Reklamı kapat
Reklamı kapat
Büyük Torbalı
Torbalı Haberleri
Büyük Torbalı

BEN GELDİM

Pek çok kişinin bildiği gibi Şubat ayında yazdığım son köşe yazısıyla Büyük Torbalı Gazetesi’nin değerli okuyucularına kısa bir veda ettim

30 Eylül 2021 - 2:38 'de eklendi ve 1390 kez görüntülendi. A+A-

BEN GELDİM

Altı ay süren vatani görevimi verilen takdirler ve onur belgeleriyle tamamlayarak ait olduğum yere, özlemleri aşarak geri döndüm. Hayatımın en iyi dönüm noktası olarak nitelendirdiğim bu süreçte ailemi, sevdiklerimin eksikliğini hissettiğim kadar, gazeteciliği de çok özledim. Sahada haber yapmak için tanıştığım değerli isimlerin orada olduğum sürede beni arayarak hal hatır sormaları da haber yazma özlemimi farklı bir boyuta taşıdı. Gazetecilik kimliğimin dışında beni dost, abi, kardeş sayarak memleketimden kilometrelerce uzaklıkta yalnız olmadığımı hissettiren herkese teşekkür ediyorum.
FARKLI SEKTÖRE YENİ BİR BAŞLANGIÇ
Hayatımı yeniden şekillendirmek üzerine yaptığım değerlendirmelerde severek yaptığım saha muhabirliğinden kopmamak adına olası bütün ihtimalleri tek tek inceledim. Uşak Üniversitesi’nde Gazetecilik birinci sınıfta ilk yaptığım haberle başlayan, 7 yıldır devam eden meslek kariyerimi koruyarak yapabileceğim en uygun bir diğer işin gayrimenkul danışmanlığı olduğuna karar verdim. Büyük Torbalı Gazetesi’nde yayınlanan haberlerimi daha nitelikli, özel konu başlıklarında toparlayarak oluşturmaya başladım. Haber sayımı azaltırken yazıların içeriğinin kalitesini arttırmak beni daha fazla rahatlattı diyebilirim. Yeri geldiğinde haftanın belirli günlerinde köşe yazılarıyla Büyük Torbalı Gazetesi’ndeki yerimi korumaya devam edeceğim. Beni tanımayan ama haberlerimi takip edenler gazetecilikle uğraşırken emlak sektörüne nasıl dahil olduğumu merak edenler elbette vardır. Daha önce de gayrimenkul danışmanlığı yaparak vatandaşların yıllarca yaptığı birikimlerle en mantıklı alım, satımlarını yapmalarına yardımcı olmak adına bu sektöre girmeyi düşünüyordum. Ancak haber yoğunluğu sebebiyle bir geçiş yapma durumum olmadı. Haber sayısını azaltarak kalemimi elimden bırakmadan gayrimenkul danışmanlığı yapılabileceği ön görerek projemi hayata geçirdim diyebilirim. Ayrıca gayrimenkul danışmanlığıyla gazeteciliğin sahada aktif olarak yürütülmesi beni bu işe daha fazla çektiğini belirtmem de fayda var. Haber değeri taşıyan olaylarda, etkinliklerde, birebir görüşmelerde sağladığım şeffaflığı ve güvenirliği koruyarak emlak sektöründe ilçe halkına hizmet vermeye başladım. Yaptığım araştırmalarda Torbalı’daki en güvenilir olan emlak ofisleri arasında bulunan kurumsal çalışmasındaki hassasiyetiyle dikkat çeken gayrimenkul danışmanlığı şirketindeki yeni görevimde desteklerinizi bekliyorum. Artık beni haber, gündeme alınmasının istediğininiz şikayetler ve sorunlara ek olarak yatırımlarını değerlendirmek veya alım-satım yapacağınız taşınmazlar konusunda da arayabilirsiniz.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Vizontele bir kez daha gerçek oldu Vizontele bir kez daha ge...

Yıllar önce yayınlanan Vizontele filmi Torbalı'da bir kez da...

Torkos’ta hedef 3 puan Torkos’ta hedef 3 puan

Manisa temsilcisi Salihli Belediyespor ile bugün saat 14.00’...

Koronavirüs’e kırmızı pancar, formda kalmak için yumurta Koronavirüs’e kırmızı pan...

Hem fit hem de bağışıklığı güçlü bir bedene sahip olmak mümk...

VİDEO HABER – Çiftçilik yapmak lüks oldu VİDEO HABER – Çiftç...

https://youtu.be/qgfsq6HSYsI...

Elleriyle zürafa yaptılar Elleriyle zürafa yaptılar...

Annem Kreş ve Gündüz Bakımevi yaratıcı etkinlikleri ile mini...

“23 yıldır bu anahtarın hakkını vermeye çalışıyorum” “23 yıldır bu anahtarın h...

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Torbalı Şubesi, öğretmenler...

Edebi eserler, çocuklarla buluşuyor Edebi eserler, çocuklarla...

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Kapsamında ‘Bozkırın Bilgesi...

Sandal’dan Erdoğan’a üslup tepkisi Sandal’dan Erdoğan’a üslu...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 26 Kasım günü İzmir’de...

Kızılay’dan İnci Hikmet Tözün’de eğitim Kızılay’dan İnci Hikmet T...

Önceki gün Torbalı’da bulunan İnci Hikmet Tözün Anaokulu’na ...

58 ülkeden gelen ziyaretçiler Torbalı’yı tanıyacak 58 ülkeden gelen ziyaretç...

Torbalı Belediyesi, ilçenin kültür, sosyal, sanat, tarih ve ...

FOTO GALERİ
EĞİTİM HABERLERİ
VİDEO GALERİ
torajans-reklam-yan
Torbalı Web Tasarım