Büyük Torbalı

Proje nasil hazirlanir?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Proje nasil hazirlanir?
266 Görüntüleme
03 Şubat 2011 - 21:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

IZKA yetkilileri tarafindan dün, mali destek programlarina yönelik olarak proje fikrinin olusturulmasi, projelerin tasarlanmasi, hazirlanmasi, basvuru formlarinin doldurulmasi ve bütçelerin olusturulmasina yönelik bilgi verildi.

IZMIR Kalkinma Ajansi’nin (IZKA), “Kirsalda Ekonomik Çesitlilik” ve “Turizmde Rekabet Edebilirlik ve Yenilik” baslikli yeni mali destek programi dün Torbali’da düzenlenen bilgilendirme toplantisiyla tanitildi. Torbali Ticaret Odasi Meclis Toplanti Salonu’nda yapilan toplantiya, kamu kurum ve kuruluslari, meslek odalari ve diger bazi sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katildi. Toplantida IZKA Program Yönetim Uzmanlari Halit Duran, Emine Özçelik, Faki Ergül ve Çagdas Günes, 30 Aralik 2010 tarihi itibariyle uygulamaya konulan yeni mali destek programlari hakkinda, teklif çagrisina iliskin kurallari, uygunluk kriterleri, programlara kimlerin basvuru yapabilecekleri, ortakliklarin uygunlugu hakkinda bilgi verdi. IZKA’ya proje basvurularini kolaylastirmak amaciyla düzenlenen egitimlerde özellikle mali destek programlarina yönelik olarak proje fikrinin olusturulmasi, projelerin tasarlanmasi, hazirlanmasi, basvuru formlarinin doldurulmasi ve bütçelerin olusturulmasina yönelik olarak bilgiler verildi.

KURUMLARIN PROJELERINE DESTEK

KIRSALDA Ekonomik Çesitlilik Mali Destek Programi çerçevesinde Izmir ili sinirlari içerisindeki kamu kurumlari, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluslari, üniversiteler, tarimsal veya kalkinma amaçli kooperatifler ve mikro ve küçük ölçekli isletmelerin kirsal alanda tarim disi istihdam olanaklari yaratan gelir getirici faaliyetleri yayginlastirarak kirsal ekonominin çesitlendirilmesine yönelik projelerine mali destek verilecek. Bu program kapsaminda biri kar amaci gütmeyen kurum, kuruluslara, digeri ise kar amaci güden kuruluslara yönelik olmak üzere iki ayri rehber hazirlandi. Turizmde Rekabet Edebilirlik ve Yenilik Mali Destek Programi çerçevesinde ise Izmir ili sinirlari içerisinde faaliyet gösteren Küçük ve Orta Büyüklükteki Isletmelerin (KOBi) Izmir’de saglik, kent, kültür, alternatif deniz turizmi ve eko turizmde yenilikçiligin gelistirilmesi ve hizmet kalitesinin iyilestirilmesine yönelik projelere destek verilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web