Büyük Torbalı

­TO­SED, Olim­pi­yat­la­ri ye­rin­de iz­le­ye­cek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
­TO­SED, Olim­pi­yat­la­ri ye­rin­de iz­le­ye­cek
1.175 Görüntüleme
21 Mayıs 2013 - 8:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cu­ma gü­nü Iz­mir’­de dü­zen­le­ne­cek olan Türk­çe Olim­pi­yat­la­ri Kül­tür Sö­le­ni’­ne, Tor­ba­li Sa­nat ve Egi­tim Der­ne­gi (TO­SED) üye­le­ri de ka­ti­la­cak. Torbali Belediyesi’nin de sponsor oldugu sölen 3 gün sonra basliyor.

24-25 ve 26 Ma­yis ta­rih­le­ri ara­sin­da Iz­mir’­de ya­pi­la­cak olan Kül­tür Sö­le­ni için sa­yi­li gün­ler kal­di. Iz­mir’­de dü­zen­le­ne­cek olan Türk­çe Olim­pi­yat­la­ri’­na Tor­ba­li’­dan TO­SED üye­le­ri de ka­ti­la­cak. TO­SED üye­le­ri­nin ya­ni si­ra Tor­ba­li Kay­ma­ka­mi Ay­din Me­mük, Il­çe Mil­li Egi­tim Mü­dü­rü Ru­hi Gün­dog­du, Il­çe Mil­li Egi­tim su­be mü­dür­le­ri, Mah­mut Ye­sil, Erol Ko­yun­cu ve Sa­kir Ay­gün de sö­le­ne ka­ti­la­cak. Kül­tür Park Iz­mir Ulus­la­ra­ra­si Fu­ar Ala­ni’n­da ya­pi­la­cak olan sö­le­nin prog­ra­mi ise söy­le: 2425 Ma­yis Cu­mar­te­si gü­nü, Açik Ha­va Kon­ser Ala­ni’n­da 15.00 ile 21.00 sa­at­le­ri ara­sin­da sar­ki, si­ir, halk oyun­la­ri gös­te­ri­le­ri su­nu­la­cak. 26 Ma­yis Pa­zar gü­nü ise ay­ni se­kil­de Açik Ha­va Kon­ser Ala­ni’n­da 15.00 ile 21.00 sa­at­le­ri ara­sin­da sar­ki, si­ir, halk oyun­la­ri gös­te­ri­le­ri­ni ya­ban­ci uy­ruk­lu ög­ren­ci­ler sah­ne­le­ye­cek.

­TOR­BA­LI BE­LE­DI­YE­SI SPON­SOR
­TOR­BA­LI Sa­nat ve Egi­tim Der­ne­gi (TO­SED) üye­le­ri, Iz­mir’­de dü­zen­le­ne­cek olan Kül­tür Sö­le­ni’­ne ka­til­ma­ya ha­zir­la­ni­yor. Tor­ba­li Be­le­di­ye­si’­nin de Il Ko­nak­la­ma Spon­so­ru ol­du­gu Kül­tür Sö­le­ni, 3 gün son­ra bas­li­yor. Bu­nun ya­ni si­ra Tor­ba­li Sa­nat ve Egi­tim Der­ne­gi (TO­SED) üye­le­ri de sö­len­de yer­le­ri­ni ala­cak. Dün­ya­nin dört bir ya­nin­dan ka­ti­la­cak olan ya­ris­ma­ci­lar, Iz­mir’­de sar­ki, si­ir ve halk oyun­la­ri gös­te­ri­si ya­pa­cak.

­“ÖG­RET­MEN­LE­RI­MI­ZI BEK­LI­YO­RUZ”
­TO­SED Bas­ka­ni Hü­se­yin Kir­kar, Iz­mir’­de dü­zen­le­ne­cek olan Kül­tür Sö­le­ni için ha­zir­lik­la­ri ta­mam­la­dik­la­ri­ni ve cu­ma gü­nü sö­le­ne ka­ti­la­cak­la­ri­ni bil­dir­di. Kir­kar, “Tor­ba­li Kay­ma­ka­mi Ay­din Me­mük, Il­çe Mil­li Egi­tim Mü­dü­rü Ru­hi Gün­dog­du, Il­çe Mil­li Egi­tim Su­be Mü­dür­le­ri, Erol Ko­yun­cu, Mah­mut Ye­sil ve Sa­kir Ay­gün, Iz­mir’­de dü­zen­le­ne­cek olan Türk­çe Olim­pi­yat­la­ri’­na ka­ti­la­cak. Bu­nun ya­ni si­ra TO­SED üye­le­ri­miz de sö­len­de yer­le­ri­ni ala­cak. Bu­nun için cu­ma gü­nü sa­bah sa­at­le­rin­de Iz­mir­’e gi­dip ye­ri­mi­zi ala­ca­giz. Tüm ög­ret­men­le­ri­mi­zi bu et­kin­li­ge bek­li­yo­ruz” sek­lin­de ko­nus­tu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web