REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Insaat sektörünü nüfus artisi ayakta tutuyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Insaat sektörünü nüfus artisi ayakta tutuyor
337 Görüntüleme
26 Eylül 2010 - 21:35
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

1970 yilindan bu yana sektörde olan babasindan devraldigi bayragi basari ile tasiyan Toryapi Insaat’in sahibi Ibrahim Yesilbas, nüfus artisinin sektörü hareketlendirdigini söyledi.

TORBALI’DA 1970 yilindan bu yana çok sayida dairenin yapimina imza atan Emin Yesilbas Insaat, 2004 yilindan bu yana Ibrahim Yesilbas’in önderliginde Tor-Yapi Insaat olarak önemli projelere imza atiyor. Toryapi Insaat, son olarak Ertugrul Mahallesi’nde Toryaka Prestij Konutlari’nin yapimina basladi. 6 blok ve 70 daireden olusan sitede yüzme havuzundan spor salonuna kadar her türlü sosyal aktivitenin yapilabilecegi alanlar mevcut. Torbali’daki insaat sektörünü degerlendiren genç is adami, nüfus artisinin sektörü hareketlendirdigini söyledi.

GÖÇ ALIMI INSAATI CANLANDIRDI

TORYAPI Insaat, 2004 yilindan bu yana Ibrahim Yesilbas’in önderliginde faaliyetlerini sürdürüyor. Torbali’nin bir çok yerinde 3 yil içerisinde 85 dairenin yapimina imza atan firma, simdilerde Ertugrul Mahallesi’nde Toryaka Prestij Sitesi’nin yapimina basladi. Tecrübeleriyle müsterilerine kaliteli ve güvenilir hizmeti ilke edinen Toryapi Insaat, yaptigi lüks dairelerle ilçede oldukça önemli projelere imza atiyor. Sosyal alanlarinin daha genis ve sosyal aktivitelerin daha fazla oldugu güvenlik seviyesi yüksek sitelerin yapimi son dönemlerde ilçemizde oldukça önem kazandi. Ertugrul Mahallesi’nde yapimina baslanan siteler 6 blok 70 daireden olusuyor. Torbali’nin göç alan ilçelerin basina geldigini, bunun da insaat sektörünü canlandirdigini dile getiren Ibrahim Yesilbas: “Insaat sektöründe uzun yillardir ilçemize hizmet veriyoruz. Babamdan ögrendi-gim meslegi 6 yildir Toryapi Insaat çatisi altinda sürdürüyorum. Kisa sürede ilçenin bir çok yerinde dai-reler yaptik. Torbali, sanayinin ve is imkânlarinin fazla olmasindan dola-yi göç aliyor. Nüfus artisi insaat sektörünü canlandiriyor” dedi. 

“PRESTIJ” PROJESI

ERTUGRUL Mahallesi’nde birçok dairenin yapimina imzasini atan firma, son olarak da Toryaka Prestij Sitesi’nin yapimina imza atiyor. Insaat sektöründe son dönemlerde yapilan lüks dairelerin sayisi gün geçtikçe artiyor. Ilçedeki daire fiyatlarinin uygun oldugunu söyleyen Yesilbas: “Su anda ilçemizdeki daire fiyatlari çok ekonomik. 70 bin TL’den 250 bin TL’ye varan daireler bulmak mümkün. Yapmis oldu-gumuz 6 blok ve 70 daireden olusan Toryaka Prestij Sitesi çok talep gördü ve 30 dairemiz kaldi. Toryaka Prestij Siteleri’nin en büyük özelligi her blokun ayri bir manzarasi var. Hiçbir blok birbirini görmüyor. Müsterilerimize sundugumuz çok uygun kredi imkanlari var” dedi. Her bütçeye ve her zevke göre daire yaptiklarini ifade eden Yesilbas: “2+1, 3+1, 5+1, seçenekleriyle dairelerimizi müsterilerimize sunuyoruz” dedi.

SITE YAPIMI ARTACAK

SON yillarda hareketliligin yasan-digi sektörlerin basinda gelen insaatçilikta, gün geçtikçe modern ve estetik yapilar ön plana çikiyor. Ilçedeki insaat sektörünü degerlendiren genç is adami Yesilbas: “Son yilarda özellikle siteler oldukça rag-bet görüyor. Bizim yapmis oldugumuz siteler 6 katli ve 12 daireli. Bu sitelerin içerisinde çocuk yüzme ha-vuzu, otoparki, çocuk oyun alanlari bulunuyor. Her bölge güvenlik kamerasi tarafindan güvenlik elemanlariyla izlenecek. Güvenlik açisindan oldukça rahat. Gün geçtikçe bu sitelerin yapimlari artacak” diyerek sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web