Büyük Torbalı

­AK Par­ti’­den Es­naf Oda­si’­na zi­ya­ret

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
­AK Par­ti’­den Es­naf Oda­si’­na zi­ya­ret
987 Görüntüleme
22 Şubat 2013 - 7:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ada­let ve Kal­kin­ma Par­tisi Il­çe Ka­din Kol­la­ri Bas­ka­ni Se­vil Du­ran, Il­çe Bas­kan Yar­dim­ci­si Tur­gut Bu­lus ile bir­lik­te ilk si­vil top­lum ku­ru­lus­la­ri zi­ya­re­ti­ni ger­çek­les­tir­di.
­AK Par­ti Il­çe Ka­din Kol­la­ri Yö­ne­ti­mi, se­çim ça­lis­ma­la­ri­na start ver­di. Ça­lis­ma­lar kap­sa­min­da ka­din kol­la­ri yö­ne­ti­mi ilk zi­ya­re­ti­ni, Tor­ba­li Es­naf ve Sa­nat­kar­lar Oda­si Bas­ka­ni Se­zai Ta­mer­’i zi­ya­ret ede­rek ger­çek­les­tir­di. Ön­ce­ki gün ger­çek­les­ti­ri­len zi­ya­ret­te AK Par­ti Il­çe Bas­kan Yar­dim­ci­si Tur­gut Bu­lus, Ka­din Kol­la­ri Bas­ka­ni Se­vil Du­ran ve yö­ne­tim ku­ru­lu üye­le­ri ka­til­di. Ya­pi­lan zi­ya­ret yak­la­sik 40 da­ki­ka sür­dü. Si­vil top­lum ku­ru­lus­la­ri­na ilk zi­ya­re­ti­ni ger­çek­les­tir­dik­le­ri­ni di­le ge­ti­ren AK Par­ti Il­çe Ka­din Kol­la­ri Bas­ka­ni Se­vil Du­ran, zi­ya­ret­te ko­nu­su­lan ko­nu­la­ra de­gin­di. Se­çim ça­lis­ma­la­ri­nin ilk zi­ya­re­ti­nin ol­duk­ça olum­lu geç­ti­gi­ni di­le ge­ti­ren Du­ran, “Bu ça­lis­ma kap­sa­min­da oda­la­ri­mi­zi zi­ya­ret edi­yo­ruz. Es­naf ve Sa­nat­kar­lar Oda­si Bas­ka­ni Se­zai Ta­mer­’i ma­ka­min­da zi­ya­ret ede­rek, es­naf­la­rin si­kin­ti­la­ri­ni din­le­dik” seklinde ko­nus­tu.

­“ILK STK ZI­YA­RE­TI­MI­ZI GER­ÇEK­LES­TIR­DIK”
­ÖN­CE­KI gün se­çim ça­lis­ma­la­ri­nin ilk zi­ya­ret­le­ri­ni ger­çek­les­tir­dik­le­ri­ni di­le ge­ti­ren AK Par­ti Ka­din Kol­la­ri Bas­ka­ni Se­vil Du­ran, “Se­çim ça­lis­ma­la­ri­mi­za bü­yük bir hiz­la bas­la­dik. Ön­ce­lik­li ola­rak si­vil top­lum ku­ru­lus­la­ri­ni zi­ya­ret­ler­de bu­lun­ma­ya bas­la­dik. STK so­run­la­ri­ni tek tek zi­ya­ret edip so­run­la­ri­ni din­le­yip çö­züm ara­yis­la­ri­na gi­re­ce­giz. Ön­ce­ki gün ilk zi­ya­re­ti­mi­zi Es­naf ve Sa­nat­kar­lar Oda­si Bas­ka­ni Se­zai Ta­mer­’i ma­ka­min­da zi­ya­ret ede­rek ger­çek­les­tir­dik. Ka­din Kol­la­ri yö­ne­ti­mi ve par­ti yö­ne­ti­mi­miz­de bu­lu­nan ar­ka­das­la­ri­miz­la ger­çek­les­tir­di­gi­miz zi­ya­ret ol­duk­ça olum­lu geç­ti. Sa­yin Ta­mer, biz­le­ri si­cak bir or­tam­da kar­si­la­di. Bu ne­den­le ken­di­le­ri­ne te­sek­kür ede­riz” di­ye ko­nus­tu.

­ES­NA­FIN SO­RUN­LA­RI NOT EDIL­DI
­AK Par­ti Il­çe Ka­din Kol­la­ri Bas­ka­ni Se­vil Du­ran ve yö­ne­tim üye­le­ri ile bir­lik­te Tor­ba­li Es­naf ve Sa­nat­kar­lar Oda­si­ni zi­ya­ret­te bu­lun­du. Gö­rüs­me­le­rin çok olum­lu geç­ti­gi­nin al­ti­ni çi­zen Es­naf ve Sa­nat­kar­lar Oda­si Bas­ka­ni Se­zai Ta­mer, “AK Par­ti Ka­din Kol­la­ri Yö­ne­ti­mi ve Il­çe Bas­kan Yar­dim­ci­si Tur­gut Bu­lus­’un bi­zi zi­ya­ret et­me­sin­den do­la­yi çok mut­lu ol­duk. Ya­pi­lan zi­ya­ret­te es­naf oda­si­nin ve es­naf ar­ka­das­la­ri­mi­zin so­run­la­ri­ni ko­nus­tuk. Ya­pi­lan ko­nus­ma son­ra­sin­da so­run­la­ri­miz not alin­di” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web