Büyük Torbalı

­­Sü­per Lig ha­ke­mi yö­net­ti Kiz Mes­lek sam­pi­yon ol­du

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
­­Sü­per Lig ha­ke­mi yö­net­ti Kiz Mes­lek sam­pi­yon ol­du
957 Görüntüleme
18 Mayıs 2013 - 8:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ugur CUP tur­nu­va­si ön­ce­ki gün oy­na­nan kar­si­las­ma­lar­la so­na er­di. Es­ki ha­kem­ler Is­met Ar­zu­man ve Ha­kan Öz­kan­’in da ka­til­di­gi tur­nu­va­nin fi­na­li bü­yük çe­kis­me­ye sah­ne olur­ken Kiz Mes­lek ta­ki­mi sam­pi­yon ol­du.

­ÖN­CE­KI gün Ugur CUP tur­nu­va­si­nin fi­nal­le­ri ya­pil­di. Fi­nal­ler maç­la­ri ön­ce­si, Tor­ba­li Kay­ma­ka­mi Ay­din Me­mük, Tor­ba­li Ti­ca­ret Oda­si Bas­ka­ni Beh­çet Çi­nar, Mec­lis Bas­ka­ni Ab­dul­va­hap Ol­gun, Il­çe Mil­li Egi­tim Mü­dü­rü Ru­hi Gün­dog­du, Il­çe Mil­li Egi­tim Su­be Mü­dü­rü Sa­kir Ay­gün ve Erol Ko­yun­cu, Bu­ca Alt ya­pi Bas­ka­ni Sük­rü Ka­ya, Pro­fes­yo­nel Su­be ve Ma­li Bas­ka­ni Adil De­mir, Bu­cas­por Alt­ya­pi Fut­bol Ko­or­di­na­tö­rü Ali Boz­dar, Tür­ki­ye Sü­per Lig Es­ki ha­kem­le­rin­den Is­met Ar­zu­man ve Ha­kan Öz­kan ka­til­di. Tur­nu­va fi­na­li ön­ce­si Tor­ba­li Kay­ma­ka­mi Ay­din Me­mük, ya­pi­lan tur­nu­va­yi çok ba­sa­ri­li bul­du­gu­nu söy­le­ye­rek, her­ke­se ba­sa­ri­lar di­le­di. Da­ha son­ra Il­çe Mil­li Egi­tim Mü­dü­rü Ru­hi Gün­dog­du ise spo­run öne­mi­ne de­gin­di. Kar­si­las­ma­si­nin bas­lan­gi­ci­ni  Me­mük yap­ti.

­FI­NAL NE­FES KES­TI
­TOR­BA­LI Ugur Ders­ha­ne­si’­nin geç­ti­gi­miz haf­ta­lar­da bas­lat­mis ol­du­gu Ugur Cup Tur­nu­va­si ön­ce­ki gün so­na er­di. 1.’­lik ve 3.’­lük maç­la­ri­nin ya­pil­ma­si son­ra­sin­da ta­kim­la­ra ödül­ler ve­ril­di. Ön­ce­ki gün Met­ro­park Ipek­li Te­sis­le­rin­de bu­lu­nan Ha­li sa­ha­sin­da ya­pi­lan 1.’­lik ve 3.’­lük maç­la­ri­nin so­nuç­la­ri bel­li ol­du. Sa­at 19.00’­da bas­la­yan 3.’­lük ma­çi­ni San­ma­ri­no ile 12 Tal FC ta­ki­mi ara­sin­da oy­nan­di. Mü­sa­ba­ka­yi San­ma­ri­no ta­ki­mi ka­za­na­rak tur­nu­va­da 3. ol­du. Da­ha son­ra fi­nal ma­çi ya­pil­di. Fi­nal ma­çi ise Kiz Mes­lek Li­se­si ile Ana­do­lu Li­se­si ara­sin­da oy­nan­di. Kar­si­las­ma­yi Tür­ki­ye Sü­per Lig es­ki ha­kem­le­rin­den Ha­kan Öz­kan yö­net­ti. Ma­çin so­nun­da Kiz Mes­lek Li­se­si ra­ki­bi­ne ge­çit ver­me­ye­rek sam­pi­yon ol­du.

­

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web