Büyük Torbalı

Torbali’daki bilgisayarcilar ortak hareket etmeli

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbali’daki bilgisayarcilar ortak hareket etmeli
478 Görüntüleme
30 Eylül 2010 - 21:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

11 kisilik deneyimli kadrosu ile 50’nin üzerinde sirketle çalisan Prosis Bilgisayar’in müdürü Selçuk Kara, Torbali’daki bilgisayarcilarin Izmirli firmalara karsi ortak hareket etmesi gerektigin söyledi.

HAYATIMIZIN vazgeçilmezi olan bilgisayar artik her alanda bizimle birlikte. Cebimize kadar giren bu teknoloji sayesinde birçok isimizi kolaylikla yerine getirebiliyoruz. Torbali’da faaliyet gösteren Prosis Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri, 3 yillik bir isletme olmasina ragmen elde ettigi basariyla adindan sikça söz ettiriyor. 11 kisilik deneyimli bir ekibin bulundugu Prosis, hizmet agini genisleterek hizla büyüyor. 50’nin üzerinde sirketle çalisan Prosis, müsterilerine ayrica güvenlik hizmetleri de sunmakta. Torbalililarin artik teknoloji kullanmayi ögrendigini ifade eden firma müdürü Selçuk Kara: “Eskiden her evde bir bilgisayar bulunurdu. Ama bu sayi simdilerde ikiye çikti” dedi.

BILGISAYARCILAR BIRLESMELI

2007 yilinda Torbali’da hizmete giren ve Belediye Meydani’ndaki bürosunda faaliyet gösteren Prosis Bilgisayar, 3 yillik süre içerisinde yüzde 300 büyümeyle önemli bir rekora imza atti. Geçen süre zarfinda hizmet agini genisleten isletme, Doganay, Kap Mutfak, Ustünel, Chrysamed gibi 50’nin üzerinde firmayla çalisiyor. Sadece Torbali’yla sinirli kalmayan Prosis’im, Bodrum, Kusadasi ve Selçuk gibi sahil kesimlerinde de müsteri portföyü bulunuyor. Torbali’nin teknoloji sektörünü doyuracak büyüklükte oldugunu söyleyen Kara: “Ilçemizde irili ufakli yaklasik 700 adet firma bulunuyor. Bu firmalarin yarisindan çogu Izmir’deki bilgisayar isletmeleriyle çalisiyor. Bunun en büyük nedeni ilçedeki bilgisayarcilarin birlik olmamasi. Eger buradaki 10 bilgisayar isletmecisi birlik içeerisinde olursa, hiçbir fabrikaya disarida is yaptirmayiz. Bu sayede pastadan aldigimiz dilim daha da büyür” diye konustu.

KAMERALAR PERFORMANS ARTTIRIYOR

GUVENLIK ve alarm konusunda da faaliyet gösteren Prosis Bilgisayar, Torbali’daki birçok isletmenin güvenlik sistemini kurdu. 2010 yili içerisinde 30’un üzerinde güvenlik sistemi kuran isletme, 400’ün üzerinde kamera takti. Güvenligin hayatimizda çok büyük öneme sahip oldugunu söyleyen firma müdürü: “Güvenlik sistemlerimiz genellikle fabrikalar tarafindan tercih ediliyor. Kamerali sistem isletmenin güvenligini saglarken ayni zamanda da personelin performansinin da artmasina yardimci oluyor”

AYDA 30 BILGISAYAR

NETSIS Yetkili Bayiligi, web tasarim, teknik serci, bilgisayar-yedek parça satisi, toner-kartus dolumu, güvenlik ve alarm hizmetleri sunan firma genis ürün yelpazesine sahip. Kaliteli ürünler kullanarak müsteri memnuniyeti kazandik-larini dile getiren Selçuk Kara: “Genis bir müsteri portföyüne sahibiz. Torbalililar artik teknolojiyi çok güzel ög-rendi. Her bütçeye uygun bilgisayar veriyoruz. 600 ila 1000 TL arasinda degisen bilgisayarlar adeta kapis kapis satiliyor. Ayda ortalama 30 bilgisayar satisi gerçeklestiriyoruz. Artik Torbali’daki her evde iki bilgisayar var” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web