REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Insaat sektöründe stüdyo daire hamlesi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Insaat sektöründe stüdyo daire hamlesi
334 Görüntüleme
28 Mart 2012 - 21:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’da iki yil önce insaat sektörüne giren Ferhat Aydin, ilçe için degisik projeler üretiyor. Gelisen ilçenin yakinda ögrenci potansiyelini artiracagini öngören Aydin, bu yüzden 1+1 stüdyo daireler yapacak

TORBALI’DA iki yil önce insaat sektörüne giren Ferhat Aydin, ilçenin gelisme potansiyeline paralel olarak yakinda bir üniversite ya da fakülte kurulabilecegini öngörerek degisik projeler üretiyor. Bu amaçla ilçede 1+1 denilen stüdyo daire yapmayi hedefleyen Aydin, komsuluk iliskilerinin artmasi için de yapacagi konutlarin en fazla 10 dairelik olmasina özen gösteriyor.

2 YILDIR SEKTÖRDE

MARDIN’DE akaryakit isleriyle ilgilenen Ferhat Aydin, 12 sene önce is kurmak için geldigi Torbali’ya yerlesti. Ilçe hakkinda arastirma yaparken büyük fabrikalarin ve sanayi kuruluslarinin oldugunu gören Aydin, Torbali’da is kurma kararini kesinlestirdi. Ise Firat Market’i kurup esnaflik yaparak baslayan Aydin, marketin getirisinden tatmin olmadi. Büyük marketlerle de bas etmenin zor oldugunu kavrayan Aydin, 2 sene önce Aydin Yapi’yi kurarak insaat sektörüne giris yapti.

KOMSULUK GERI GELECEK

IMKANLARI dogrultusunda hedef kuran ve hedeflerini sürekli ileriye tasimayi amaçlayan Ferhat Aydin, insanlari apartman hayatindan kurtaracak projeler üretmeyi hedeflediklerini söyledi. Çok katli ve çok daireli apartmanlarda artik komsuluk iliskilerinin kalmadigini belirten Aydin, “Komsuluk önemli bir kavram. Ama günümüzde deger kaybediyor. Biz de yaptigimiz ve yapacagimiz binalarla insanlarin yeniden komsuluk iliskilerini güçlendirmeye katki saglamak istiyoruz” dedi. Torbali’nin deprem bölgesi olmasindan dolayi da kaliteli yapi denetimlerle ve malzemelerle çalistiklarini ifade eden Aydin, en fazla 10 dairelik bina yaptiklarini kaydetti.

HEDEF KITLE ÖGRENCILER

TORBALI’YA stüdyo daire de denilen 1+1 daire modelini getirmeyi hedefledigini kaydeden Ferhat Aydin, bu tür evleri daha çok yeni evlenen ama maddi durumu iyi olmayan ya da üniversite ögrencilerinin tercih ettigini söyledi. Torbalinin sürekli gelistigini ve bu gelismeye paralel olarak ilçede bir fakülte ya da üniversite kurulmasinin çok da hayal olmadigini anlatan Aydin, bu nedenle stüdyo dairelerde hedef kitlenin de ögrenciler olabilecegini kaydetti. Basarili ve kaliteli lüks daireler yaparak ise basladiklarini belirten Aydin, “Daireleri cazip kilacak en önemli unsur kaliteli ve bütçeye uygun olmasi olacak. Bir de depreme dayanikli. Ilerleyen yillarda ilçede ögrenci potansiyelinin de artacagini düsünüyorum” dedi.

ARAÇ KIRALAMA DA VAR

SUREKLI hedef büyüten ve is kollarini arastiran genç girisimci, insaatin yani sira otomobil kiralama isleriyle de ilgileniyor. Islerini biraz daha büyütmek ve insanlar ile Torbali’daki fabrikalarin sahipleri ve isadamlari ile daha iç içe olma düsüncesiyle Rent A Car firmasini devreye soktuklarini anlatan Aydin, “Son bir yildir bu isle de ilgileniyoruz. Hedefimiz kaliteli hizmet, basari ve büyük firmalar ve fabrikalarla çalismak. Sifir araçlarimizla devamlilik esasiyla çalismaya özen gösteriyoruz” diye konustu. Araçlari genelde otomobil alim gücü olmayan insanlarin kiraladigini belirten Aydin, “Bu genellemenin disinda her kesimden insan araç kiraliyor. Gezi, dügün gibi etkinliklerde talep de dogal olarak artiyor” dedi. Aydin ileriki süreçte Torbali’da akaryakit sektörüne giris yapmayi hedefliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web