REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Kocaoglu Dünyaevi’ne girdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kocaoglu Dünyaevi’ne girdi
231 Görüntüleme
10 Nisan 2011 - 20:47
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ayrancilar’da hizmete açilan Ege-Koop Avm’yi gezen Büyüksehir Belediye Baskani Kocaoglu Izmir için  çok önemli atildigini belirtti

IZMIR’IN ilk ihtisas alisveris merkezi olan EgeKoop Dünyaevi Avm ile Türkiye’deki ihtisas fuarlarinin öncüsü IZFAS’in güçlerini birlestirmesinden sonra önceki gün EgeKoop AVM’yi ziyaret eden Büyüksehir Belediye Baskani Aziz Kocaoglu birlesmenin Izmir için önemine degindi. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili atilacak somut adimlar ve iki kurumun gelistirecegi yeni projelerle birlikte, Izmir’in gelinlik ve abiyede bir dünya markasi haline gelecegini söyledi. Izmir’in ilk ihtisas alisveris merkezi EgeKoop Dünyaevi Avm ile Türkiye’deki ihtisas fuarlarinin öncüsü IZFAS’in Izmir için güçlerini birlestirip önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi planladigi projeler konusunda Izmir Büyüksehir Belediye Baskani Aziz Kocaoglu’ndan tam destek geldi. EgeKoop Dünyaevi AVM’yi ziyaret eden Kocaoglu, AVM esnafiyla teker teker görüsüp hayirli olsun dileklerini iletti, Kocaoglu ayrica programindaki yogunluktan dolayi 5 Mart’ta yapilan büyük açilisa katilamamaktan duydugu üzüntüyü dile getirdi. Izmir’e ve Ege’ye kazandirdigi bu basarili yatirim ve hayata geçirdigi projeler nedeniyle EgeKoop Genel Baskani Hüseyin Aslan’i da tebrik eden Aziz Kocaoglu, önümüzdeki günlerde esiyle birlikte alisveris yapmak üzere yeniden ziyarete gelecegini de sözlerine ekledi.

KOCAOGLU’NDAN EGEKOOP DUNYAEVI AVM’YE TAM DESTEK

IZMIR’IN ilk ihtisas alisveris merkezi Egekoop Dünyaevi Avm ile Türkiye’deki ihtisas fuarlarinin öncüsü IZFAS’in güçlerini birlestirmesinin Izmir için önemine de deginen Kocaoglu, önümüzdeki günlerde  atilacak somut adimlar ve iki kurumun gelistirecegi yeni projelerle, Izmir’in gelinlik ve abiyede bir dünya markasi haline gelecegini söyledi.
EgeKoop Dünyaevi AVM’nin, Izmir’in ilk ihtisas alisveris merkezi olmasi bakimindan degerine deger katacagini kaydeden Aziz Kocaoglu, Büyüksehir Belediyesi olarak her konuda destek vermeye hazir olduklarini ifade etti ve böylesine önemli bir projenin herkes tarafindan sahiplenilmesi gerektiginin altini çizdi. EgeKoop Dünyaevi AVM ile IZFAS’in isbirligiyle gelistirilecek ortak bir projeyle Izmir’de gelinlik ve abiye üzerine moda günleri gibi degisik aktivitelerin düzenlenebilecegini de söyleyen Kocaoglu, kentin bu tür organizasyonlarla adini duyurarak marka haline gelecegini, bu konuda da iddiali olduklarini belirtti. Iki kurumun isbirligiyle Izmir’in gelinligin baskenti olacagini da sözlerine ekleyen Aziz Kocaoglu, gelinlik ve abiye ihracatinin artirilmasi konusunda neler yapilabilecegi ve Büyüksehir Belediyesi olarak nasil destek verilebilecekleriyle ilgili EgeKoop Genel Baskani Hüseyin Aslan’dan bilgi istedi.

ASLAN: “IZMIR’I DIGERLERINDEN FARKLILASTIRMAK GEREK”

TURKIYE’DEKI gelinlik ve damatlik pazarini, Izmirli firmalarin yönlendirdigini söyleyen EgeKoop Genel Baskani Hüseyin Aslan, “Kaliteli üretim ve pazarlamada iyi bir konumdayiz. Tasarim konusunda da gençlerin önemli bir atilimi oldugunu görüyoruz. Izmir’i bu sektörün sadece üretim degil, modanin da merkezi yapacagiz. Bunu da EgeKoop Dünyaevi AVM ile IZFAS’in isbirligiyle basaracagimiza inaniyorum” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web