Büyük Torbalı

Hijyeni ön planda tutarak 4 yilda kapasitelerini 2′ye katladilar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hijyeni ön planda tutarak 4 yilda kapasitelerini 2′ye katladilar
662 Görüntüleme
05 Ağustos 2010 - 21:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Siki temizlik kurallari ile ön plana çikan Kerbel Yemek fabrikasi 673 metrekare alan üzerinde faaliyet gösteriyor. Açildigi yillarda 600 kisiye hizmet veren firma simdilerde 1600 kisiye yemek üretiyor

KERBEL Yemek Gida Limited Sirketi 2006 yilindan bu yana Torbali Atatürk Sanayi Sitesinde hizmet veriyor.  673 metrekare alana kurulu isletme ilk açildigi yillarda günlük 600 kisiye hizmet veriyordu. Müsteri memnuniyetinden, hijyenden ve ürettigi yemeklerin kalitesinden ödün vermeyen firma 4 yil içinde yemek sektöründeki firmalar arasinda dev marka haline geldi. Firmanin öne çikan bir baska özelligi ise 6 ayda bir su analizlerini ve yilda bir yemeklerinden numune alarak Iz-mir’de Hifzisihha’da tahlilleri yaptirip, sonuçlarini isteyen müsterilerine fakslamasi.

1600 KISIYE YEMEK URETIYOR

TORBALI  ve çevresindeki büyük firmalara hizmet verdiklerini dile getiren Kerbel Yemek Gida Limited Sirketi Isletme Müdürü ve Gida Mühendisi Derya Kazak Karakurt, “Yemek sektöründe dev firmalara hizmet verdiklerini dile getirdi. Karakurt: “Ilk açildigimiz yillarda 600 kisilik yemek üretiyorduk. Suan günlük 1600 kisiye yemek üretiyoruz. Torbali ve çevresindeki en büyük firmalara hizmet veriyoruz. Gün geçtikçe müsteri potansiyelimiz büyüyor. Öte yandan sabahlari firmalara ve müsterilerimize kahvaltida veriyoruz. Bizi diger firmalardan ayri kilan bir diger özelligimiz kendi çiftligimizde ürettigimiz büyük bas hayvanlari burada müsterilerimize sunuyoruz. Kesinlikle disaridan et ürünleri kullanmiyoruz. ISO 2200-2005 kalite belgesine sahibiz. Bizim için her seyden önce titizlik ve müsteri memnuniyeti gelir” dedi.

DEV MARKALARLA ÇALISIYORUZ

GUNLUK ortalama 1600 kisiye yemek üreten Kerbel Yemek Gida sirketinde 14 personel ve 4 servis araci bulunuyor. Bütün bulasiklar bulasik makinesinde el degmeden sicak suda yikaniyor. Herseyden önce titizligi ön planda tutuklarini söyleyen Karakurt: “Bizim için herseyden önce titizlik ve hijyen ön plandadir. Kesinlikle mutfak personeli disinda mutfaga giris yasak-tir. Mutfakta çalisan personeller galossuz, bonesiz, maskesiz çalismazlar. Rutin olarak 6 ayda bir akciger filmlerini 3 ayda bir de portör muayenele-rini yaptiriyoruz. Ve yine zorunlu olmadigimiz halde Hepatit-B ve benzeri testleri de yaptiriyoruz. Bu konuda kesinlikle taviz vermiyoruz. Insanlar evlerinde gönül rahatligi ile yedigi yemekleri firmamizdan da yiyebilirler” dedi. Firmanin öne çikan bir bas-ka özelligi ise 6 ayda bir su analizleri-ni ve yilda bir yemeklerinden numune alarak Izmir’de Hifzisihha’da tahlilleri yaptirip, sonuçlarini isteyen müsteri-lerine fakslamasi. Islerinde ciddiyetten kesinlikle ödün vermediklerini bunun için herseyi göz önünde bulundurduklarini söyleyen Karakurt: “Biz Kap Mutfak, Termofon, Has Prefabrik, Lart Havlu Radyatör, Medici Mozaik gibi bir çok büyük firmalara yemek veriyoruz. Bunun için biz kendi sektörümüzde lideriz” dedi.

ÖZEL GUNLERDE HIZMET VERIYORUZ

ÖZEL nisan, dügün, piknik, cenaze, iftar yemegi, sünnet gibi özel gün-lerde uzman personeliyle hizmet verdiklerini söyleyen Isletme mü-dürü Derya Kazak Karakurt: “Tüm özel günlerde müsterinin istegine göre 1000 kisiye kadar yemek ser-visi sagliyoruz. Müsterinin istegine göre bu sayi yükselir veya düsebi-lir. Kerbel Yemek Sirketi olarak viz-yonumuz, kesinlikle kaliteden, hij-yenden ödün vermeden müsteri memnuniyetine odakli hizmet vere-bilmek” diyerek sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web