Büyük Torbalı

18 yillik özel hastane tecrübesini Tip Merkezi’ne tasidi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
18 yillik özel hastane tecrübesini Tip Merkezi’ne tasidi
160 Görüntüleme
14 Mayıs 2010 - 21:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2004 yilindan bu yana Tor-balililara hizmet veren Özel Torbali Tip Merkezi el de-gistirdi. Izmir’deki Mersinli Tip Merkezi ve Mersinli Mo-bil Saglik Hizmetleri Merkezi olarak 1992 yilindan bu yana sektörde hizmet veren Acil Hekimi Kadir Ugurhan tara-findan alinan Özel Torbali Tip Merkezi’nde gözle görülür degisimler basladi. Il-çe halki nüfusunun çok yo-gun oldugunu ancak yeteri kadar saglik kurulusu olmadi-gina deginen Ugurhan, iyi bir yatirim yaptiklarini belirtti. Ugurhan, verecekleri nitelikli hizmet sayesinde Torbalililari Izmir’deki özel hastanelere gitmekten kurtaracaklarini açikladi.

ILÇEDE SAGLIK KURULUSU EKSIKLIGI VAR

SADIK Ileri Bulvari’nda bu-lunan Özel Torbali Tip Mer-kezi verdigi kaliteli hizmetle Izmir’deki birçok özel saglik merkezini geride birakti.
13 doktor ve 20 personelin bulundugu kurulus, nitelikli çalismalar sunarak daha genis bir hizmet agi kurmak istiyor. Torbali’nin yogun bir göç aldigini bu nedenle burayi tercih ettiklerini söyleyen Ka-dir Ugurhan: “Ilçede de bu yönde bir eksiklik vardi. Bu eksikligi gidermek için böyle bir yatirim gerçeklestirdik. Hizmet kalitesini ve hasta gü-venligini arttirarak vatandas-larin güvenilirligini kazan-mak istiyoruz. Izmir’de has-talara sunulan birçok hizmeti Torbalililara sunacagiz. Ilçe halkinin köse basinda ulasa-bilecekleri bir saglik merkezi olacagiz” dedi.

YENI BRANSLAR YOLDA

TORBALI’DA hizmet ver-meye basladiklari ilk günden itibaren hummali bir çalisma içerisine girdiklerini söyleyen Ugurhan: “Suanda dahiliye, çocuk sagligi ve hastaliklari, genel cerrahi, kadin hastalik-lari, dogum, nöroloji, agiz ve dis sagligi branslarinda hiz-met veriyoruz. Ayni zamanda protez dis uzmanimiz da mevcut. Saglik Bakanligi’nin planli yönetmeliklerine uy-gun olarak hizmet çesitlerimi-zi arttirmak için çalismalari-miz var. Önümüzdeki gün-lerde ortopedi ve gögüs has-taliklari branslarini hizmete sunacagiz. Ayrica alerfi testi, solunum fonksiyon testleri ve video bronkoskopi islemle-rimizde baslayacak. Ilerleyen günlerde verdigimiz kaliteli hizmet daha da hissedilecek” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web