REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sanayicilerden mevcut yönetime büyük destek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sanayicilerden mevcut yönetime büyük destek
120 Görüntüleme
02 Mayıs 2013 - 8:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali Ticaret Odasi’nda 4 yil önce ‘degisim’ slogani ile göreve gelen mevcut yönetimin önemli isimlerinden Meclis Baskanvekili Mehmet Kanik, “degisim devam edecek” dedi.

TORBALI Ticaret Odasi’nin sanayici Meclis Baskanvekili Mehmet Kanik, mevcut yönetimin listesinden yeniden aday oldugunu açikladi. Ekip olarak 4 yilda önemli isler yaptiklarini, sanayicinin ve isadamlarinin kronik hale gelmis birçok soruna çözüm bulduklarini hatirlatan Kanik, “Bu enerji ve bu ekibin birlikteligi ile ortaya çikan bu sinerji devam etsin istiyoruz. Torbali Ticaret Odasi daha da büyüsün ve ilçemizin sahip oldugu büyük potansiyel ile dogru orantida daha etkin olsun istiyoruz. Bunun için mevcut yönetim ile birlikte yola devam diyorum” dedi. 1995 yilinda temelleri atilan Miks Gida’nin Yönetim Kurulu Baskani olan sanayici Mehmet Kanik, AyrancilarPancar Yolu üzerinde 5 bin metrekarelik üretim tesisiyle sektörünün öncü kuruluslarindan birisinin sahibi olarak ticaret hayatina devam ediyor. 4 yil önce mevcut yönetimin listesinden Torbali Ticaret Odasi Meclisi’ne giren Kanik, halen meclis baskanvekili olarak görev yapiyor.

SANAYICI MEMNUN
TORBALI’NIN bir sanayi ilçesi olduguna dikkat çeken Mehmet Kanik, odanin mevcut yönetiminin sanayicinin sorunlarina hiçbir zaman kayitsiz kalmadigini hatirlatti. Sanayicilerin oda yönetimini her zaman yaninda görmekten oldukça memnun oldugunu ifade eden Kanik, “Sanayiciler geçtigimiz 4 yillik dönemde çok rahat etti. Her zaman yanlarinda olan bir oda yönetimini görmek, sanayicileri mutlu etti. Torbali Ticaret Odasi’nin mevcut yönetimi göreve gelmeden önce sanayiciye verdigi sözlerin arkasinda durdu. Sanayiciyi asla terk etmedi, her türlü sorun ve sikintisinda onlarin yaninda oldu. Ilçemizin etkin bir Ticaret Odasi’na sahip olmasi, sadece sanayicinin ve isadamlarinin degil; bu ilçede yasayan herkesin, hepimizin yararinadir. Torbali hizla büyüyor, bu büyümeye bagli olarak ilçedeki kurumlarin da büyümesi gerekiyor. Biz büyüyen bir Ticaret Odasi’ni olusturduk. Bu büyümenin, bu degisimin ve ortaya konulan bu güzel seyler yeni dönemde de devam etmesini istiyoruz” dedi.

3. kusak Tezcan mevcut yönetimin listesine giriyor
15 Mayis’ta yapilacak olan organ seçimlerine hazirlanan Torbali Ticaret Odasi’nda yeni dönemde görev alacak isimler belli olmaya basladi. Mevcut yönetimin listesinde yer alan genç isadami Emre Tezcan, “3. Kusak Tezcan” olarak oda meclisinde görev yapmaya hazirlaniyor. Torbali’nin taninmis ailelerinden olan Tezcanlar’in mensubu olan Emre Tezcan’in dedesi Süleyman Tezcan, Torbali Ticaret Odasi’nin kurucusu, merhum amcasi Yunus Tezcan ise odanin eski meclis baskanlarindan. Genç isadami Emre Tezcan, yeni dönemde  Ticaret Odasi’nda görev yapacak olmanin kendisini heyecanlandirdigini söyledi. 4 yil önce göreve gelen mevcut yönetimin basarili çalismalarindan bir tüccar olarak memnun oldugunu ve kendilerine destek vermek adina yanlarinda yer aldigini ifade eden Tezcan, “Torbali Ticaret Odasi’ni 4 yildir basariyla yöneten, odayi vizyonu olan bir kurum haline getiren ve yeni dönem için bir gelecek vizyonu hazirlayan mevcut yönetimin yanindayim. Dogup büyüdügüm ve ticaret yaptigim ilçemizde, en önemli sivil kurulus olan Ticaret Odasi’nda hizmet etmek istiyorum. Amacimiz, yeni dönemde Torbali Ticaret Odasi’ni daha da büyütmek ve ticaret âlemine daha çok hizmet etmek” seklinde konustu.

DESTEK BEKLIYORUZ
15 Mayis’ta yapilacak olan organ seçimlerinde tüm üyelerden destek beklediklerini belirten Emre Tezcan, bir yildir seçimlere hazirlandiklarini, tüm üyeleri gezerek kendilerini anlattiklarini hatirlatti. Bu gezilerinde oda üyelerinin mevcut yönetimden büyük memnuniyet duydugunu gözlemlediklerini ifade eden Emre Tezcan, “Odamizin mevcut yönetimi 4 yillik görev süresi içinde büyük isler yapmis, önemli icraatlara imza atmistir. Bunu, oda üyelerimizi gezdigimizde rahatlikla gözlemleyebiliyoruz. Mevcut yönetimden memnun olmayan yok. Tüm üyelerimiz bizlere ‘çalisanin yanindayiz’ diyorlar. Torbali sanayicilerinin, isadamlarinin, bu övgülerine mazhar olmak çok gurur verici bir sey, bunu özellikle belirtmek istiyorum. Torbali Ticaret Odasi’ni çalisan, is yapan, hizmet üreten ve etkin bir oda haline getiren mevcut yönetimin hizmetleri yeni dönemde artarak devam edecek” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web