Büyük Torbalı

Pizza devinin ikiz temsilcileri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Pizza devinin ikiz temsilcileri
271 Görüntüleme
21 Kasım 2010 - 22:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Pizza Pizza’nin Torbali Subesi’ni isleten ikizler, Kadir-Osman Demirbag kardesler, 6 yildir Mithatpasa Caddesi’nde hizmet veriyor. Isletmede 15 çesit pizza bulunuyor

TURKIYE’NIN en büyük pizza devi olan Pizza Pizza’nin Torbali Subesi’ni isleten ikizler, Kadir-Osman Demirbag kardesler, 6 yildir Mithatpasa Caddesi’nde hizmet veriyor. Torbali’nin ilk pizzacisi olma özelligini tasiyan isletme, her gün 300 kisiyi doyuruyor. 6 yillik süre içerisinde müsteri portföyünde yüzde 30’luk bir artis yasandigini belirten Demirbag kardesler, Torbali’da pizza yeme kültürünün olusmaya basladigini dile getirdi. 150 subesi olan dev firmanin 50. subesi olma özelligini tasiyan Pizza Pizza Torbali Subesi, isletme prensibi olarak dondurulmus gidalari kesinlikle tüketmiyor. Isletme, her yil Torbalispor’a verdigi moral yemegiyle adindan söz ettiriyor. Bunu geleneksel hale getiren Pizza Pizza, bu yil bir degisiklik yaparak Çaybasispor’a da yemek vermeyi hedefliyor.

ILK GUNKU KALITEYI KORUYORUZ

GIDA sektörünün giderek gelistigi ve büyüdügü Torbali’da vatandaslarin damak zevki de bu degisime göre farklilasiyor. Yaklasik 10 yil öncesine kadar lokantaciligin yaygin oldugu Torbali’da, çesitli restoranlar, yemek evleri hizmete girmeye basladi. Ilçedeki genç kesimin artmasi bu çesitliligin artmasindaki en büyük etken olarak gösteriliyor. Gida sektöründeki çesitliligin artmasiyla birlikte pizza tüketimi de artmaya basladi. Bu alandaki ilk isletme ise Pizza Pizza oldu. 2004 yilinda açilan bu isletmenin ardindan bu yönde hizmet veren birçok isletme daha açildi. Ancak hiçbiri tutunamadan kepenkleri indirmek zorunda kaldi. Uzun süredir hizmet vermelerindeki en büyük etkenin kaliteli hizmet vermek oldugunu söyleyen Demirbag kardesler: “Yillardan beri kalitemizden ödün vermedik. Ilk günkü kalitemizi koruyoruz. Bu tercih edilmemizin bir numarali sebebi” dedi.

PIZZA KULTURUNU OLUSTURDUK

PIZZA Pizza’nin 150 subesi bulundugunu ve tamamen Türk mali ürünlerin kullanildigini belirten basarili ikizler: “Sirketin sadece Türkiye’de degil, özellikle Arap ülkelerinde birçok subesi var. Dünyaya açilmis bir firmanin Torbali temsilciligini yapiyoruz. Bu önemli bir nokta. Isletmemizde 15 çesit pizza bulunuyor. Bu sayi menülerle 25’e kadar yükseliyor. 7’den 70’e herkes begeniyle pizza yiyor. 6 yilda Torbali’da pizza kültürünü olusturduk. Bundan da çok mutluyuz.” diye konustu.

TORBALI’DA PIZZA YEMEYEN KALMADI

HERKESIN pizza yiyebilmesi için çesitli kampanyalara imza attiklarini ve bu sayede de müsteri sayisini arttirdiklarini belirten Kadir Demirbag: “Özellikle ögrenci kesimi büyük paralar verip pizza yiyemez. Bu nedenle her keseye uygun kam-panyalarimizla vatandaslarimiza hizmet ediyoruz. Torbali’da pizza yemeyen kalmamistir. Ayrica ev ve isyerlerine servis imkânimiz var. Gece saat 23.00’e kadar pizza yapiyoruz. Yilda ortalama 110 bin kisiye pizza yediriyoruz. Bu önemli bir basari” seklinde konustu.

ÇAYBASISPOR’A DA YEMEK VERECEKLER

KURULDUKLARI günden bu yana Torbalispor’a büyük destek veren isletme, özellikle takim için düzenledigi moral geceleriyle adindan sikça söz ettiriyor. Bu geceyi her sene gerçeklestirdiklerini söyleyen Osman Demirbag: “Geleneksel hâle getirdik. Ilçemizin tek profesyonel takimina bizim de bir katkimiz olmasini istiyoruz. Her yil sezonun ilk yarisinda bu yemegi tertipliyoruz. Bu yil bir sürpriz de Çaybasispor için yapacagiz. Ilçe-mizin bir diger takimi için de bu yemegi verecegiz.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web