REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Maras’tan Ova’ya gübre

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Maras’tan Ova’ya gübre
292 Görüntüleme
22 Mart 2011 - 21:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Safi Ticaret Ziraî Aletler ve Tarim firmasi organik gübre, sera naylonu, sulama hortumlari, tarim aletleri, ilaçlama makineleri, tarim hirdavatlari ve damlama sulama sistemleri satisi yapiyor. Kahramanmaras’tan getirtilen organik gübre, topraktaki PH dengelerini ve kireci çözerek tuzlulugu önlüyor.

TORBALI’DA ileri düzeyde olan tarim, bir çok yatirimciyi bölgeye çekiyor. Özellikle tarim ve ziraai ilaç satan firmalar her geçen gün artiyor. Ziraai ilaçlar ve ziraai aletler satisi yapan firmalara 1 ay önce bir yenisi daha eklendi. Tepeköy Mahallesi Vergi Dairesi karsisinda hizmete giren Safi Ticaret Ziraî Aletler ve Tarim firmasi, vermis oldugu kaliteli hizmet ile bir çok üretici tarafindan tercih ediliyor. Sektöründe yeni olmasina ragmen sattigi ürünlerle adindan söz ettiren firmada, Organik gübre satisi, sera naylonu, sulama hortumlari, tarim aletleri, ilaçlama makineleri, tarim hirdavatlari ve damlama sulama sistemleri satisi yapiliyor. Firma özellikle satmis oldugu Charisma Plus Dogal Lenardit organik toprak düzenleyici ile çiftçileri organik gübre kullanmaya tesvik ediyor. Kahramanmaras’tan getirtilen ürünün, özellikle PH dengelerini ve kireci çözerek tuzlulugu önledigini dile getiren firma sahibi Seyit Ali Kiliç, satmis olduklari bu ürünün yüzde yüz bitkisel ve organik oldugunu söyledi.

EKOLOJIK DENGEYI KORUMAYI HEDEF SEÇTI

DUNYADA milyonlarca insan geçimini sebzecilik, meyvecilik, peyzaj, çiçekçilik, kisaca tarimdan sagladigini bundan dolayi yapmis olduklari isin çok önemli bir is oldugunu dile getiren Seyit Ali Kiliç: “Verim elde etmek için birçok yetistirici firmamizin satmis oldugu ürüne güvenmekte. Tüm emegimiz, müsteriye basariyi yakalatmak’ prensibine dayali olarak kaliteli ürünler üretme amaciyla sarf edilmektedir. Bütün dünyada organik üretime dönüs var. Bundan dolayi bizde bu yönde hizmet vermekteyiz. Satmis oldugumuz Charisma Plus Dogal Lenardit organik toprak düzenleyici yüzde yüz organiktir. Bütün üreticilerimizi denemeye davet ediyoruz. Merkezi Kahramanmaras’ta bulunan firmadan tedarik etmekteyiz. Urünümüzü Torbali’da satisa sundugumuzdan buyana büyük bir taleple karsilastik. Kisa bir zamanda açmis olmamiza ragmen 2 Bin adet sattik” dedi. Zor olani basarmayi, mevcut durumu daima bir adim daha ileriye tasimayi  kendilerine hedef seçtiklerini ifade eden Kiliç: “Ileri görüslülük ile hedeflerimizi büyüterek bilgimizi ve arastirmalarimizi sürekli gelistiriyoruz. Kaliteli ürünlerimizi ve yeni pazarlara sunma konusunda önceki basarim ve limitlerimizi bir adim öteye tasimaya çalisiyoruz. Müsterilerimizin gelecegini, en nihayetinde bizim gelecegimizi korumaya yardimci olan personelimizle hizmet veriyoruz. Dogal yasami ve ekolojik dengeyi koruyarak organik gübre sektöründe satislarimizi yapiyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web