Büyük Torbalı

Farmet çitayi yükseltti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Farmet çitayi yükseltti
370 Görüntüleme
14 Haziran 2011 - 20:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Günlük ortalama 4000 bin insana hizmet veren Farmet, Torbali merkezde 3 olan teknoloji magaza sayisini 4’e çikardi. Firma ortaklarindan Faruk Aksoy, Torbali’daki iletisim sektörünü degerlendirdi.
TORBALI’DA 1996 yilindan bu yana hizmet veren FARMET Teknoloji Turkcell TIM Yetkili bayisi yaz sezonuna dev bir yatirim yaparak girdi. Kazim Dirik Caddesi üzerine açtigi 4. magazasi ile daha çok insana ulasmayi hedefleyen firma, çitasini iki katina çikardi. Günlük ortalama 4000 bin insana hizmet veren Farmet, Torbali merkezde 3 olan teknoloji magaza sayisini 4’e çikardi. Torbali sinirlari disinda da hizmet veren firmanin Aydin merkezde de magazasi bulunuyor. Yeni yatirim ile daha fazla insana hizmet ve daha çok kisiye is ilkesi ile hareket ettiklerini belirten firma ortaklarindan Faruk Aksoy, Torbali’daki iletisim sektörünü degerlendirdi.

10 KISIDEN 6’SI TURKCELL KULLANIYOR

TURKCELL yetkili firmasi olan FARMET Teknoloji firmasi ilçede 3, Aydin’da 1 teknoloji magazasi ile ilçe halkina hizmet veriyor. Torbali’nin ilk Turkcell bayisi olma özelligini tasiyan firma bünyesinde cep telefonu satislari, kontör, faturali hat satisi yani sira teknoloji magazalarinda ev aletleri, beyaz esya satislari ve tüm elektronik aletlerin satislarini yapiyor. Nüfus orani gittikçe artan Torbali’da yeni bir yatirim daha gerçeklestiren firma ilçedeki magaza sayisini 4’e çikardi. Önceki gün görkemli bir açilisla hizmete giren magazanin açilisini ise Turkcell Genel Müdürü Yardimcisi Hulusi Acar yapti. Yeni magaza açarak daha çok insana hizmet vermeyi hedeflediklerini söyleyen firma sahibi Faruk Aksoy: “Türkiye basta olmak üzere Torbali’da da agirlikli olarak insanlar Turkcell’i tercih ediyor. Ilçede en az 10 kisiden 6’si Turkcell kullaniyor. Biz hizmet agimizi genisletmek ve daha çok insana hizmet vermek adina yeni bir magaza açtik”
seklinde konustu.
GUVENILIR FIRMALAR TERCIH EDILMELI

VATANDASLARIN ciddi firma-lardan alisveris yapmalari konu-sunda uyarilarda bulunan Aksoy: “Biz sektörümüzde uzun yillardir hizmet veriyoruz. Insanlara ciddi firmalardan alisveris yapmalarini tavsiye ediyoruz. Bizim sattigimiz ürünlerin tamami yasal distribütö-rü ürünlerin satisini gerçeklestiren KVK, BASARI, GENPA, gibi firmalarin ürünlerini satiyoruz” dedi. Iletisim ve teknoloji ala-ninda bilgili eleman bulmakta zorlaniyoruz diyen Aksoy, “Bir çok elemani kendi bünyemizde egitiyoruz. Torbali Ticaret Odasi, Esnaf Odasi ve Halk Egitim Mü-dürlügü perakende sektörüne yö-nelik kurslar açmalidirlar. Çünkü bu alanda çok elaman sikintisi var” seklinde konustu.

Bir dizi kampanya var

MEVCUT magazalarinin hizmet vermek için yetersiz kaldigini daha iyi hizmet ve daha çok kitlelere ulasmak için yeni bir iletisim magazasi açan Farmet, bir çok kisiye de is imkani sagladi. Yeni açilan magazada simkart degisimi, tarife degisimi, kontör satisi, fatura ödemesi gibi bütün hizmetler verilecek. Yeni magazalarinda birçok avantajin ve kampanyanin baslatildigini söyleyen Faruk Aksoy: “ Su anda daha ucuza konusturmak için bir dizi kampanyalarimiz ve cihazlarimiz var. Internet paketleri, cihazarda kampanyalar var. Hiç para ödemeden istedikleri telefonun sahibi olabilirler. Magazalarimiza gelmeleri yeterlidir.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web