REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Ilçe olma ihtimali Ayrancilar’i uçuruyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ilçe olma ihtimali Ayrancilar’i uçuruyor
655 Görüntüleme
01 Mayıs 2011 - 20:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ayrancilar’in önde gelen insaat firmalarindan Çelik Kardesler’in sahibi Feciri Çelik, ilçe olacak söylentilerinin bile yatirimlari hizlandirdigini söyledi. Çelik, semtin 5 yil içerisinde Izmir’in en gözde ilçesi olacagini söyledi.

AYRANCILAR’DA 2008 yilinda temeli Feciri Çelik tarafindan atilan Çelik Kardesler Insaat, bölgeye yaptigi yatirimlar ile sektöründe her geçen gün yükseliyor. YapSat islerinin yani sira müteahhitlik, taseron ve hafriyat isleri de yapan firma, simdiye kadar bölgede birçok dairenin yapimina imza atti. Yapmis oldugu kaliteli konutlar ile adindan söz ettiren Çelik Kardesler Insaat, her bütçeye hitap ederek, insanlara ev sahibi olma imkâni sagliyor. Son dönemde ilçe olacak söylentilerinin bile yatirimlari hizlandirdigini dile getiren Feciri Çelik, Ayrancilar’in gelecek 5 yil içerisinde Izmir’in en gözde ilçesi olacagini söyledi.

YATIRIMLAR HIZ KESMIYOR

TORBALI’DA yapilan yogun göç ile birlikte insaat sektörü oldukça hareketleniyor. 2011 yili itibarî ile ilçede âdeta insaat patlamasi yasaniyor. Torbali genelinde Laz Ali insaat, Uçüzler Insaat, Dilsa Insaat, Yeni Umit Insaat, Efe Insaat, Öz Çelik insaat, Ekinciler Insaat, Selvi Kardesler Insaat gibi birçok ciddî firma boy gösteriyor. Ayrancilar’da 2008 yilinda faaliyete baslayan Çelik Kardesler insaat sektöründe yildizi paralayan firmalar arasinda. Yapmis oldugu lüks konutlar ile insanlarin zevkine hitap eden firma, her geçen yil müsteri portföyünü yükselterek yeni binalar insa ediyor. Ayrancilar’in disaridan gelen göçün yarisini üstlendigini belirten Feciri Çelik, bölgenin yatirim için en ideal yer oldugunu söyledi. Özellikle son 3 yil içerisinde büyük bir degisime ugrayan Ayrancilar’in büyük yatirimlara ev sahipligi yaptigini vurgulayan firma sahibi Feciri Çelik, bölgenin ilçe olmasi durumunda daire fiyatlarinin tavan yapacagini söyledi.

REKABETTEN DOLAYI DAIRE FIYATLARI ÇOK DUSUK

INSAAT sektörünün bahar ile birlikte hareketlendigini söyleyen Çelik, yapmis olduklari daireler ile insanlarin zevkine ve bütçesine hitap ettiklerini ifade etti. Son 3 yil içerisinde insaat sektörünün hareketlendigini söyleyen Çelik, “Torbalinin merkezinde oldugu gibi Ayrancilar’da da insaat sektörü oldukça hareketli. Vatandas buralari tercih ettigi için biz de yatirimlarimizi bu yönde yapiyoruz. Insaat sektöründeki hareketlilik, insaat ustasi, kalipçilari bile müteahhit yapti. Bu nedenle kalite ve fiyatlar düstü. Yapilan daireleri hak ettigi fiyata satamiyoruz. Büyük oranda rekabet var. Izmir geneline bakildiginda metrekare bazinda en düsük fiyatlar Torbali’da bulunuyor. Yapilan binalari genelde emekliler ve diger illerden göç edenlere satiyoruz”

1 YILDA 150 DAIRE TESLIM EDECEK

SON dönemlerde Ayrancilar’da her gün yeni bir binanin teme-linin atildigini söyleyen Çelik, yapilan bütün binalarin yüksek kalitede oldugunu söyledi. Sek-törün oldukça hareketlendigi-nin  altini çizen Feciri Çelik, öz-ellikle Ege Kent ve Ihlas Mahal-lesi’nin insaat yapmak için en gözde mekânlar arasinda yer aldi-gini belirtti.  2011 yili içeri-sinde 100’e yakin daireyi bitir-meyi hedeflediklerini söyleyen Çelik: “Su anda yapim asama-sinda olan dairelerimiz var. Bunlarin birçogu satilmis du-rumda. Uygun fiyatlarla in-sanlara hizmet veriyoruz. Ay-rancilar’in ilçe olmasi duru-munda daire fiyatlari yükselir” dedi. Vatandaslarin bilinçli ol-dugunu söyleyen Çelik, “ Ev alacaklar eskisi gibi degil. Ulke-deki deprem gerçegi insanlarin saglam binalari tercih etmesine neden oluyor. Insanlarin ha-yatlarinda bir ev ve arabaya sahip olma hayali var. Çelik Kardesler insaat olarak insan-larin hayallerine kavusmasina katkida bulunuyoruz. ‘Herke-sin evi olsun’ slogani ile büyü-yerek Ayrancilar’a yatirim yapiyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web