Büyük Torbalı

10 bin TL ceza, 1 kaza

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
10 bin TL ceza, 1 kaza
484 Görüntüleme
01 Ocak 2010 - 22:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bölge Trafik yilbasi gecesi ehliyetsiz ve alkollü sürücülere göz açtirmadi. 7 ekip ve 14 polis memurunun görev yaptigi gecede toplam 10.647 TL para cezasi kesildi

TORBALI Bölge Trafik Denetleme Amirligi yeni yilin ilk saatlerinde uy-gulama noktalari olusturarak ehliyet-siz ve alkollü sürücülere göz açtirma-di. 7 ekip ve 14 polis memurunun gö-rev yaptigi uygulamada toplam 92 araca ceza kesilirken gece boyunca sadece 1 maddî hasarli trafik kazasi meydana geldi. Alkollü araç kullanma, ehliyetsiz araç kullanma, bozuk isik, kirmizi isik ihlali, direksiyon basinda telefonla konusma, araca fazla yolcu alma, asiri hiz ve diger maddelerini ihlal eden sürücülere toplam 10.647 TL para cezasi kesildi.

EN FAZLA CEZA ASIRI HIZA KESILDI
YENI yil nedeniyle emniyet ekipleri tarafindan olagan üstü önlemler alindi. Torbalinin çesitli bölgelerinde trafik ekipleri, eglencenin dozunu arttirarak alkollü sekilde trafige çikan sürücüle-re göz açtirmadi. Gece boyunca sade-ce Ayrancilar’da bir maddi hasarli tra-fik kazasi meydana geldi.5 alkollü ve 3 ehliyetsiz sürücüye islem yapildi. Bozuk isiktan 9, kirmizi isik ihlalin-den 1, emniyet kemeri kullanmamak-tan 23, direksiyon basinda telefonla konusmaktan 4, fazla yolcu almaktan 3 ve asiri hizdan 29 araca ceza kesildi.

KURAL IHLALI AZALDI
HIÇBIR yarali ve ölümlü kazanin meydana gelmedigi gecede önceki yillara göre trafik kurallari daha az ihlal edildi. Uygulamada vatandasin alkollü araç kullanmama konusunda daha duyarli oldugu gözlendi. Torbali Bölge Trafik Denetleme Amirligi yil-basi gecesi trafik güvenligini sagladi. Bölge Trafik Denetleme Amirligi Idare Büro Memuru Erol Erkmen, bu yasanan düsüsün asayis bakimindan sevindirici oldugunu söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web