Büyük Torbalı

Özel tasarim vinç üretiyorlar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Özel tasarim vinç üretiyorlar
282 Görüntüleme
15 Aralık 2010 - 22:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Agir sanayi ve demir çelik sektöründe markalasarak Türkiye basta olmak üzere Avrupa ve Arap ülkelerine vinç üreten Abra Vinç, ARGE çalismalari ile özel tasarim vinçlere imza atti

TORBALI’DA Çapak yolu üzerinde 2004 yilindan bu yana faaliyet gösteren Abra Vinç, agir sanayi ve demir çelik sektöründe markalasarak Türkiye basta olmak üzere Avrupa ve Arap ülkelerine vinç üretiyor. 1 tondan 100 tona kadar monary, çift kiris elektrikli gezer köprülü vinçler, agir hizmet tipi proses vinçleri, hurda ve kütük transfer arabalari, halatli kaldirma makineleri ve özel çözüm gerektiren sistemler gibi ürünlerin tamamini bünyesinde üreten firma, kendi bünyesinde Arastirma Gelistirme (Ar-Ge) çalismalari yaparak en modern projelendirme sistemleri ile müsterilerine hizmet veriyor. Firma çalisanlarinin yüzde 70’ni Torbali’dan temin ediyor.

VINÇ PAZARINDA ÖNCU OLDU

TORBALI her geçen gün büyüyen sanayisi ile Türkiye ve dünyaya açilan köprü görevini görüyor. 2004 yilinda Torbali’da faaliyete baslayan Abra Vinç Fabrikasi, ürettigi ürünlerle ülke pazari ve dünya pazarina hitap ediyor. Abra Vinç, Türkiye’nin en modern tesislerini yaratmak için yola çikarak mevcut 10.000 metrekarelik açik alan üzerine 4000 metrekare kapali alan üzerini kuruldu. Firma, 10 yillik büyüme hedefi içerisinde yer alan planini gelisen ve küresellesen pazar ihtiyaçlarini karsilamak amaci ile daha erken tarihlere çekerek, hedefledigi noktaya 6. yilinin basinda ulasti. Buna bagli olarak kapali alanini 7500 metrekareye çikaran firma, sektöründe çeyrek asirlik bilgi birikimine sahip makine mühendisleri ile yaptigi projelerle sektöründe marka haline geldi. Kaliteli ve gelismis kaldirma ma-kineleri üretmek için yola çikan Abra Vinç, bu plan dogrultusunda öncelikle redüktörü “Abra” markasi yaparak kendi bünyesinde üretmis ilk vinç firmasi özelli-gini tasiyor. Yine Türkiye’de 2004 yilinda kaldirma makinesi baslik grubunda ‘göbekten tahri-ki’ sistemi müsterilerine tanitarak bu sistemde öncü kurulus oldu ve sektöründeki vinç firmalarinin da bu sisteme geçisinin öncülügünü yapti.

AR-GE ÇALISMALARI ILE KALITE ARTTIRIYOR

ABRA Vinç kuruldugu günden bugüne üstün kalite ve üstün hiz-met ilkelerinden ayrilmadan her geçen gün sektöründe devlesiyor. Firma güvenirliginin yani sira “TQCSI”den onayli “ISO9001:2008” kalite ve yönetim sistemi, “SZUTEST”den onayli “CE” uygunluk belgesi ile “TSEK” Kalite Uygunluk Belgesi ile bu temel prensibini tescilletti. Firma bünyesinde 1 tondan 100 tona kadar monoray, çift kiris elektrikli gezer köprülü vinçler, agir hizmet tipi proses vinçleri, hurda ve kütük transfer arabalari, halatli kaldirma makineleri, zincir kaldirma makineleri ve özel çö-züm gerektiren sistemler gibi ür-ünleri üretiminin tamamini kendi bünyesinde Arastirma Gelistirme (Ar-Ge) çalismalari ile destekle-yerek ve en modern projelendir-me sistemleri ile müsterilerine su-nuyor. Abra Vinç, (Ar-Ge) grubu sahip oldugu ileri mühendislik, kati modelleme teknikleri ve müsteri odakli yaklasimlari ile standart tasarimalar, için sürekli iyilestirme faaliyetlerini özel pro-ses vinçler için özel tasarim çalis-malarini müsterilerinin istekleri sürdürmeye devam ediyor.

ÇÖZUM GEREKTIREN VINÇLER URETIYOR

ABRA Vinç, üretilen vinçlerin montaji ve isletmeye alinmasi, satis sonrasi kurmus oldugu deneyimli montaj ekipleri ile sözlesme sartlari kapsaminda özenle hizmet ediyor. Türkiye’de çok sayida vinç firmasi oldugunu, özel çözüm gerektiren vinçleri üreten firmalarin sinirli oldugunu ifade eden Meriçten: “Ulkemizde çok sayida vinç firmasi var. Biz Abra Vinç olarak özel çözüm gerektiren vinçler üretiyoruz. Bu vinçleri sayili firmalar üretiyor. Bunlardan bir tanesi de biziz. Abra Vinç olarak üretilen vinçle-rin montaji ve isletmeye alinmasi, satis sonrasi kurmus oldugumuz deneyimli montaj ekibimiz ile sözlesme sartlari kapsaminda özenle yapiyoruz. Vinç sistemleri-nin servis ve bakimi islemleri içinde araliksiz 7 gün 24 saat müsterilerimize ulasarak, dünya-nin neresi olursa olsun, servis ve yedek parça destegi sagliyoruz”

DUNYAYA VINÇ URETIYOR

60 personelle hizmet veren fir-manin çalisanlarinin yüzde 70’i Torbali’dan. Sektöründe her ge-çen gün liderlige oynayan firma tecrübeli is kadrosu ile genel makine tasarimi ve özelde kal-dirma ve tasima makineleri  ta-sarimiyla ilgili EN/TSE, FEM, DIN standartlarinin en güncel yayimlarinda zorunlu kilinan ürün sartlarina ve tasarim kural-larina uygun olarak her tür kaldirma makinesi tasarimlarini, takim çalismasi bilinci içinde, son teknoloji bilgisayara yazi-limlarini kullanarak, 2 yil gerçek ürün garantisi ile hizmet veriyor. Firmanin satis müdürü Dinç Me-riçten, ‘Yüksek tonaj ve çalisma siniflarinda Avrupa ülkeleri se-viyesine ulastiklarini ve yurt disinda döküm sanayine vinç kompleksler kurmaya basladik-larini’ ifade etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web