Büyük Torbalı

Sanatçi Ege, Torbali’nin zeytinyagini kendi ismiyle markalastirdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sanatçi Ege, Torbali’nin zeytinyagini kendi ismiyle markalastirdi
465 Görüntüleme
09 Ekim 2013 - 8:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TANINMIS sanatçi Ege, Torbali’da yetistirilen dünya markasi zeytinden üretilen zeytinyagiyla yapilan mezeleri kendi ismiyle piyasada satisa sunuyor. EgeoLive markasiyla üretilen mezelerin tanitimi Ekim ayi boyunca Çarsamba ve Persembe günleri Holiday Inn Istanbul City’de yapilacak ve bu Ege mezeleri ünlü sanatçi Ege’nin ev sahipliginde misafirlere sunulacak. Naar Restoran’in keyifli atmosferinde bir araya gelen misafirler ünlü sanatçi Ege’nin yaratmis oldugu organik zeytinyagi markasi Egeolive ile Sef Senzat Toköz’in lezzet dolu parmaklariyla hazirladigi Ege mezeleri esliginde harika bir aksam yemegi yedi.

EGEOLIVE MEZELERININ ZEYTINYAGLARI TORBALI’DAN
ZEYTINIYLE adi dünya geneline yayilan Torbali’nin çok kaliteli zeytinyagi sanatçi Ege’nin girisimciligi sayesinde büyük bir ticaret kapisina dönüstü. “EgeoLive Zeytinyagli Mezeler” markasiyla ürünler imal eden sanatçi Ege bunlari Türkiye’nin en ünlü otel ve restoranlari için satisa sunacak. Istanbul’da Ege yemeklerine hasret kalanlar için özel olarak hazirlanan menüde, radika otundan çipes otuna, kabak çiçegi dolmasindan turp otu salatasina kadar birbirinden özel lezzetler yer aliyor.

YAPIMI 55 SAAT SUREN SISELERLE SATISA SUNULUYOR
EGEOLIVE markasiyla üretilen zeytinyagi siseleri ise bir hayli ilginç. Arkeolojik kazilarda bulunan Anadolu uygarligina ait 3 Bin yillik bir zeytinyagi sisesinin orijinalinden esinlenerek tasarlanan siseler cam üfleme teknigi ile üretildi. Egeolive siseleri, çevre dostu olmakla birlikte, çevresini saran yaldizlarda % 10 oraninda 24 ayar altin kullanildi. Egeolive siseleri yari el imalati olup her bir sise imalati yaklasik 55 saat sürüyor.  Yapisal özellikleri nedeniyle siseler birbirinden farkli.  EgeoLive üretiminde kullanilan zeytinler Torbali’ya ait ve 19 ziraat mühendisi denetiminde organik tarim yapan 925 çiftçimizden elde ediliyor. Yaklasik 1 yillik arastirmayla, 100’ün üstünde zeytinyagi bölgesi arastirildigi ve uluslararasi damak tadina sahip bölge olarak ta üretici firmanin Torbali’yi seçtigi belirtiliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web