Büyük Torbalı

Mimar çiftin prestij projesi Belediye Binasi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mimar çiftin prestij projesi Belediye Binasi
769 Görüntüleme
16 Eylül 2010 - 21:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

20 yildir insaat sektöründe olan mimar çift Meryem ve Necip Bagdatli’nin sahibi oldugu Deko-Mim Mimarlik, yeni ilçe olan Bayrakli Belediyesi’nin hizmet binasi projesini çizdi. Çiftin çalismasi 12 proje arasindan seçildi.
TORBALI’NIN önde gelen mimarlik firmalarindan Deko-Mim su günlerde prestij projesine imza atmanin gururunu yasiyor. 20 yildir insaat sektöründe olan mimar çift Meryem ve Necip Bagdatli’nin sahibi oldugu Deko-Mim Mimarlik, yeni ilçe olan Bayrakli Belediyesi’nin hizmet binasi projesini çizdi. Izmir’in en ünlü 12 firmasinin hazirladigi avam projeler arasinda tercih edilen, Bagdatli çiftinin projesi oldu. Bayrakli Belediye Baskani Hasan Karabag ve daire amirlerinin onayladigi projede uygulama asamasina geçildi. Belediye hizmet binasi çiziminin 20 yillik meslek hayatlarinda dönüm noktasi oldugunu söyleyen Bagdatli çifti oldukça gururlu.
IZMIR’IN EN MODERN BELEDIYELERINDEN

INSAAT sayisinin artmasi ile ilçede bir sektör haline gelen mi-marlik ve mühendislik alaninda gün geçtikçe daha profesyonel ve modern çalismalara imza atiliyor. Ilçenin en köklü mimarlik firma-larindan olan, ilçede sayisiz insaatta imzasi bulunan Deko-Mim, 20. yilinda önemli bir projeye imza atti. 29 Mart yerel seçimlerinin ardindan ilçe olan Bayrakli’ya ait Belediye hizmet bina-sinin projesini mimar Necip-Meryem Bagdatli çifti çizdi. 12 avam proje arasinda kabul edilen proje 15 günde çizildi. Karsiyaka-Altindag Sahil yolu üzerine insa edilecek bina 4 kati bodrum olmak üzere 13 kattan olusacak. Akilli bina sistemi ile yapilacak yapi son derece estetik ve modern bir sekilde projelendirildi. Çok amaçli salon, meclis toplanti salonu ve sergi salonunun da yer alacagi bina, Izmir’in en modern Belediye binalarindan biri olma özelligini tasiyacak.

GURURLUYUZ

ESER niteligindeki bir projenin çizimini gerçeklestirmenin kendilerini gururlandirdigini söyleyen Meryem Bagdatli, “Bu proje bizim için meslegimizde dönüm noktasi oldu diyebiliriz. Son derece profesyonelce hazirlanmis bir proje uygulanacak. Daire amirleri ilk olarak bizlere güzel bir ihtiyaç programi sundu. Bizim de katkilarimiz oldu. Ihtiyaç projesini kullanarak ana projeyi olus-turduk. Kendilerine sundugumuz diger çalismalar arasindan bizim projemizin sivrildigini söylediler. Bu durum bir mimar olarak bizleri gururlandirdi” dedi.

3 TEMEL PRENSIP

Deko-Mim Proje ve Insaat olarak üç temel prensiple hareket ettiklerini söyleyen Bagdatli, “Firmamiz 15 Ocak 1995’ten bu yana Torbali’da hizmet vermekte olup, birçok sanayi ve konut yapisina imza atmistir. Ilk günkü sevkle proje, insaat ve müsavirlik konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamizin temel üç prensibi; güvenirlilik, kalite ve müsteri memnuniyetidir. Bu prensiplerimizle gelecege güvenle yürüyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web