Büyük Torbalı

Vinç ile yola çikip yurtdisina açildilar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vinç ile yola çikip yurtdisina açildilar
818 Görüntüleme
03 Ağustos 2010 - 21:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

10 bin metrekare üzerine kurulu tesislerinde vinç çesitleri, hurda ve kütük transfer arabalari, halatli kaldirma makineleri, zincirli kaldirma makineleri ve özel çözüm gerektiren sistemleri üreten Abra Vinç sektörünün yildizi parlayan firmalarindan

TORBALI’DA faaliyet gösteren önemli fabrikalardan olan Abra Vinç, üretimlerini  ISO 9001:2008 kalite ve yönetim sistemi, CE Uygunluk Belgesi ve “TSEK” Kalite Uygunluk Belgesi ile tescilleyerek sektöründe önemli bir  basari elde etti. Abra Vinç Satis Müdürü Dinç Meriçten, 1 tondan 100 tona kadar çift kiris elektrikli gezer köprülü vinçler, monoray vinçler, agir hizmet tipi proses vinçleri, hurda ve kütük transfer arabalari, halatli kaldirma makineleri, zincirli kaldirma makineleri ve özel çözüm gerektiren sistemler gibi ürünleri ürettiklerini belirterek, “Uretimlerimizin tamamini kendi bünyemizdeki Ar-Ge çalismalarimizla destekliyor ve en modern projelendirme sistemleriyle müsterilerimize sunuyoruz” dedi. 

KALITESI BELGELENDI

TORBALI’DA 2004 yilinda faali-yete basladiklarini anlatan Meriç-ten, faaliyetlerine 7 bin metrekaresi kapali olmak üzere 10 bin metreka-re alan üzerinde kurulu tesislerinde gerçeklestirdiklerini kaydetti. Fir-malarinin kaliteli ve gelismis kal-dirma makineleri üretmek için yola çiktigini ve bu dogrultuda öncelikle yüksek çalisma sinifindaki redük-törleri bünyesinde ürettigini söyle-yen Meriçten, faaliyete basladiklari yil kaldirma makinesi baslik gru-bunda göbekten tahrikli sistemi müsterilerine tanitarak bu sistemde öncü olduklarini ve sektördeki fir-malarin bu sisteme geçisinin öncü-lügünü yaptiklarini duyurdu. Ku-rulustan bu yana ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermediklerini belirten Meriçten, bu anlayisi aldiklari ISO 9001:2008 kalite ve yönetim sistemi, CE Uygunluk Belgesi ve  “TSEK” Kalite Uygun-luk Belgesi ile tescillediklerini kaydetti.

AVRUPA ULKELERI SEVIYESINDE

AR-GE birimlerinin sahip oldugu mühendislik, kati modelleme tek-nikleri ve müsteri odakli yaklasim-lariyla standart tasarimlar için sü-rekli iyilestirme faaliyetlerini, özel proses vinçler için özel tasarim ça-lismalarini müsteri istekleri dogrul-tusunda sürdürdüklerini anlatan Meriçten, “Tecrübeli ve güçlü kadromuzla genel makine tasarimi, özelde kaldirma ve tasima makineleri tasarimiyla ilgili TSE, FEM, DIN standartlarinin en gün-cel yayimlarinda zorunlu kilinan ürün sartlarina ve tasarim kuralla-rina uygun hareket ediyoruz. Her tür kaldirma makinesi tasarimlarini takim çalismasi bilinciyle son teknoloji bilgisayar yazilimlarini kullanarak bes yil gerçek ürün garantisi ile gerçeklestiriyoruz. Yüksek tonaj ve çalisma siniflarin-da Avrupa ülkeleri seviyesine ulastik. Yurtdisinda haddehaneler, çelikhaneler ve dökümhaneler için komple sistemler üreterek, müste-rilerimize çözüm ortagi oluyoruz” diye konustu. Urettikleri vinçlerin montaji ve isletmeye alinmasi, satis sonrasi hizmetlerinin, montaj ekip-leri ile sözlesme sartlari kapsamin-da özenle yapildigina dikkat çeken Meriçten, “Vinç sistemlerinin servis ve bakimi islemleri içinde araliksiz 7 gün 24 saat müsterileri-mize ulasarak, servis ve yedek parça destegi sagliyoruz. Böylece erken müdahale ile müsterilerimizi magdur etmeden sorunlarini çözü-yoruz” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web