Büyük Torbalı

Kisiye özel tek magaza

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kisiye özel tek magaza
583 Görüntüleme
08 Ocak 2013 - 7:28
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hizmete açilan Batik Dora Giyim ve Ayakkabi Magazasi, kisilerin zevkine özel ve kisiye özel koleksiyon ürünleri satisa sunuyor. Isletme, 700 çesidi bayan olmak üzere 4 bin çesit ürünler ilçe halkina hizmet veriyor

TORBALI’DA magazacilik sektörüne yeni bir trend getiren genç is adami Özgür Alpaslan’in hizmete açtigi Batik Dora Giyim ve Ayakkabi Magazasi, birbirinden sik ürünleri bünyesinde satisa sunuyor. Isletme bünyesinde bay ve bayan giyiminden, aksesuarina her çesit ürünü bulmak mümkün. 400 bin liralik bir yatirimla hizmete açilan ve 2 kattan olusan magaza, bünyesinde 12 ayri markanin bayiligini bulunduruyor. Isletmede 700 çesidi bayan olmak üzere 4 binin üzerinde ürün satisa sunuluyor. Magazayi rakiplerinden ayiran bir diger özelligi ise kisiye özel koleksiyon ürünleri satisa sunmasi. Öte yandan isletme ilçede ayakkabi, tekstil ve aksesuarlari bünyesinde bulunduran en büyük magaza olma özelligini de sahip.  Isletmenin iç mimarisi ise göz kamastirici. 8 aylik bir çalismanin ürünü olan iç dekorasyonu, Izmir menseili bir mimarlik firmasi tarafindan 8 ay gibi uzun bir süre çalisilarak hazirlanmis ve 8 ayri proje içerisinden özel olarak seçilerek Torbali’ya uygulanmis. Basarili is adami Özgür Alpaslan, ilçeye yaptigi bu yatirim ve ileriye dönük yatirim planlari hakkinda gazetemize ayrintili bilgi verdi.

SIZIN GIYINDIGINIZ BIR BASKASINDA OLMAYACAK!

GENIS bir pazari bulunan tekstil ve ayakkabi sektörüne yatirim yapmak riskli ve bir kadar da cesaret isteyen bir is.  Söz konusu insanlarin kisisel zevkleri oldugunda is bir hayli ciddi yürütülmek zorunda, hele de kisiye özel ürünlerin satisa sunuldugu bir isletme bulmak ise neredeyse imkansiz. Ilçenin genç ve basarili is adamlarindan olan ve yillardir ilçede verdigi hizmetle kendi adini marka haline getiren Özgür Alpaslan, Torbali’da kisiye özel sattigi koleksiyon ürünlerle adini tekstil sektörüne altin harflerle yazdirdi. Hem bayanlari hem de erkekleri giydikleri ürünler konusunda pisti olmaktan kurtaran Alpaslan, ilçenin en büyük ve en sik mekanlarindan birisini geçtigimiz günlerde hizmete sundu. Daha önce tekstil sektöründe ve ayakkabi sektöründe iki ayri magazada boy gösteren Alpaslan, müsterilerinin rahatini düsünerek her iki magazayi Kazim Dirik Caddesi üzerinde Batik Dora Giyim ve Ayakkabi Magazasi adi altinda birlestirdi.

“TORBALI HERSEYI ILE YATIRIMA DEGER”

YAPTIGI yatirimlarla gündemden düsmeyen Alpaslan, ilçenin nüfusunun her geçen gün arttigini, ihtiyaçlara daha iyi ve tek magaza altinda hizmet vermek için Batik Dora Giyim ve Ayakkabi Magazasi’ni hizmete açtiklarini ifade eden Alpaslan, “Çesitlerin yogunlugunun hissedildigi bir magaza olmasi için böyle bir yatirim gerçeklestirdik. Insanlarimiz bir magazaya girdiginde istedigi her seyi bulmasini istiyoruz. Ilçemizin böyle bir magazaya ihtiyaci vardi ve biz bu ihtiyaca cevap verdik. Umarim yaptigimiz bu yatirim ve bu mekan baska yatirimcilara da örnek olur ve bundan daha güzel projelerle yatirimlar devam eder. Torbali’ya yapilan hiçbir yatirim bosa gitmez. Magaza bünyesinde satisa sunulan koleksiyon ürünlerin kisiye özel oldugunu da ekleyen Alpaslan, “Farkimiz sinirli sayida koleksiyon ürünü getirip satisa sunmamizdir. Insanlarin giyindiginden zevk almasini istiyoruz” seklinde konustu.

IÇ MIMARISI 8 AYDA HAZIRLANDI

2 KATLI olan ve 600 metrekare alanda hizmet veren magaza, toplamda 400 bin liralik bir yatirimla açildi. 700 çesidi bayan olmak üzere 4 binin üzerinde ürünü satisa sunan isletme bünyesinde bay bayan ayakkabilari, giyim, aksesuarlari taki tasarim gibi birçok ürün satisa sunuluyor. Magaza bünyesinde satisa sunulan bayan grubunda Dsn, Gizma, Deride Titiz, Italyan kösele ve Fransiz bayan ayakkabi gruplari, erkek konseptinde ise Gizmo ve deriden titiz ayakkabi markalari ile adindan sikça söz ettirmeye aday. Birçok dünya markasini Torbalililarin begenisine sunan magaza, özel iç mimarisiyle de müsterilerine ferah bir alisveris yapma imkâni sagliyor. Isletmenin iç mimarisi Izmir menseli bir mimarlik firmasi tarafindan yapildi ve 8 ayda hazirlanan proje, 8 ayri özel proje arasindan seçildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web