Büyük Torbalı

Esnaf lokantasindan tabldot patronluguna

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Esnaf lokantasindan tabldot patronluguna
539 Görüntüleme
08 Nisan 2011 - 20:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Küçük bir esnaf lokantasinda is hayatina baslayan Mithat Tekin’in kurdugu Tevfik Emre Tabldot ile bugün 4 bin kisiye günlük yemek servisi yapiyor

1984 yilinda Torbali’da küçük bir esnaf lokantasinda is hayatina baslayan Mithat Tekinin kurdugu Tevfik Emre Tabldot bugün 4 bin kisiye günlük yemek servisi yapiyor. Yaklasik 110 isletmeye tabldot hizmeti veren Tevfik Emre, 50 çalisani ile yildizini gün geçtikçe parlatiyor. Basarinin mimari olan CHP’li Belediye Meclis Uyesi Mithat Tekin, asçilik ile basladigi meslekte emin adimlara yükselmenin sirrinin “Dürüstçe, çok çalismak” oldugunu söyledi. Ekip çalismasina çok önem verdigini söyleyen Tekin, piyasada arttan rekabetin kaliteli hizmeti ortaya çikardigini söyledi.

TORBALI’NIN ILK TABLDOT FIRMASI

MITHAT Tekin tarafindan 1984 yilinda Torbali’da ilk kez verilmeye baslanan tabldot hizmeti, 1996 yilindan itibaren Tevfik Emre adi altinda devam etmekte. Günün gelisen sartlarini ve teknolojik yenilikleri takip eden, kaliteli, lezzetli ve saglikli yemek üretim sürecinin mutfaga girmeden basladiginin bilincinde olan Tevfik Emre Tabldot, hazirlayacagi yemekler için her türlü kalite belgesine sahip. Aldigi markali ve kaliteli yapiya sahip ürünleri; temiz ve saglikli ortamlarda pisiren Tevfik Emre Tabldot’un bu konudaki ciddiyeti almis oldugu kalite belgeleriyle tescillenmis durumda. Atatürk Sanayi Sitesi’nde deneyimli personeli ile hizmet veren Tevfik Emre Tabldot, ismini kurucusu Mithat Tekin’in iki oglunun isminden aliyor.

ASÇI KÖKENLI PATRON

KENDISI DE asçi kökenli olan Mithat Tekin hem Belediye Meclis Uyeligini hem de esnafligi basari ile sürdürüyor. Torbali’nin ilk tabldot firmasi olarak misyonlarinin günün gelisen teknolojik yeniliklerini takip ederek, kaliteli, saglikli ve lezzetli yemek üretim sürecinin mutfaga girmeden basladiginin devamli bilincinde olarak çalismak oldugunu söyleyen Tekin, “Bize duyulan güvene layik olmaya çalisiyoruz” dedi. Yemek sektöründe; üretim, servis, hijyen ve kalite konularinda öncü olmayi kendilerine vizyon edindiklerini söyleyen Tekin, müsteri memnuniyetinin kendileri için çok önemli oldugunu söyledi. Tevfik Emre’de menüler, kendi mutfaginda deneyimli personeli tarafindan ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2000 kalite standartlarinda hazirlaniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web