Büyük Torbalı

Sektörün sorunlarini meclise tasiyacagiz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sektörün sorunlarini meclise tasiyacagiz
323 Görüntüleme
18 Mayıs 2013 - 8:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Insaat ve elektrik sektörünün ileri gelen isimlerinden Baykara Elektrik’in sahibi Baykara, sektörünü mecliste en iyi sekilde temsil edecegini söyledi.

15 Mayis’ta organ seçimlerini gerçeklestiren Torbali Ticaret Odasi’nin yankilari sürüyor. 7 meslek komitesinden 6’sinda galip gelerek tarihi bir zafere imza atan mevcut yönetimde yer alan isimler, tek tek hedeflerini belirledi. Temsil ettikleri meslek guruplarinda kendi sektörlerine iliskin sorunlari tespit etmeye baslan TTO meclis üyeleri kollari sivadi. Hedeflerini belirleyen isimlerden biri de Torbali’nin yakindan tanidigi sevilen esnaf Mehmet Baykara. Insaat ve elektrik k sektörünün ileri gelen isimlerinden Baykara Elektrik’in sahibi Baykara, sektörünü mecliste en iyi sekilde temsil edecegini söyledi.

SEKTÖRUNDE TECRUBELI
HEDEFLERINI anlatmadan önce kendisini TTO meclisine layik gören tüm üyelere tesekkür eden Mehmet Baykara, ilçede uzun yillardir esnaflik yaptigini ve her zaman dürüstlük ilkesi ile hizmet verdigini söyleyen Baykara, “Torbali’da insaat sektörü en hareketli alanlarin basindadir. Sektörün henüz canlanmaya basladigi günlerden bu yana hizmet vermekteyim. Sektördeki tüm is kollarinin temsilcileri ile hep iç içe olduk. Her zaman güler yüzlü hizmet verdik ve asla dürüstlükten taviz vermedik. Bugün bunlarin karsiligini almanin mutlulugunu yasiyoruz. Bundan sonra da yolumuzdan hiç taviz vermeden hizmetlerimizi TTO meclisinde sürdürecegiz” dedi.

TEKNOLOJIYI TAKIP EDIYORUZ
HAREKETLI sektörü oldugu için birçok sikinti ve sorunun yasandigi insaat sektöründeki sikintilarin çözümü için bundan sonra TTO meclisinde çalisma  yürütecegini söyleyen Baykara, “Sektörümüz her zaman kendini yeniliyor. Biz, sürekli teknolojiyi takip edip en güzelini vatandasa sunmaya çalisiyoruz. Bunu yaparken de birçok sikinti yasayabiliyoruz. Sorunlarimizin daha kisa zamanda çözümlenmesi için artik sesimizi daha kolay duyurabilecegiz. Geçtigimiz 4 yil içerisinde ilçede her alanda sorunlarin çözüm mercii olan Torbali Ticaret Odasi’nda sektörümü en iyi sekilde temsil etmeye çalisacagim” dedi.

ÇELIK KOMITE BASKANI

AYRANCILAR’IN önde gelen basarili müteahhitlerinden Hüsamettin Çelik de TTO’da 6. komitede üye olarak seçildi. Yaptigi basarili çalismalarla dikkat çeken Çelik’in Komite Baskani olmasina kesin gözü ile bakiliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web