Büyük Torbalı

Dünya’yi Torbali’nin ayagina getiriyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dünya’yi Torbali’nin ayagina getiriyor
495 Görüntüleme
06 Ekim 2010 - 21:49
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Lidersan, Massey Ferguson, Isuzu, Chery, Karsan gibi otomotiv devlerinin yetkili servis ve satisini gerçeklestirirken ayni zamanda da Anadolu, Euroka, Fiba ve Yapi Kredi sigortalariyla da anlasmali olarak çalisiyor.

31 yildir otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Aksan Sir-ketler Grubu’nun Torbali’daki ayagi olan Lidersan Motorlu Tasitlar’da satis, servis, yedek parça, boya kaporta ve 2. el araç satisi gerçeklestiriliyor. Sirket dünya markasi firmala-rin yetkili bayiligini de bün-yesinde bulunduruyor. Otel ve benzincilik alaninda da faali-yet gösteren firma Massey Fer-guson, Isuzu, Chery, Karsan gibi otomotiv devlerinin yet-kili servis ve satisini gerçek-lestirirken ayni zamanda da Anadolu, Euroka, Fiba ve Yapi Kredi sigortalariyla da anlas-mali olarak çalisiyor. Servis ve yedek parça bölümüyle bölge-nin en büyük ve en genis hiz-met agina sahip olan Lidersan, sanayi fiyatinda ancak sana-yinin çok da üstünde bir  hiz-meti sunuyor.

YILDA 6000 ARAÇ BAKIMI

IZMIR-Aydin Karayolu üzeri Ya-zibasi Semti’ndeki Lider-san, 2004 yilindan bu yana ilçemiz sinir-lari içerisinde faaliyet gösteriyor. Kurulusun-dan bu güne ‘Müsteri her za-man haklidir’ ve ‘Müsteri veli-nimetimizdir’ anlayisini be-nimseyen firma, 10 dönümlük bir alanda otelcilik, benzin, yetkili servis, araç satisi, si-gorta acenteligi gibi birçok farkli alanda hizmet veriyor. Izmir genelinde, bu kadar far-kli bir alanda hizmet veren tek kurulus olan Lidersan’da hedef ülke genelinde marka olmak. Yillik 6000 araç bakiminin gerçeklestirildigi servis bölü-münde 20 deneyimli personel görev yapiyor.

1500 TL’YE KADAR EKSPERSIZ HASAR ONARIMI

ANADOLU Sigorta, Euroka Si-gorta, Fiba Sigorta ve Yapi Kredi Sigorta sirketleri ile müsterilerine en iyi hizmeti sunan Lidersan ayni zamanda Anadolu ve Euroka sigortala-rinin da acenteligini yapiyor. Servis olduklari için 1500 TL-ye kadar olan hasarlari eksper-siz onardiklarini söyleyen Emre Bilgin: “Satis ve servis hiz-metlerinde gösterdigimiz has-sasiyet sigorta alaninda da göstermekteyiz”

GENIS KITLELERE HITAP EDIYORUZ

IZMIR genelinde bu alanda ve bu çesitlilikte hizmet yelpazesi olan tek firma olduklarini söy-leyen Bilgin: “Kaporta, boya, sigorta, elektrik aksami, cam döseme, yedek parça, hasar takibi, hasarli araçlarin ona-rilip teslim edilmesi, araç sati-si, otel ve benzincilik gibi birçok alanda hizmet veriyo-ruz. Bu sayede çok genis kitle-lere hitap ediyoruz” dedi.

EGE’dEKI TEK BOYA FIRININA SAHIP

ARAÇ ve sigorta alanlari disinda Safkar klima bayiligini de elinde bulunduran Lidersan, tam 9 markayla anlasmali olarak hizmet veriyor. Lidersan’in en iddiali oldugu alan ise servis bölümü. Aylik 480 aracin bakiminin gerçek-lestirildigi servis bölümü, Ege Bölgesi’nin en büyügü konumunda. Servis bölümünde en dikkat çekici unsur ise 15 metrekarelik boyama firini. 70 bin Euro’ya mal olan bu tesisin Ege Bölgesi’nde tek oldugunu söyleyen Lidersan Servis Sorumlusu Emre Bilgin: “Bu teknoloji sayesinde araçlari çok daha kisa sürede boyayarak müsterilerimize teslim ediyoruz. Piyasada boyanan araçlar bütün gün disarida kurumayi beklerken, burada 1 saat gibi kisa sürede islem tamamlaniyor” dedi.

10 AYDA 250 TRAKTÖR SATISI

2100 metrekare kapali alana sahip olan 4S Plaza satis showroom, yedek parça satis ve teshir yeri, mekanik servis bölümü ile boya-kaporta atöl-yesinden olusuyor. Lidersan yillarin verdigi tecrübeyi Massey Ferguson traktörleri ile perçinliyor. 2010 yilinin ilk 10 ayi içerisinde 250 adet traktör satisi gerçekles-tiren firma bu alanda rakiplerini geride birakti. 70 yillik bir markanin çiftçiler tarafindan büyük ilgi gördügünü ifade eden Bilgin: “Her alanda ken-dini kanitlamis bir marka olan Massey Fergu-son’la büyük-küçük çiftçi ayrimi yapmadan herkese hitap ediyoruz” diye konustu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web