REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Zenya ile hayaller gerçeğe dönüştüyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Zenya ile hayaller gerçeğe dönüştüyor
778 Görüntüleme
28 Aralık 2015 - 8:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İnşaat sektöründe projelendirmeden anahtar teslimine kadar her türlü hizmeti veren Zenya Mühendislik ve Mimarlık, geniş kadrosuyla da mühendisliğe dair her hizmeti müşterilerine en iyi şekilde sunuyor.

 

 

Gerçekleştirdiği projelerle dikkat çeken ve büyük işlere imza atan Zenya Mimarlık ve Mühendislik, sektörün parlayan yıldızı haline geldi. İnşaat alanında hizmet sunan firma, imza attığı birbirinden başarılı çalışmalarla sektöre damga vurmuş durumda. Fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya, bakım ve onarıma kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet verebilmekte. Oldukça geniş bir uzman kadrosu bulunan Zenya Mimarlık ve Mühendislik, yapı market konusunda da Türkiye’nin büyük markalarının da bayiliğini yapıyor.

 

GENİŞ EKİPMAN, UZMAN KADRO

 

Müşterilerinin ihtiyaç ve talep için proje tasarımından uygulanmasına kadar her safhada ileri teknoloji ve tekniklerle, deneyimli kadrosuyla en doğru ve ekonomik çözümleri bulan Zenya Mimarlık ve Mühendislik, müşterileri ile ilişkilerinin kalıcı olmasını temel ilke olarak edinmiş durumda. Jeoloji mühendisleri Birce Özcan ve Çağdaş Gülcan: “Yaptığımız zemin etüt çalışmalarıyla zeminin özelliklere uygun binalar inşa ediyoruz. Zemin özelliklerine uygun olarak inşa edilen yapılar, doğal afetlerin yol açacağı etkileri en aza indirerek güvenli yaşam alanları sağlıyor” dedi. İnşaat mühendisleri Rıdvan Turan ve Zekiye Önen “Firmamız, birikimi ve tecrübesiyle inşaat sektöründe büyümeyi öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayan firmamız modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir” dedi. Geniş ekipman parkı ve sektöründe uzmanlaşmış personeli ile kaba inşaatın yanı sıra ince yapıda da (Proje tasarımı uygulama, alçıpan bölme duvar ve asma tavan sistemleri, alçı sıva ve makineli alçı sıva, endüstriyel zemin kaplamaları, saha betonları, brass çatı sistemleri, dış cephe boyaları, iç cephe boyaları, ısı yalıtımı, mantolama) hizmet vermekte olup söz konusu alanlarda her türlü taahhüdü yerine getirebilecek donanıma sahip Zenya Mimarlık ve Mühendislik. Firma, Polen Boya, Jotun Boya, Cam Seramik ve Cankar-Pen Bölge Bayiliği’nin yanı sıra Betopan’ın da uygulama bayiliğini yapıyor.

 

KONFORLU YAPILAR

 

Mimariye, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uygun çalışmalar gerçekleştiren Zenya Mimarlık ve Mühendislik, teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendini yenileyip geliştiriyor. Tasarımlarda öncelikli kriter olarak fonksiyonel bir yapı yapmak olduğunu belirten Mimar Rahşan Gülmez: “Projelerimizde sadece göze hitap eden tasarımlar değil doğayla uyumlu ve insanlara konforlu aynı zamanda sağlıklı binalar tasarlamak ana hedefimiz. Tasarımlarımızda daha çok çevreye duyarlı, enerji etkin binalar üretmeye çalışıyoruz . Bunun sağlıklı bir geleceğe yatırım yapmanın gerekliliklerinden biri olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

 

MÜHENDİSLİĞE DAİR HER ŞEY

 

Mühendis ve mimarlarının tamamı kadrosunda görev yapan Zenya Mühendislik ve Mimarlık, mühendisliğin her alanında hizmet sunuyor. Şirket müdürü Cuma Toğrul: “İnşaatın proje aşamasından anahtar teslimine kadar her türlü hizmeti sunan firmamız, taahhüt ve yap-sat şeklinde de müteahhitlik hizmetleri sunmaktadır” dedi . Sadece Torbalı’nın değil, Türkiye genelinde birçok büyük projeye imza atan Zenya Mühendislik ve Mimarlık, yeni projelerini de hızlı bir şekilde hayata geçirmeye devam ediyor.

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM

 

İnşaat mühendisleri Zekiye Önen ve Murat Özgörüş tarafından kurulan Zenya Mühendislik ve Mimarlık, kentsel dönüşüm hizmetleri de sunmakta. Torbalı’nın birçok mahallesinde eski yapıların bulunduğunu kaydeden Özgörüş: “Kentsel dönüşüm çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. Torbalı’nın birçok mahallesinde kentsel dönüşüm çalışmaları yapılarak, eski binalar yerlerine deprem yönetmeliğine uygun, çok daha kullanışlı, dayanıklı, sağlam ve konforlu binalar inşa etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

 

GÖKHAN YALKALK

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web