Büyük Torbalı

Halk Bankasi’nin yeni müdürü yeni hedeflerle start verdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Halk Bankasi’nin yeni müdürü yeni hedeflerle start verdi
345 Görüntüleme
02 Şubat 2012 - 21:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeni Müdür Gültekin Özdemir, Torbali’da tarimin ve sanayinin büyük bir potansiyel olusturdugunu söyledi. Özdemir, subeyi büyütmek adina önemli girisimlerde bulunacaklarini kaydetti. Çiçegi burnunda müdür hedeflerini anlatti.

HALK Bankasi Torbali Sube Müdürü Adnan Dinç’in Aydin’a tayininin çikmasini ardindan yerine atanan Gültekin Özdemir, geçtigimiz günlerde görevine basladi. Torbali’da tarim ve sanayinin iç içe olmasinin önemli bir ayrinti oldugunu ifade eden Özdemir, Torbali halkina en iyi hizmeti verebilmek için subeyi büyütmeyi, personel sayisini da artirmayi hedeflediklerini söyledi. Torbali’da 12 personelle hizmet veren Halk Bankasi’nin Ayrancilar ve Kisikköy’de de subeleri bulunuyor.

POTANSIYELI BUYUK

ANADOLU Universitesi Idari Bilimler Fakültesi Iktisat Bölümü’nden mezun olan 40 yasindaki Gültekin Özdemir, Torbali’ya çok da yabanci olmadigini söyledi. Daha önce Izmir Gida Çarsisi’ndaki subede görev yaparken birkaç müsterisi sayesinde Yazibasi ve Pancar bölgelerine geldigini, bu sebeple subeyi de ziyaret ettiklerini ifade eden Özdemir, “Pek yabanci sayilmasak da yine de alisma dönemindeyiz” dedi. 2005 yilindan bu yana Halk Bankasi’nda görev yaptigini ifade eden Özdemir, Torbali’da tarim ve sanayinin iç içe olmasinin çok önemli oldugunu ifade etti. Özdemir, “Torbali büyük bir potansiyel içeriyor. Metronun da Torbali’ya kadar uzanacak olmasi, ilçeyi tam anlamiyla bir caize merkezi haline getirecek diye düsünüyorum” dedi.

GENÇLERE IMKAN

DEVLET bankasi olmalari nedeniyle sorumluluklarinin da daha fazla oldugunu ifade eden Özdemir, “Ticari bir isletme gibi degiliz. Ulke çapinda sorumluluklarimizin farkindayiz. Hizmet kalitesi olarak da özel bankalarin çok ilerisinde oldugumuzu düsünüyorum” dedi. Her yil açtiklari sinavlarla gençlere de is imkani yarattiklarini ifade eden Özdemir, “Halk Bankasi olarak genç personele önem veriyoruz. Bu yüzden istihdam saglamak adina her yil sinavlar yapiyoruz” diye konustu.

ATM KURULACAK

TELEKOM bölgesinde ATM kurma çalismalarinin oldugunu ifade eden yeni müdür Özdemir, “Bölgede diger bankalarin ATM’lerinin bulundugu alanda Halk Bankasi’na ait bir ATM yerlestirmeyi düsünüyoruz. Yer konusuyla ilgili görüsmelerimiz devam ediyor. Kisa süre içerisinde ilçedeki ATM sayimizi artiracagiz” dedi. Bankalar arasinda her daim rekabet yasandigi için sürekli kampanya yapildigini sözlerine ekleyen Özdemir, esnafa, sanayicilere, KOBI’lere çok avantajli kredi seçenekleri oldugunu ifade etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web