Büyük Torbalı

Urfa’dan usta getirdi, iftarin adresi oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Urfa’dan usta getirdi, iftarin adresi oldu
368 Görüntüleme
18 Ağustos 2010 - 21:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ilçede 8 ay önce faaliyete giren Beyzade Restaurant, 20 personeli, oyun parki ve düzenlemis oldugu sira geceleriyle ilçenin vazgeçilmez mekânlarindan.  Urfa’dan getirdigi özel ustasi ile hizmet veren mekân iftarda da sikça tercih ediliyor.

ILÇENIN en büyük restaurantlarindan biri olan ve kisa süre önce sektöre adim atmasina ragmen büyük oranda müsteri potansiyeline sahip Beyzade Restaurant, 500 kisilik salonu ve 250 kisilik sark kösesi ile ilçede farkli bir restaurant tarzi sergiliyor. Firma müsterilerine sundugu degisik yerli, yöresel ve dünya mutfagindan yemeklerle damak zevkine düskünlerin vazgeçilmez mekani haline geldi. 20 kisilik güler yüzlü uz-man kadrosuyla müsterilerine hizmet veren firmada her çesit yemegi bulmak mümkün. Müsterileri için her türlü imkâni düsünen firma genis alana kurulu açik otoparki ve çocuk oyun bahçesiyle farkli hizmet sunuyor. Torbali’daki insanlarin farkli bir mekâna ihtiyaçlari oldugundan burayi hizmete açtiklarini dile getiren Beyzade Restaurant Müdürü Ismail Özer: “Torbalidaki insanlarin aileleriyle mutlu anilarini paylasabilecekleri bir mekan olmadigi eksikligini gördük. Biz de böyle büyük bir yatirimi hizmete sunduk” dedi.

 

URFA’DAN ÖZEL USTA GETIRDI

FARKLI kültürlerin yöresel yemeklerini ilçe halkina tattiran restaurantta yöresel yemekler, sulu yemekler, firin çesitleri, kebap çesitleri her türlü damak zevkine hitap ediliyor. Özellikle kendi restaurantlarina özgü Diyarbakir Tavasi ve Urfa lahmacunu yaptiklarini dile getiren Ismail Özer: “Bizim restaurantimiza özel “Diyarbakir tavasi” yapiyoruz. Kebaplarimizin en büyük özelligi kuzu eti ve biçak kiymasi olmasidir. Lezzeti ve tadi vazgeçilmezdir. Lahmacunlarimizi özel olarak Urfa’dan getirdigimiz ustamiz hazirliyor” dedi.

SIRA GECELERININ TEK ADRESI

RAMAZAN ayinda toplu iftar yemeklerine ev sahipligi yapan firma nisan, dügün, toplanti, dogum günü gibi özel günlerde de hizmet veriyor. Ramazan ayindan sonra sira gecelerinin devam edecegini dile getiren tecrübeli müdür Özer: “Ramazan öncesi sundugumuz sira gecelerimize bayramdan sonra yine devam edecegiz. Torbali’da ilkleri yasatmaya devam ediyoruz. Sira gecelerinde yine özel olarak Urfa’dan getirdigimiz sira gecesi ekibiyle hizmet veri-yoruz” dedi. Istege göre sira gecesi de düzenleyen firma istege göre özel sira gecesi de düzenliyor.

FABRIKA VE ISYERLERINE TABLDOT HIZMETI BASLATIYOR

MUSTERILERINDEN gelen yogun talep üzerine ev, isyeri ve fabrikalara özel olarak tabldot yemek hizmeti sunacaklarinin da müjdesini veren Ismail Özer: “Müsterilerimizin damaklarinda biraktigimiz essiz lezzete büyük talep var. Özellikle isyerleri ve fabrikalara özel olarak tabldot iste-yen çok müsterimiz vardi. Biz de bu talebe cevap vermek için önü-müzdeki günlerde servislerimize baslayacagiz” diyerek sözlerini noktaladi.

ISTEK UZERINE MUDURLUGU KABUL ETTI

30 yildir turizm sektöründe faaliyet gösteren Restaurant Müdürü Ismail Özer, Beyzade Restaurant’tan böyle bir teklif aldiktan sonra burayi tercih ettigini dile getirdi. Torbali halkinin çok sicak kanli oldugunu dile getiren Özer: “Buraya müdür olarak gelmemi istediler. Bu teklif beni oldukça onore etti. Tecrübelerimle ilçe halkina personelim ve sahsim en iyi hiz-meti sunmaya çalisiyoruz. Torbali halki oldukça sicak kanli. Burada olmaktan çok mutluyum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web