Büyük Torbalı

Ege’li bayi ve çiftçiler Torbali’da bulustu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ege’li bayi ve çiftçiler Torbali’da bulustu
638 Görüntüleme
01 Nisan 2011 - 21:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’da genis katilimla gerçeklestirilen lansman toplantisinda yenilenen yüzü ve gelistirilen donanimiyla Izmirli çiftçinin karsisina çikan New Holland traktörleri; yüksek performans, güçlü donanim, üst seviyede dayaniklilik ve uygun fiyatlar sunuyor.

NEW Holland Ege Bölge Bayi Toplantisi dün 13 bayi ve 1500 çiftçinin katilimi ile Torbali’da yapildi. Toplantiya Tire, Ödemis Bayindir Bölge bayisi New Holland Cantrak Sirketi sahibi Güngör Saribulut ev sahipligi yapti. Metropolis Otel’de düzenlenen toplantiya Türk Traktör Satistan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Irfan Özdemir, Ziraat Bankasi Izmir 1. Bölge Baskani Selahattin Çakirsoy, Torbali Ticaret Odasi Baskani Behçet Çinar, banka sube müdürleri, çiftçiler, diger bölgelerden gelen sivil toplum kuruluslari ve muhtarlar yogun ilgi gösterdi. Düzenlenen toplantida New Holland’in yenilenen görüntüsüyle TT Serisi 56s serisi, çift çeker, seçenegiyle gelistirilen Tier3 motorla yenilenen yeni traktörleri tanitildi.

YENI SERI TORBALI’DA GÖRUCUYE ÇIKTI

TURK çiftçisinin en çok tercih ettigi traktör markalari arasinda yerini alan New Holland, 50 ila 100 HP arasindaki bütün yerli üretim traktörlerini, daha az karbon emisyonu saglayarak çevreye daha duyarli olan Tier3 motorla yeniledi. Yenilenen ürünlerini tanitan firma, dün Torbali Metropolis Otelde dev gibi bir organizasyona imza atti. Düzenlenen toplantiya Ege Bölgesi’ndeki bütün bayilerin yani sira 1500 çiftçi katildi. Düzenlenen toplantida yenilenen yüzü ve gelistirilen donanimiyla ilk kez Türk çiftçisinin karsisina çikan New Holland traktörleri, yüksek performans, güçlü donanim, üst seviyede dayaniklilik ve uygun fiyatlarla çiftçilere sunuyor. Düzenlenen toplantiya New Holland Torbali, Tire, Ödemis bölge bayisi olan Torbalili Cantrak Sirketi sahibi Güngör Saribulut ev sahipligi yapti. Toplantiya bayiler ve çiftçilerin yani sira sivil toplum örgütleri de yogun ilgi gösterdi. Türk Traktör Satistan Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Irfan Özdemir, “New Holland, çiftçilere her zaman ilkleri yasatmistir” dedi. Çift çeker traktörler hakkinda bilgi veren Özdemir, “Avrupada’ki çiftçilerin yüzde 96’si çift çeker traktör kullanirken bizim çiftçilerimizin yüzde 50’si çift çeker traktör kullaniyor” dedi. Çift çeker traktörlerin çiftçilere büyük faydasi oldugunu dile getiren Irfan Özdemir: “Traktörlerde çift çekis olugunda hem yakittan hem de zamandan tasarruf ediliyor. Çiftç ker traktörün çekisi iyi oldugundan topraga daha az baski uyguladigindan toprak yagmur suyunu daha iyi emiyor” dedi.

EKONOMIK KIVRAK VE ARTIK ÇIFT ÇEKER

New Holland’in Torbali’da tanittigi ürünler arasinda, yenilenen görüntüsüyle TT serisi, 56s serisi, çift-çeker seçenegiyle gelis-tirilen T480, TDD ailesine yeniden katilan 75 HP gücündeki TD75D, 88 HP gücündeki TD90D ve 98 HP gücündeki TD100D yer aliyor. Urünler hak-kinda Ege Bölge Müdürü Murat Özdemir katilim-cilara genis bilgi verdi. Turbo intercooler özelli-giyle yeni 8000 serisi mo-torlarini tanitan Özdemir: “New Holland yeni 8000 Serisi motorlarinda, turbo intercooler özelligini stan-dart olarak sunuyor. Daha iyi performans ve daha az yakit tüketiminde etkili olan intercooler özelligi, yaki-tin daha etkin bir se-kilde kullanilmasina kat-kida bulunuyor. Turbo ünitesi ise atik gazlarin disari atilmasi sirasinda silindir içine alinan hava miktarinin arttirilmasina yariyor. Bu iki donanimin birlesmesiyle birlikte, ya-kit ve hava karisiminin en ideal sekilde silindirler içine alinmasini ve bu sa-yede yakittan maksimum saglanmasini mümkün kiliyor. Bunun yani sira 2 adet hidrolik güç çikisi, 48 HP’lik çevre dostu Tier-3 emisyon seviyesine sahip sessiz motoru ve ye-ni çift çeker seçenegiyle T480, standart olarak bu-lunan ileri-geri mekik kolu sayesinde 8 ileri 8 geri transmisyon sunulu-yor. Tek çeker modelinde ise, T480’in 8 ileri 2 geri transmisyonu 35 km/s’lik ilerleme hiziyla nakliye islerinin en hizli sekilde bitirilmesini sagliyor. Hem tek çeker, hem çift çeker modellerinde istege bagli olarak sunulan dar seçenekleri, bag ve bahçe sahiplerinin ihtiyaçlarini karsilamaya yönelik gelistirildi. T480’in gös-terge panelinin arkasina yerlestirilmis yeni tasari-ma sahip 54 litre kapasi-teli yakit deposu ile yakit dolumu kolaylikla yapi-labiliyor” dedi.

TT SERISI ÇIFTÇILERIN GÖZDESI OLDU

EN çok tercih edilen TT serisinin de yenilendigini de söyleyen Özdemir, bu ürün hakkinda da genis bil-gi verdi. Özdemir: “Özel-likle tarla ve tasima isle-rinde pratikligi ve konforlu yapisiyla Türkiye’nin en çok tercih edilen serilerin-den New Holland TT Se-risi, yeni nesil çevreci Tier-3 motoru, yenilenen etiket tasarimi ve yeni kaportasiyla modern bir görüntü sunuyor. TT Seri-si, gelistirilmis ve güçlen-dirilmis yeni fren sistemi ve TT Serisi’nin bütün modellerinde standart ola-rak bulunan turbo inter-cooler özelligi ile daha da güçlü br performans su-nuyor. TT Serisi’nin yeni model gösterge paneli, mo-tor devri, yakit miktari, motor sicakligi gibi önemli bilgileri analog olarak, kuyruk mili devri, çalisma saati gibi bilgileri de dijital ekranda okunmasina ola-nak veriyor. Sürücü konfo-runu arttiran, ergonomik kullanim kolayligi sagla-yan kabin, tüm modellerde oldugu gibi artik 2 adet hidrolik güç çikisi ile bir-likte TT50 modelinde de istege bagli olarak sunu-luyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web