Büyük Torbalı

Ögün Motorlu Araçlar, Basak Traktör’ün Bölge Bayiligini aldi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ögün Motorlu Araçlar, Basak Traktör’ün Bölge Bayiligini aldi
518 Görüntüleme
08 Ocak 2012 - 22:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ögün Motorlu Araçlar, LS Traktör, Ferrari Traktör ve Gallignani balya makinelerinin ardindan, bünyesine Basak Traktör’ün tarim araçlarini da katti. Ögün Motorlu Araçlar, tamami Türk sermayesinden olusan Basak Traktör’ün Izmir bölge bayiligini yapacak.
IZMIRAydin asfalti üzerinde, Itfaiye kavsagi mevkiinde bulunan Ögün Motorlu araçlar, 1982 yilindan beri Egeli çiftçilere tarim araçlari ve makineleri temin ediyor. Bünyesinde 4 dev firmanin ürünlerinin bulundugu Ögün Motorlu Araçlar, Ferrari Traktör’ün Ege bölge bayiligini, LS Traktörün Ege bölge bayiligini, Gallignani balya makinelerinin Izmir ve Manisa bölge bayiliklerini yapiyordu. Ögün Motorlu Araçlar, Basak Traktör’le yaptigi görüsmeler sonucu, firmanin Izmir bölge bayiligini alarak, sektörün dev Türk sirketlerinden biri ile çalismaya baslamis oldu. Basak Traktör’ün Türk firmasi olmasinin kendileri için önemli oldugunu belirten firma yetkilisi Serhat Vardar: “Basak Traktör, alaninda öncü bir firma.  Bir Türk firmasi olarak, bu cografyayi iyi taniyorlar ve üretimi buna göre yapiyorlar” seklinde konustu.

BASAK TRAKTÖRLER YAKIT TASARRUFU SAGLIYOR

BASAK Traktör, Torbali ovasinin en çok tercih edilen traktörlerinden olma özelligini tasiyor. Fiyatlari da oldukça uygun olan traktörler, çiftçinin yakit tasarrufu yapmasini sagliyor. Basak Traktör’ü seçmelerinin asli nedenlerinden birinin tek çekerli motor üretimi yapmalari oldugunu ifade eden Serhat Vardar: “Ovada tek çekerli motorlara da ihtiyaç var. Çiftçi tek çekerli kullanmasi gereken tarlada çift çekerli araç kullandigi zaman zarara ugruyor. Basak Traktör markali tek çekerli motorlar sayesinde, çiftçiler yüzde 2030 civarinda yakit tasarrufu saglamis olacak. Ayrica fiyatlari da daha uygun” dedi. Basak Traktörlerinin ikinci elinin bile piyasada degerli oldugunu ifade eden Vardar, traktörlerin kullanim ömrünün uzun oldugunu bu nedenle ikinci elde deger kaybi yasanmadigini da sözlerine ekledi.

ÇIFTÇILER BIZI IYI TANIR

ÖGUN Motorlu Araçlar’da çiftçiye sunulan LS Traktör, Gallignani Balya Makineleri ve Ferrari Traktör markali tarim makineleri, bünyelerinde bulunduklari büyük firmalarinin garantisinin disinda Ögün Motorlu Araçlar garantisini de tasiyor. Araçlarin 2 yil tam parça garantisi oldugunu ifade eden Serhat Vardar: “LS Traktör ve Gallignani Balya Makineleri Anadolu Holding güvencesinin yaninda Ögün Motorlu Araçlar güvencesi tasiyor. Torbalili çiftçiler bizi iyi tanir. Müsterinin garanti süresi bitse de kendilerine elimizden geldigince yardimci oluyoruz. LS Traktör, tüketici memnuniyetini ilke edinen firma ödülünü kazandi. Biz de bu ilkeyle hareket ediyoruz” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web