Büyük Torbalı

Kitap ve teknoloji Meydan’da bulustu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kitap ve teknoloji Meydan’da bulustu
391 Görüntüleme
02 Eylül 2010 - 21:25
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 Izmir merkezli Nil ve Tuna Kirtasiyelerinin birlesmesi sonucu kurulan NT Kitapevi, 111. magazasini Ismet Pasa Caddesi, Belediye Meydani’nda  açti. Mekânda kitap ve kirtasiye çesitlerinin yanisira bilgisayar malzemeleri de satisa sunuluyor.

IZMIR merkezli Nil Kirtasiye 24 Sube ile Istanbul merkezli Tuna Kirtasiye’nin 12 subesinin 1999 yilinda birlesmesi sonucu 36 magaza olarak faaliyete baslayan NT Kitapevleri Türkiye’de 110 subeye sahip. Dün Torbali’da 111. subesini açan firma ilçe halkinin kitap ve kirtasiyede her türlü istegine cevap veriyor. Hem Nil hem de Tuna Kirtasiye’nin sektördeki 15’er yillik deneyimlerini ve sinerjilerini birlestirmeleri sonucunda Agustos 2010’da 110 magazaya ulasan firma 111. magazasini Ismet Pasa Caddesi, Belediye Meydani’nda hizmete açti. Firmanin ayrica yurtdisinda 7 ülkede 18 magazasi bulunmakta.

BILIMDEN TEKNOLOJIYE KADAR HERSEY VAR
ISMET Pasa Caddesi Yesil Kahve yaninda 110 metre kare kapali alana kurulu olarak faaliyete ge-çen NT Kitap Kirtasiye Magazasi kitaplarin yani sira bünyesinde teknoloji ve kirtasiye ürünleri de bulunduruyor. Magazanin yüzde yetmisi kitap yüzde 20’si kirtasiye ve yüzde 10 kismi teknoloji ürünler ile kapli. Bilimden sanata, bir çok farkli kitabi ilçe halkinin hizmetine  sunduklarini dile getiren NT Kitap Kirtasiye Magaza Yöneticisi Sinan Demirci: “Magazalarimiz kitap merkezli oldugundan dolayi sloganimiz; ‘Kitapla Bulusma Noktasidir.’ Magazalarimizda kültür kitaplari, sinavlara hazirlik kitaplari, çocuk  kitaplari, süreli yayinlar, teknolo-ji, kirtasiye, kaset-Cd, tablo-çer-çeve, fotokopi ve hediyelik esya kategorilerinde hizmet vermek-teyiz. Müsterilerimize huzurlu bir mekan ve alisveris ortami sunmanin gayreti içerisindeyiz. Türkiye’de 111. subemizi Torbali halkinin hizmetine açtik. Çagdas Türk Edebiyati, kisisel gelisim kitaplari, tarih, aile, çocuk, sanat, dini kitaplar hersey mevcut. In-sanlarin arayip da bulamadigi ki-taplarin hepsini temin ediyoruz” dedi. Kirtasiye ve büro malzeme-lerinde de müsterilerinin her iste-gine cevap verdiklerini belirten Demir: “Tüm okul araç ve ge-reçleri büro kirtasiyeleri okul kir-tasiyeleri mevcut. Bunun yani si-ra teknoloji bölümümüzde bilgi-sayar, kulaklik, mouse, kulaklik, cd, netbook gibi ürünlerimizde mevcut” dedi.

ÇOCUKLARA ÖZEL ETKINLIKLER DUZENLEYECEK
RAFLARINDA 3000 binden fazla kitap bulunduran NT Kitap Kirtasiye Magazasi ayrica bünyesinde okul öncesi kitaplar okullara hazirlik kitaplari, 5,7,8,9,sinflarin yardimci ders kitaplari ve LGS, LYS, kitaplari mevcut. Müsterilerine sadece kitap ve kirtasiye hizmeti vermeyeceklerini çocuklar için bazi etkinlikler dü-zenleyeceklerini söyleyen Demirci: “Ilerleyen dönemlere etkinlikler düzenleyecegiz. 5,6 yas guruplarina okuma, Karagöz Hacivat, tiyatro gibi etkinlikler düzenleyecegiz. Magazamizin bilinirligi ve farkini ortaya koyan bu etkinlikler sayesinde müsterimiz olan aile gruplarina daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Buraya çocuklariyla gelen aileler çocuklari etkinlikle oyalanirken kendileri rahatça kitaplari inceleyebilecekler. Her yas gurubuna ve her okuyucu kitlesine hitap ediyoruz” dedi. Gelen talep dogrultusunda daha çok okuyucuya ulasmayi hedeflediklerini dile getiren Demirci: “Magazamizin vizyonu, temsil ettigi medeniyetin letafetiyle, o medeniyetin manevi atmosferini te-neffüs edebilecekleri mekanlarda kitap merkezli olmak üzere kültür ve egitime dair güvenilir ürünleri, müsterilerine sunmak ve hizmet, güven ve itibarla özdesleserek, ihtiyacin oldugu her yerde bulunan, esnekligiyle yerel ihtiyaçlara cevap verecek, standartlariyla dünya çapinda deger ifade edecek bir magazalar zinciri olmak amacindayiz. Talep ne kadar fazla olursa insanlari kitap-la bulusturmak için o kadar çok magaza zinciri olustururuz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web