Büyük Torbalı

Yüksek teknoloji ile güzellestirecekler

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yüksek teknoloji ile güzellestirecekler
290 Görüntüleme
08 Ekim 2010 - 21:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Önceki gün Kâzimdirik Caddesi’nde hizmete giren Basak Yüksek Teknolojili Cilt Bakim Zayiflama ve Güzellik Merkezi sektöründe oldukça iddiali. Mekânda cilt bakiminin yani sira garantili zayiflama hizmeti de veriliyor.

NUFUSU hizla artan ilçemiz her geçen gün farkli isletmelere ev sahipligi yapiyor. Önceki gün Kazim Dirik caddesi Ihlas Magazasi karsisinda hizmete giren Ba-sak Yüksek Teknolojili Cilt Bakim Zayiflama ve Güzellik Merkezi sektöründe oldukça iddiali.Isletmenin hizmetleri arasinda yüksek teknolojili özel zayiflama aletleri ile kilo verme, cilt bakimi, gençlestirici cilt bakimi, leke tedavisi, igneli epilasyon, kavitasyon, saç bakim uygulamalari ve agda, manikür pedikür bulunuyor. Ilçenin önde gelen güzellik merkezleri arasinda yerini almayi hedefleyen isletmede bayan müsterilerine özel seminerlerde sunacak. Isletmenin sahibi Ege Universitesi Meslek Yüksek Okulu Cilt Bakim ve Güzelik Bölümü Uzmani Basak Uz, Torbali’da böyle bir isletmeye ihtiyaç oldugu için yatirimini yaptigini söyledi. Güzellik merkezinde birçok hizmeti verdiklerini dile getiren Uz: “Isletmemiz kisa zamanda ilçedeki kadinlarin vazgeçilmezi olacak. Güzellik merkezimizde cilt bakimi, manikür, pedikür, igneli epilasyon, komple cilt bakimi hiz-metlerinin yani sira steril kavitas-yon cihazlari ile 40 dakikada 2 ile 10 cm incelme hizmeti veriyoruz. Herhangi bir zarari yoktur. Tama-men uluslararasi kalite standart-larina uygun Türk Mali cihazlar ile hizmet veriyoruz” dedi.

GUZELLIGE YATIRIMLAR SURECEK

KULLANDIKLARI cilt bakim ürünlerinin dünya markasi oldu-gunu ifade eden Basak Uz: “Kul-landigimiz ürünlerin hepsi dogal-dir. Her hangi bir sekilde ciltte reaksiyon göstermez. Cilde dost ürünler kullaniyoruz. Urünle-rimizde mineral yaglar kullanil-mamistir. Dr. Baumann ürünlerini kullaniyoruz. Izmir’de bu ürünü kullanan tek güzellik merkeziyiz” dedi. Ilerleyen zamanlarda ikinci bir subeyi daha açacagini söyle-yen Uz: “Müsterilerimizden al-digimiz talep dogrultusunda yati-rimlarimiz devam edecek. En bü-yük prensibimiz insanlari toplu-mu bilinçlendirip uygulamalari insan sagligini tehdit etmeden vücuda uygulamak. Igneli epilas-yonun vücuda hiçbir zarari yok-tur. Ilerleyen dönemlerde bir sube daha açarak daha genis kesimlere hitap etmek istiyoruz” dedi.

SEMINERLER DUZENLEYECEK

HER ay müsterilerine seminer düzenleyecegini de dile getiren genç yatirimci Basak Uz: “Önü-müzdeki aylarda ayrintili bir se-kilde cilt bakimi ve saglikli zayif-lamanin nasil uygulanacagi hak-kinda seminerler düzenleyecegim. Müsterilerimizin neden bizi tercih etmeleri gerektigini verdigimiz egitimlerle daha iyi anlayacaklar” dedi. Daha sonraki yillarda kurs açmayi hedefledigini söyleyen Uz: “En büyük hedefimiz Milli Egitim Bakanligi onayli Güzellik Uzmanligi ve Estetisyenlik Kursu açmak. Edindigim bilgi ve tec-rübelerimi kursiyerlere aktarip bir ömür boyu bitmeyecek olan koz-metik ve güzellik hizmetini dogru bir sekilde ayakta tutmak istiyo-rum” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web