Büyük Torbalı

Yarim saatligine %90 indirim

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yarim saatligine %90 indirim
240 Görüntüleme
11 Mart 2011 - 21:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Demente, bugün hizmete girecek olan magaza açilis nedeni ile tüm ürünlerinde indirim baslatti. Orta sehpa, fiskos, yatak, zigon sehpa gibi ürünlerinde ise yüzde 90’a varan indirimler uygulanacak.

KURULDUGU günden bu güne entegre üretim anlayisi ve yatirim odakli yaklasimi ile hizmet verdigi sektörünün liderleri arasinda yerini alan Yilmaz Kardesler Demente Mobilya, Torbali’nin en büyük sanayi kuruluslari arasinda yer aliyor. Ilçedeki üretim tesisleri ve magazalarinda 150’iaskin çalisani ile yurt genelinde toptan bayileri ile Türkiye ekonomisine ivme kazandirmaya devam ediyor. Torbali’da 2, Ödemis’te1, Buca’da 2 magazasi bulunan firma, 2011 yilinda dev gibi bir yatirim daha gerçeklestirdi. Yazibasi üretim tesisleri yanina bir yeni showroom magazasi daha açti. 2 bin metrekare kapali alan ve 2 kattan olusan magazada 1000’in üzerinde ürün sergileniyor. Bu gün hizmete girecek olan magaza açilis nedeni ile tüm ürünlerinde indirim baslatti. Orta sehpa, fiskos, yatak, zigon sehpa gibi ürünlerinde ise yüzde 90’a varan indirimler uygulayacak. Türkiye genelinde her noktaya ulasan markalarinin yani sira uluslararasi platformda birçok ilke imza atarak Türkiye’yi en iyi sekilde temsil ediyor. Firma kendi ürettigi ve piyasaya sundugu ürünlerini simdi yurt disinda Avrupa ve Orta Dogu Ulkelerine satisini gerçeklestiriyor.

DEMENTE MOBILYA SEKTÖRUNDE LIDERLIGE OYNUYOR

TORBALI Yazibasi Sanayi Bölgesinde mobilya imalatini gerçeklestiren Yilmaz Kardesler Demente Mobilya, 2011 yilinda büyüme kaydederek sektöre yeni bir magaza daha kazandirdi. Ilçenin en büyük showroom magazalarina sahip olan firma, Yazibasi Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinin yanina yeni bir showroom magazasi daha açti.  12 yildir faliyet gösteren ve kaliteli  ve uygun fiyati ile Mobilya sektöründe adini duyuran Yilmaz Kardesler Mobilya, Torbali’nin yani sira Türkiye’nin her bölgesine ürünlerini gönderiyor. Ulke pazarinda adini duyuran firma Avrupa ülkeleri ve Orta Dogu ülkelerine de ürün pazarliyor. Küçük bir atölyede baslayan Yilmaz Kardesler Mobilya, simdi sektöründe liderlige oynuyor. Sundugu kaliteli hizmet anlayisi ile müsteri memnuniyetini kendisine hedef seçen firma, tüm ürünlerinde 2 yil tam garanti ve 3 yil da servis garantisi sunuyor.

TOPTAN FIYATINA PERAKENDE

STRATEJIK yönetim anlayisi çerçevesinde her yil cirosunun önemli bir kismini Arastirma Gelistirme faaliyetlerine ayiran Demente Mobilya yenilikçi yaklasimi ile hizmet verdigi sektörün standartlarini yükselterek yönünü belirlemeye devam ediyor. Her geçen gün ürün gamini genisleten firmaya ait ürünler, milyonlarca evde ve isyerinde, kalitesi benimsenmis bir marka olarak güvenle kullaniliyor. Kendi ürettigi ürünleri toptan fiyatina perakende satislarla ilçe halkinin hizmetine sunduklarini dile getiren Muhasebe Müdürü Kübra Güven: “Firmamiz her geçen gün genisleyen ürün konsepti ile hizmet veriyor. Uretim tesislerimizde son sistem teknoloji kullaniyoruz. Önceki yillarda sadece koltuk, yatak odasi, yemek odasi, üretiyorduk. 2010 yili içinde üretim tesislerimizde son sistem makine parkuru ile donatarak mobilya sektöründe, yatak odasi, yemek odasi takimlari basta olmak üzere baza, koltuk, takimlari ve mobilya sektöründen A’dan Z’ye herseyi üretmeye basladik” dedi.
AÇILIS NEDENI ILE BUYUK INDIRIM

YAZIBASI Uretim tesislerinin ya-nina yeni bir showroom ma-gazasi daha açan firma bu gün görkemli bir açilisla ürünlerini ilçe halkina büyük indirimlerle satisa sunacak. Açilis nedeni ile tüm ürünlerinde indirim baslat-tiklarini dile getiren Güven: “ Ye-ni magazamizin açilisi nedeni ile bugün saat 14.00 ile 14.30 ara-sinda tüm ürünlerimizde indirime giriyoruz. Bunun yani sira bazi ürünlerimizde yüzde 95 indirim baslatacagiz. Bu indirimi kaçir-mak istemeyen tüm ilçe halkini açilisimiza bekliyoruz” dedi. Ya-zin gelmesiyle birlikte çiftlerin yuvalarini kurmalari için magaza magaza dolasmalarina son veren  Yilmaz Kardesler Demente Mo-bilya yatak odasindan, yemek odasina koltuk takimindan ka-nepeye, kadar bir çok kaliteli ür-ünü müsterilerinin hizmetine su-nuyor. Çiftlere özel olarak indi-rimler baslattiklarini dile getiren Güven: “Buraya gelen müsterile-rimiz bütün ürünlerimizde kolay-likla istedigi ürünü seçme sansi buluyor. Bizde yuva kuracak çift-lerimize veya evini yenilemek is-teyen müsterilerimize sinirsiz ko-layliklar sagliyoruz. Kredi kart-siz,kefilsiz, senetsiz satislar ya-piyoruz. Bizim için önce müsteri memnuniyeti gelir” seklinde ko-nusarak sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web