Büyük Torbalı

Çiftçiler günü hediyesi traktör kredisi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çiftçiler günü hediyesi traktör kredisi
347 Görüntüleme
14 Mayıs 2010 - 21:47
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TUM dünyada oldugu gibi ül-kemizde de her 14 Mayis, Çiftçiler Günü olarak kutla-niyor. Torbali nüfusunun bü-yük bir bölümünü olusturan üreticilerin Çiftçiler Günü dün kutlandi. Deniz Bank Torbali Subesi Müdürü Dilek Altin-soy ve banka personeli Çift-çiler Günü nedeniyle Ziraat Odasi Baskani Murat Uslu’yu makaminda ziyaret etti. Ziya-ret sirasinda kisa bir konusma yapan Dilek Altinsoy, bu anlamli güne özel kampan-yalarinin oldugunu söyledi. Altinsoy: “Banka olarak çift-çilerimizin her zaman yaninda olduk. Torbalili üreticilerin Çiftçiler Gününü en içten di-leklerimizle kutluyoruz” dedi. Deniz Bank yetkililerin ger-çeklestirdigi ziyaretin kendi-lerini mutlu ettigini ifade eden Murat Uslu: “Ziyaret nede-niyle Dilek Hanim ve pers-oneline tesekkür ediyorum” diye konustu.

ÇIFTÇIYE ÖZEL KAMPANYA

ÖZEL bankalar arasinda ta-rim bankaciligi konusunda lider konumda bulunan Deniz Bank 14 Mayis Dünya Çift-çiler Günü’nü kutlamak üzere çiftçilere özel bir kampanya düzenliyor. Tarim sektörüne sagladigi finansal destekle özel sektör bankalari arasinda ilk siraya yerlesen Deniz Bank, 14 Mayis Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlamak üzere çiftçilere özel bir kam-panya baslatti. 14-31 Mayis 2010 tarihleri arasinda düzen-lenen kampanya ile çiftçilere avantajli kosullarda traktör ve yatirim kredisi kullanma avantaji sunuluyor. Çiftçiler, saglanan avantajlarla Traktör Kredilerini artik 6 yila varan vadelerle kullanabilme imka-nina kavusmus olacaklar. Ayni zamanda Traktör ve Yatirim Kredilerini tüm vadeler için yüzde 0,95′ e çekilen faiz oranlarindan kullanabile-cekler.
Her zaman çiftçinin yaninda olduklarini belirten Dilek Altinsoy: “Deniz Bank olarak faaliyetlerimiz ve tarim sek-töründe gerçeklestirdigimiz ilklerle her zaman ve her yer-de üreticimizin yanindayiz. Uzun yillar ihmal edilmis bu sektöre yaptigimiz büyük ya-tirimlar ve üreticimize tanidi-gimiz olanaklarla, son 3 yildir özel sektör bankalari arasinda, tarim kredilerinde sektörün sampiyonu konumumuzu sürdürüyoruz.
Deniz Bank Tarim Bankaci-ligi ayricaligini yasamak üzere tüm çiftçilerimizi Deniz Bank subelerine bekliyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web