Büyük Torbalı

1 istedi 6 aldi!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
1 istedi 6 aldi!
185 Görüntüleme
18 Mayıs 2010 - 21:44
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Verem Savas Dernegi, Torbali Devlet Hastanesi’ne  6 adet tibbi cihaz aldi.

TORBALI Devlet Hasta-nesi’nin en büyük eksik-liklerinden biri olan Göz Tansiyon Cihazi’nin ek-sikligini dile getiren Bas-hekim Senol Topçu’nun istegini yerine getirmek için harekete geçen Tor-bali Verem Savas Dernegi, bir cihaz yerine tam 6 adet tibbi cihaz aldi. Alinan bu cihazlar sayesinde hasta-nede ikinci bir göz polik-linigi daha hizmete girdi. 10.250 TL’ye mal olan bu cihazlar dün Dernek Bas-kani Hasan Varlik tarafin-dan Senol Topçu’ya teslim edildi.

2. GÖZ POLIKLINIGI DE AÇILIYOR

ILÇEDE siklikla gerek-liligi dile getirilen Bölge Hastanesi’nin yapimi adeta yilan hikayesine dö-nerken, mevcut hastanenin birçok eksigi yapilan ça-lismalarla giderildi. Hasta-nenin son olarak en büyük eksiklerinden biri olan göz tansiyon cihazi da dün gi-derildi. Torbali Verem Sa-vas Dernegi Baskani Ha-san Varlik: “Senol Bey, göz hastalarinin göz tansi-yon cihazi eksikligi nede-niyle baska hastanelere gittigini ve bu nedenle çok üzüntülü oldugunu bize dile getirdi. Bizde dernek olarak hemen harekete geçtik. 15 günlük bir çalis-ma sonrasinda bir adet göz tansiyon cihazi yerine iki adet aldik. Bunun yani sira yeni bir poliklinik açilma-si içinde 1 adet chart pro-jector, gözlük deneme ku-tusu, gözlük deneme çer-çevesi, biomikroskop 3 büyütmeli cihaz aldik. In-sallah halkimiz daha fazla destek olur ve bizde saglik kuruluslarimizin daha çok eksikligini gideririz” dedi.

ELEKTRIK KESINTISI SORUN OLMAYACAK

ALINAN bu cihazlar sa-yesinde ikinci bir göz po-liklinigin de açildigini ifa-de eden Bashekim Topçu: “Hastanemizde 2 adet göz doktoru vardi ama sadece 1 poliklinik bulunuyordu. Gerçeklestirilen bu bagis sayesinde diger poliklinigi de hizmete açtik. Bu saye-de hastalarimiz hem daha kisa sürede hem de daha kapsamli muayene olabile-cek. Ayrica Saglik Meslek Lisesi bahçesinde bulunan binamizda elektrik kesin-tileri nedeniyle muayene sirasinda sikintilar yasani-yordu. Güç kaynagi alarak bu sorunu çözdük. Göz polikliniginin açilmasinda tibbi cihaz destegi veren Verem Savas Dernegi’ne de ayrica tesekkür edi-yorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web