Büyük Torbalı

Güvenlik, 5000 kisiye is alani oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Güvenlik, 5000 kisiye is alani oldu
251 Görüntüleme
06 Eylül 2011 - 21:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Fabrikalarin güvenlik elemani sikintisini gidermek için ilçede güvenlik kurslarinin sayilari da artiyor. Bir ay içerisinde Torbali’da 3 güvenlik kursu isletmesi hizmete girdi. Sektörde 5 bin kisi istihdam ediyor.

TARIMSAL sanayinin yani sira fabrikalari ile ünlü olan Torbali, farkli sektörlerde is imkanlari yaratmaya devam ediyor. Fabrikalarin güvenlik elemani sikintisini gidermek için ilçede güvenlik kurslarinin sayilari da artiyor. Bir ay içerisinde Torbali’da 3 güvenlik kursu isletmesi hizmete girdi. Kazim Dirik Caddesi üzerinde ilk olarak faaliyete baslayan Efes Özel Güvenlik Kursu’nun açilmasinin ardindan, ayni cadde üzerinde Sahiner ve Ikavegam Özel Güvenlik Hizmetleri de hizmete basladi. Açilan firmalar özel güvenlik kurslarinin yani sira fabrikalara, isletmelere ve alisveris merkezlerine güvenlik elemani teminide yapiyor. Geçtigimiz günlerde hizmete giren Ikavegam Özel Güvenlik Hizmetleri’nin isletmecisi Nazmiye Algün, Torbali’nin potansiyel olarak çok iyi bir bölge oldugunu bundan dolayi burada hizmet vermeye basladiklarini söyledi.

IKAVEGAM GUVENLIK HIZMETE GIRDI

SON yillarin yildizi parlayan bir meslek olan özel güvenlik sektörüne olan ilgi her geçen gün daha da artiyor. Çok sayida fabrika ve isyerinin faaliyet gösterdigi Torbali’da özellikle gençlerin özel güvenlik sektörüne olan ilgisi oldukça fazla. 2004 yilinda Alsancak’ta hizmete baslayan Ikavegam Özel Güvenlik sirketi geçtigimiz günlerde Tepeköy Mahallesi Arkatli Çarsisi’nda hizmet vermeye basladi. Alsancak ve Kemalpasa ilçelerinde 2 subesi bulunan firma, 3. subesini Torbali’dan yana kullandi. Kurum bünyesinde silahli ve silahsiz olmak üzere kurslar verilecek. Firma ayrica yetistirdigi elamanlari fabrika, alisveris merkez gibi koruma alanlarina istihdam ediyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web