Büyük Torbalı

Hale yaza kampanyalarla giriyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hale yaza kampanyalarla giriyor
331 Görüntüleme
10 Nisan 2011 - 21:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’nin meshur pastanelerinden Hale Pastanesi, yaz mevsimine kampanyalarla “Merhaba” diyor. Isletme, ürettigi ürünlerinin tadini daha fazla insana ulastirmak adina çesitli kampanyalar düzenlemeye basladi.

PASTA, serbetliler, kuru pasta çesitleri, çikolatalar, dondurmalar ve sütlü tatlilarinda büyük indirimler baslatan Hale Pastanesi simit ve pogaçalardan ise 3 alan müsteri 2 fiyati ödüyor. Hale Pastanesi, 8 çesit sütlü tatlisi, 24 çesit dondurma ve evlenmek isteyen çiftlere özel olarak 300 çesit nikah sekeri standini bir kaç gün içerisinde hizmete açiyor. Güler yüzlü uzman personeli ile müsterilerine hizmet veren firma, damak zevkine hitap eden ürünleri ile adindan sikça söz ettiriyor. Ilçedeki pastaneler arasinda önemli bir yere sahip olduklarini söyleyen isletme sahibi Ilhan Turan, satisa sunduklari ürünlerle fark yarattiklarini söyledi. Hale Pastanesi yas pasta, kuru pasta, serbetli ürünler baklava ve çesitleri, sütlü tatlilar, mayali ürünler, çikolata gurubu ve özellikle dünya kalite standartlarinda  ISO9001 ve ISO220002005 belgesi ile üretilen 18 çesit dondurmasiyla tatliya düskün insanlarin gönlünü fethetmis durumda. Torbali’da dondurma üzerine bu belgelere sahip tek firma olduklarini söyleyen Turhan: “ Halkimiz hem lezzet hem hijyen açisindan gönül rahatligi ile dondurmamizi yiyebilir. Torbali’da bu belgelere sahip tek firma biziz” seklinde konustu.

HALE SEZONA HIZLI GIRDI

MERKEZI Antalya Korkuteli olan ve 57 yildir sektördeki yerini saglamlastiran Hale Pastaneleri Antalya, Izmir, Manisa, Isparta, Burdur, olmak üzere toplam 71 subesiyle  hizmet veriyor. Izmir’ de ilk defa Torbali’da sube açan firma birbirinden leziz ürünleriyle müsterilerinin damak zevkine hitap ediyor. Kazimdirik Caddesi’ nde hizmet veren Hale Pastanesi, 450 metrekare alana kurulu çift katli mekani ile müsterilerine rahatligi ve güveni yasatiyor. Her yastan insanin oturabilecegi bir ortamda ayrica kablosuz internet hizmeti sunuyor. Sezonun açilmasi ile birlikte büyük kampanya baslatan firma birçok üründe indirim baslatti. Pastalar, kuru pastalar, serbetlililer, çikolatalilar, dondurmalar ve sütlü tatlilarda yüzde 50 indirim baslatan firma; simit ve pogaçalarda ise 3 al 2 öde kampanyasi baslatti. Daha fazla insanin damak zevkine hitap edebilmek için yaz ayinda kampanya baslattiklarini dile getiren Isletme Sahibi Ilhan Turan: “Sektörümüzde emin ve kararli adimlarla büyüme kaydediyoruz. Sube sayilarimizi gün geçtikçe arttiriyoruz. Torbali’da daha fazla insanimizin damak zevkine hitap edebilmek için kampanya baslattik. Ayrica ekonomik krizin oldugu günümüzde alim gücü düsük vatandaslarimizin da daha iyi hizmet alabilmesi gerektigini düsünüyoruz. Bundan dolayi ürünlerimizde indirim yaptik.” dedi.

TORBALI’NIN DAMAK ZEVKINE HITAP EDIYOR

ZENGIN ürün menüsü ile müste-rilerine birçok farkli çesidi seçme imkani saglayan Hale Pastanesi, sütlü tatlilar alaninda ise oldukça iddiali. Torbali’da ilk olarak va-kumlu ambalajli ürünlerinin satisi ile adindan söz ettiriyor. 8 sütlü tatli çesidinin el degmeden üretil-digini söyleyen Turan: “Urünleri-miz kesinlikle el degmeden üre-tiliyor. Sütlü tatlilarimiz özel va-kumlu ve ambalajinda satiliyor. Bunun yani sira 24 çesit dondur-ma satisimizida önümüdeki gün-lerde baslatiyoruz. Dondurma-larimizin özelligi ise yüzde yüz keçi sütünden yapiliyor. Fabrikas-yon degil el imalati. Meyveli don-rumalarimizda ise yüzde yüz gerçek meyve kullaniyoruz” dedi. Dügün sezonun açilmasinin ar-dindan genç çiftleri de unutma-yan Hale Pastanesi, önümüzdeki günlerde 300 çesit nikah sekeri stantini hizmete açacak. Torbali halkinin Izmir’e gitmesine gerek olmadigini dile getiren Turan: “Dügün yapacak olan genç çift-lerimize özel olarak nikah sekeri standi açacagiz. Istedikleri çesit-lerin tamamini bulabilirler. Ayrica dügün nisan pastalarimizi uygun fiyatlarla satisa sunacagiz” dedi. Torbali halkinin ilgisinden me-mnun olduklarini söyleyen Ilhan Turhan: “Vatandaslarin damak zevkine hitap ettigimizden dolayi çok tercih ediliyoruz. Birbirinden lezzetli ürünlerimizle ilçe halkina çok çesit imkani sunuyoruz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web