Büyük Torbalı

Cam kenarlarina Ervansan imzasi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Cam kenarlarina Ervansan imzasi
320 Görüntüleme
08 Mart 2011 - 21:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ervansan, Torbali’da bir ilke imza atti. Kurulus, camcilik sektöründeki isletmelerin en çok ragbet gösterdigi ve talep ettigi Bizote makinesini bünyesine dahil etti.

ATATURK Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Ervansan, PVC, agaç isleri ve camcilik sektörlerinde hizmet veriyor. 1993 yilindan bu yana piyasada bulunan ve ilçe disindan da birçok bölgede is yapan Ervansan, Torbali’da bir ilke imza atti. Kurulus, camcilik sektöründeki isletmelerin en çok ragbet gösterdigi ve talep ettigi Bizote makinesini bünyesine dahil etti. Cam kenarlarina isleme yaparak desen verme özelligine sahip olan makine sayesinde esnafin Izmir’e gitmesine de gerek kalmadi. 40 bin Tl’ye mal olan bu yatirim sayesinde Torbalili esnafin hem parasinin cebinde kalacagini hem de zamandan kazançli çikacagini söyleyen isletme sahibi Kenan Yeke: “Izmir’de 18 liraya mal olan bu islemi biz 10 liraya gerçeklestiriyoruz. Esnafimizin parasi cebinde kalsin ” dedi.

ESNAF ISTEDI BIZ YAPTIK

NIHAT, Fuat ve Kenan Yeke kardeslere ait kurulus, 18 yil önce hizmete girdi. Farkli alanlarda faaliyet gösteren kurulus, yaptigi yenilikler ile de sektörde adindan sikça söz ettiriyor. Hizla gelisen ve son yillarda farkliliklarin ön plana çiktigi camcilik sektöründe, isletmeler sürekli olarak kendilerini yenileme çabasi içerisinde. Ervansan’da 3 yil önce faaliyete soktugu camcilik bölümünde yenilikleri gerçeklestirerek önemli hizmetlere imza atiyor. Firmanin en önemli icraati ise cam kenarlarina desen verebilen Bizote makinesini getirtmek oldu. Tüketicilerin, camlarinin kenarlarina desen yaptirdigini ve her islerinde de bunu talep ettigini belirten Yeke: “Bu taleplere cevap verebilmek için bir seyler yapmamiz gerekiyordu. Esnaf arkadaslarimizin da bu konuda bizden istekleri vardi. Bunlari göz önünde bulundurarak, bu makineyi aldik” diye konustu.

ESNAFIN PARASI CEBINDE KALSIN

ILÇEDEKI, cam, marangoz ve pvc isleriyle ugrasan esnafin kenarlara desen verme islemi için artik Izmir’e gitmesine gerek kalmadigini dile getiren genç yatirimci: “Izmir’deki isletmeler bir metrelik camin kenarini 2,5 liraya islerken biz sadece 1 liraya gerçeklestiriyoruz. Hem zamandan tasarruf hem de esnafin parasi cebinde kaliyor. Bu konuda esnafimiz çok kazançli. Fiyatlarimiz Izmir’dekinden hem yari yariya daha ucuz hem de yol masrafi yok. Esnafimizin parasi cebinde kalsin” seklinde konustu.

ISTEYENIN RESMINI CAMA ISLETECEGIZ

SADECE Torbali’dan degil, Tire, Menderes, Urkmez ve Selçuk gibi ilçelerden de birçok esnafin buraya cam deseni yaptirmaya geldigini ifade eden Kenan Yeke: “Torbali’nin yani sira bölgenin bu ihtiyacina cevap verdik. Simdilerde ise yeni bir hedefimiz daha var. Cam Kumlama Makinesi getirtmeyi planliyoruz. Bu makine sayesinde camin üstüne isteyen ismini, isteyen kendi resmini isletecek. Camcilik sektörüne yeni bir boyut kazandiracagiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web