiyor. Türk Telekom bayilerinde satisa sunulan ve yeni nesil olarak adlandirilan Motorola Xoom Tablet Bilgisayar piyasa çiktigi günden bu yana Torbali’da yok satiyor. Torbali Türk Telekom Bayisinde satisa sunulan tablet içerisinde birçok özellik bulunuyor. Satisa sunulan Motorola Xoom tablet bilgisayar, dünyanin Andorid 3.0.1. (Honeycomb kullanan ilk tablet bilgisayari olma özelligini tasiyor. Çift çekirdegi sayesinde güvenli bir sekilde çalisma imkani saglayan bu ürün, kullanicisina birçok sinirsiz kolaylik sagliyor.

TABLET BILGISAYARLAR YOK SATIYOR

TABLETLERE Torbali’da bü-yük bir ilginin oldugunu söyle-yen Türk Telekom Halkla Ilis-kiler Müdürü Sibel Engin: “Su anda bu ürün ilçemizde yok sa-tiyor. Müsterilerimizi bir kaç gün öncesinden kayit edip sira-ya aliyoruz. Agirlikli olarak bü-rokratlar, is adamlari, daire amirleri talep göstermesinin yani sira bilgisayarda kendini asmis insanlarda büyük talep gösteriyor. Bu ürünü suanda sadece ayda 55 Tl ile 36 ay vadeyle satiyoruz. Ustelik bu ücreti isterlerse telefon faturalarina veya internet faturalarina yansitabiliyoruz” dedi. Cihazda bulunan özelliklerin sinirsiz oldugunu dile getiren Engin: “Bu üründe yok yok diyebiliriz. Foto çekimi, kamera, kitap, nabiz ölçümü, televizyon, 3G, internet,  telefon ve bunun gibi bir çok özelligi var. Sadece ça-masir yikamiyor desek yeridir” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web