Büyük Torbalı

Projesini kaleme dökemeyenlere egitim

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Projesini kaleme dökemeyenlere egitim
222 Görüntüleme
19 Temmuz 2011 - 21:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali Ticaret Odasi fikri olup da bu konuda proje olusturmakta güçlük çekenlere kapsamli bir proje hazirlama egitim verecek. 4 günlük programda 6 uzman egitim verecek.
TORBALI Ticaret Odasi’nin öncülügünde Avrupa Birligi fonlarindan ve IZKA, KOSGEB ve AB desteklerinden en iyi sekilde yararlanilmasi için önümüzdeki hafta “Proje Yazma Egitimi” verilecek. Son yillarda artan proje odakli desteklemelerden daha etkin faydalanilmasi için egitim verilecek. Bu egitimde, proje fikri olup da bu konuda proje olusturmakta güçlük çekenlere kapsamli bir proje hazirlama egitimi verecek. Egitimlerden faydalanmak isteyenler Torbali Ticaret Odasi KOSGEB Bürosuna basvurabilecek.

FIKRI OLANA UCRETSIZ EGITIM

IZKA, KOSGEB VE AB projelerinden Torbalili girisimcilerin daha çok faydalanabilmesi için Torbali Ticaret Odasi tarafindan baslatilan girisimler devam ediyor. Desteklemelerden faydalanabilmek için en önemli kistas projeyi sunabilmek olarak kabul ediliyor. Bunun için de özellikle son 2 yildir proje yazma egitimleine agirlik veriliyor. Ticaret Odasi, Torbali Kaymakamligi’nin da destegi ile geçtigimiz aylarda gerçeklestirdigi “Proje Yazma Egitiminin” ikincisini önümüzdeki hafta hayata geçirecek. AB, IZKA, KOSGEB ve ABIGEM uzmanlari 1 hafta boyunca ilçede proje yazma egitimi verecek. Torbali Ticaret Odasi üyeleri ve firma çalisanlarinin da katilabilecegi egitimde 4 gün boyunca 6 uzman, projeyi en iyi sekilde sunmayi anlatacak. Proje fikri olan herkes, ücretsiz egitimlere katilabilecek.

ÇINAR: PROJE YAZMAK, PROJE BULMAK KADAR ÖNEMLI

TORBALI’DAKI birçok kurum, kurulus veya özel kurulus Avrupa Birligi fonlarindan veya IZKA’nin yaptigi desteklemelerden yeteri kadar yararlanamiyor. Torbali Ticaret Odasi bu sorunu ortadan kaldirmak için harekete geçti. Kriterlere uygun olarak proje yazmanin desteklemeden faydalanabilmede çok etkili oldugunu savunan Torbali Ticaret Odasi Baskani Behçet Çinar: “Son yillarda isletmelere yönelik proje odakli destekler artmistir. Fakat bu konuda isletmeler ve üyelerimizin yeterli destegi alamadiklari görülmektedir. Torbali Ticaret Odasi olarak bu konuda 26 Temmuz 2011 tarihinde baslayip, 4 gün sürecek bir egitim programi hazirlamis bulunmaktayiz. AB, IZKA, KOSGEB ve ABIGEM uzmanlarinin katilacagi egitim programina katilmak isteyen üyelerin ve firma çalisanlarinin odamiza basvurmalarini istiyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web