REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Disaridaki havayla evi isitiyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Disaridaki havayla evi isitiyor
257 Görüntüleme
21 Kasım 2014 - 8:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dünyanin iklimlendirme markasi olan Daikin, isi pompasi ile soguk kis aylarini sicaga çeviriyor. Disaridan aldigi havayla evi isitan Daikin Alherma, yüksek dogalgaz faturalarina da son veriyor.

 

 

 

IKLIMLENDIRME, isitma, merkezi sistemler ve sogutma teknolojilerindeki uzmanligini öncü kimligi ile sektörüne yansitan Daikin, yenilikçi ürünleriyle öne çikiyor. Günümüz teknolojisinin sundugu imkanlari faaliyet gösterdigi 4 temel alan olan isitma, iklimlendirme, merkezi sistemler ve sogutma sistemlerine çok hizli bir sekilde entegre eden Daikin, enerji tasarrufu saglayan, zararli emisyonlari azaltan buna karsilik yüksek verim saglayan ürünler gelistirmeye devam ediyor. Daikin Altherma ile isinma sorununa da kesin bir çözüm buluyor. Kis aylarinda aile bütçelerini sarsan dogalgaz faturalarina karsi ‘isi pompasi’ sistemlerinin gelistirildigini belirten Daikin Torbali Subesi’nin sahibi Sezgin Polat, “Hava, su ya da topraktaki isiyla evi kisin isitiyor, yazin serinletiyoruz. Yaz-kis sicak su da bedava. Disaridaki havayla evi isitmak ya da sogutmak oldukça cazip” dedi.

 

EVLER KENDI ENERJISINI URETIYOR

 

Havadan suya isi pompalarinin mucidi ve dünyada 180.000’i askin satis adedi ile pazar lideri olan Daikin, Altherma ile yine sektörüne öncülük ediyor. Hava kaynakli isi pompasi teknolojisine dayali genel konut isitma ve sicak su kullanimi sistemi olan Daikin Altherma, sahip oldugu özelliklerle yasam alanlari için ideal bir çözüm olarak kabul ediliyor. Günümüzün gelisen teknolojisi sayesinde enerji tüketimini ve karbondioksit emisyonunu düsüren yüksek verimli isitma sistemlerinin tercih edilmesi, basta Avrupa ülkeleri olmak üzere kendi enerjisini üreten evlerin tasarlanmasi, yasam alanlari en iyi sekilde izole edilirken birim alana düsen isitma enerji ihtiyacinin giderek azalmasi, Daikin’in bu yöndeki çalismalarina yön veriyor. Daikin Altherma tüm bu ihtiyaçlari karsilayan düsük maliyetli bir alternatif olarak öne çikiyor. Ulkemizde de isi pompasi teknolojisinin günümüz tüketicisine sagladigi tüm olanaklari sunan Daikin, Altherma ile yeni ve yenilenmekte olan binalara verimli, ekonomik, çevre dostu ve yüksek konforlu çözümler sunuyor.

 

MALIYET AVANTAJI SAGLIYOR

 

Dis havadaki dogal isiyi yerden isitma, radyatör ve fancoil sistemleri ile yasam alanlarina aktaran hava kaynakli isi pompalari, isinma ihtiyaçlarinin yani sira sicak su kullanimi ihtiyacini da karsiliyor. Daikin Altherma tüm bunlarin yani sira opsiyonel bir seçenek olarak sicak yaz günlerinde sogutma imkani da sagliyor. Fosil yakitli kazanlara göre çok daha az enerji tüketen Daikin Altherma, isitma, sogutma ve sicak su kullaniminda kullanicilara önemli bir maliyet avantaji sunuyor. Kullandigi her 1 kW’lik enerjiye karsilik en az 4 kW’lik isi üreten Daikin Altherma, yeni ve yenilenen yasam alanlari için iyi bir yatirim olarak görülüyor.Hava kaynakli isi pompalari konusunda inovatif ürünlerle pazara yön veren Daikin, en iyi sezonsal verimlilik degerlerine, yerden tasarruflu entegre dizayni ve kullanim kolayligi saglayan kullanici ara yüzüne sahip yeni seri modelleri ile ürün gamini genisletmeye de devam ediyor.

 

 

GÖKHAN YALKALK

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web