Büyük Torbalı

Türkiye’nin parfümü Torbali’dan yayiliyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türkiye’nin parfümü Torbali’dan yayiliyor
616 Görüntüleme
24 Kasım 2011 - 22:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Karakuyu’da faaliyet gösteren isletmede 150 çesit parfüm imal ediliyor. Isletme bir yilda 612 bin sise parfüm üretmeyi hedefliyor. Firma, bayilik sistemi ile çalisiyor

TORBALI’NIN Karakuyu beldesinde açik parfüm imalati yapan Naser, Türkiye genelinde yaygin bir ag olusturdu. Adrenalyn ve Fereman markalariyla sektörde yer bulan firma, 150 çesit parfümüyle ülke genelinde bölgesel bayilik sistemi ile çalisiyor. Açik parfüm sektöründe ISO 9001 belgesine sahip ilk firma olduklarini belirten Naser’in Kurucusu Ilker Naser, Belçika ile de sözlesme imzalamaya hazirlandiklarini, Türki Cumhuriyetleri’nin de hedefleri arasinda oldugunu söyledi. Firma hakkinda bilgi veren Ilker Naser, “Firmamiz 2004 yilinda kuruldu. Artik Naser Grup olarak devam ediyoruz. Urün pazarlamamiz, Ekna Kozmetik tarafindan gerçeklestiriliyor”

ORIJINALLERDEN HIÇBIR FARKI YOK

SEKTÖRDE 15 yildir var oldugunu ifade eden Naser, ürünlerinin içeriginin gizli olmadigini, kutunun üzerinde yazdigini söyledi. Orijinal ürünlerden hiçbir farki olmadigini ifade eden Naser, “Parfümümüz kati krom nikel tanklarda üretiliyor. 96 derece kozmetik alkol, esans ve saf sudan olusuyor. Saf su ile ürünü 80 dereceye düsürüyoruz.  Pahali markalarin milyon dolarlik reklam bütçeleri, esans kriterleri var. Bu bedeli çikarmak zorundalar. Bizim ürünlerimizin o pahali ürünlerden hiçbir farki yok. Bu yüzden talep büyük.”

RAHATLIKLA KULLANILABILIR

KOLONYA kullanan herkes bu parfümleri rahatlikla kullanabilirler. Alkol bazi ciltlerde tahrise neden olur. Geçici kuruluk yapar. Onlar da doktor kontrolünden dolayi bunun bilincinde olan kisilerdir. Bu hassasiyet yaratma durumu, tüm orijinal diye tabir edilen pahali parfümler için de geçerlidir. Bu problemi olanlar, parfümü ciltlerine degil giysilerinin üzerine sikmali” diye konustu. Bir parfümün kaliciligini artirmak için siseyi 15 cm uzaktan ve dik pozisyonda tutmak gerektigini söyleyen Naser, söyle devam etti: “Parfümü yakindan sikarsaniz akar. 15 cm. uzaktan sikarsaniz bir esans bulutu olusur ve üzerinize esit oranda dagilir. Bu da kaliciligi artirir.” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web